ABC szkoła językowa

ABC szkoła językowa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Chcemy przedstawić Państwu firmę ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie z siedzibą w Trójmieście. Wykonujemy profesjonalne i solidne usługi w obrębie tłumaczeń w języku niderlandzkim (holenderskim, flamandzkim). Przekłady czynimy zarówno w formie ustnej jak i pisemnej. Nasza znakomita znajomość języka niderlandzkiego, pozwala nam pośredniczyć w rozmowach a także negocjacjach. Na zlecenie klienta prowadzimy też jego korespondencję, sporządzamy pisma, listy w tym również CV i listy motywacyjne. Firma ABC organizuje także kursy języka niderlandzkiego na różnych etapach zaawansowania. Dla firm proponujemy też organizowanie kursów dla pracowników w ich siedzibie. Jesteśmy doświadczeni, kompetentni i pełni pasji. Biegle posługujemy się językiem niderlandzkim i tego pragniemy nauczyć naszych kursantów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi licencjonowanego przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie w języku polskim i niderlandzkim oraz pilota wycieczek. Więcej na stronie.

  • Tytuł wpisu: ABC szkoła językowa
  • Adres witryny: abc.gda.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.4/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Angielski online gramatyka i testy

Angielski online gramatyka i »

Eteacher.pl to strona przygotowana z myślą o osobach pragnących podszkolić swoje umiejętności językowe w języku angielskim, znajdują się tu materiały zarówno dla użytkowników począ... zobacz szczegóły wpisu »

Fce

Fce »

Strona do nauki angielskiego w formie testów. Interaktywne testy na stronie przygotowują głównie do egzaminów Cambridge - Fce, Cae i Cpe. Testy stworzone są w formacie egzaminu na ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Białystok

Angielski Białystok »

Nasza szkoła nauki angielskiego to najlepsze miejsce w Białymstoku, gdzie możesz zacząć uczyć się tego właśnie języka. Na kursy zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prowadzi... zobacz szczegóły wpisu »

Live - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno

Live - Szkoła Języka Angielsk »

Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy szkolenia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i ... zobacz szczegóły wpisu »

Po angielsku - język angielski dla każdego

Po angielsku - język angielsk »

Strona Po Angielsku dedykowana jest internautom zainteresowanym nauką języka angielskiego. Znajdziesz na niej pomocne teksty dotyczące tego języka. Podzielono ją na 5 odrębnych dzi... zobacz szczegóły wpisu »

JP SOLUTIONS SP. Z O.O.

JP SOLUTIONS SP. Z O.O. »

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą warszawskiej szkoły językowej Centrum Europy, specjalizującej się w organizacji kursów oraz realizacji internacjonalnych i krajowyc... zobacz szczegóły wpisu »

LANGUAGE FOR BUSINESS SP. Z O.O.

LANGUAGE FOR BUSINESS SP. Z O »

Rozmaite sprawne moduły kursów albo szkoleń językowych dla firm oraz partnerów biznesowych (też w wersji intensywnego kursu języka obcego lub szkolenia w trybie e-learning) propono... zobacz szczegóły wpisu »

Jezykowa.waw.pl

Jezykowa.waw.pl »

Potrzebujesz pomocy dydaktycznej z zakresu nauki języka? Poszukujesz pilnie książki do nauki Czeskiego? Spokojnie! Razem z nami nauczysz się języka od poziomu najniższego do eksper... zobacz szczegóły wpisu »

angielski Łomianki

angielski Łomianki »

Czy angielski musi być nudny? Nie! Kursy angielskiego, które przygotowaliśmy w naszej szkole językowej są starannie przemyślane i zaplanowane. Zalety kursów językowych to dobra zab... zobacz szczegóły wpisu »