ABC szkoła językowa

ABC szkoła językowa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Chcemy przedstawić Państwu firmę ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie z siedzibą w Trójmieście. Wykonujemy profesjonalne i solidne usługi w obrębie tłumaczeń w języku niderlandzkim (holenderskim, flamandzkim). Przekłady czynimy zarówno w formie ustnej jak i pisemnej. Nasza znakomita znajomość języka niderlandzkiego, pozwala nam pośredniczyć w rozmowach a także negocjacjach. Na zlecenie klienta prowadzimy też jego korespondencję, sporządzamy pisma, listy w tym również CV i listy motywacyjne. Firma ABC organizuje także kursy języka niderlandzkiego na różnych etapach zaawansowania. Dla firm proponujemy też organizowanie kursów dla pracowników w ich siedzibie. Jesteśmy doświadczeni, kompetentni i pełni pasji. Biegle posługujemy się językiem niderlandzkim i tego pragniemy nauczyć naszych kursantów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi licencjonowanego przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie w języku polskim i niderlandzkim oraz pilota wycieczek. Więcej na stronie.

  • Tytuł wpisu: ABC szkoła językowa
  • Adres witryny: abc.gda.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.4/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Szkoła językowa PERFECT

Szkoła językowa PERFECT »

Szkoła językowa PERFECT powstało w Dobczycach w 1999 roku. Głównym celem naszej działalności jest umożliwienie naszym uczniom bezstresowego rozwoju intelektualnego i zawodowego w Z... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski online

Angielski online »

Zajmujemy się nauką języków obcych. Oferujemy kursy dostosowane do twoich potrzeb i umiejętności. Wystarczy posiadać komputer z podłączeniem do Internetu oraz wykupić dostęp do pla... zobacz szczegóły wpisu »

tęczowy ogród- dwujęzyczna szkoła podstawowa

tęczowy ogród- dwujęzyczna sz »

Wyszukujesz odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka? A może wyróżniającej się wysokim poziomem nauczania szkoły podstawowej? Jeżeli tak, zapoznaj się z propozycją Centrum Edu... zobacz szczegóły wpisu »

Live - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno

Live - Szkoła Języka Angielsk »

Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy szkolenia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i ... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs angielskiego Wrocław

Kurs angielskiego Wrocław »

Wyróżniamy się na rynku spośród innych szkół języków obcych. Dbamy o naszych klientów i zapewniamy im komfortowe warunki do nauki. Korzystamy tylko z najskuteczniejszych metod i na... zobacz szczegóły wpisu »

Polish for Foreigners

Polish for Foreigners »

Serdecznie witamy na Teach me Polish – polskich kursach językowych dla obcokrajowców zarówno online jak i w naszej szkole w Poznaniu. Ofertę Teach me Polish stworzylismy w oparciu ... zobacz szczegóły wpisu »

Baby English Center - Pingu's English

Baby English Center - Pingu's »

Nauka języka angielskiego to nasza domena. Uczymy dzieci oraz młodzież. Wykorzystujemy w naszej szkole metodę Pingu's English, wesołego pingwinka Pingu. Uczymy języka angielskiego ... zobacz szczegóły wpisu »

JP SOLUTIONS SP. Z O.O.

JP SOLUTIONS SP. Z O.O. »

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą warszawskiej szkoły językowej Centrum Europy, specjalizującej się w organizacji kursów oraz realizacji internacjonalnych i krajowyc... zobacz szczegóły wpisu »

LANGUAGE FOR BUSINESS SP. Z O.O.

LANGUAGE FOR BUSINESS SP. Z O »

Rozmaite sprawne moduły kursów albo szkoleń językowych dla firm oraz partnerów biznesowych (też w wersji intensywnego kursu języka obcego lub szkolenia w trybie e-learning) propono... zobacz szczegóły wpisu »