Siatka ogrodzeniowa i leśna

Siatka ogrodzeniowa i leśna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Ogrodzenie jest bardzo ważnym elementem każdej posesji. Solidny płot jest bardzo ważny tak samo jak ważna jest brama przesuwna i furtka uchylna. Siatka leśna nie jest tak mocna jak standardowa siatka ogrodzeniowa ale je cena jest znacznie niższa. Budując ogrodzenie warto rozważyć czy budowa ogrodzenia jest konieczna, czy warto zdemontować starą siatkę. Siatka leśna jest tania ale łatwiejsza do uszkodzenia i małe szkodniki mogą przez nią przechodzić. idealnie sprawdza się jak o ogrodzenie uprawy na dziki. Dodatkowo siatkę leśną można wzmocnić drutem kolczastym przybijając go do słupka skoblami. Drut kolczasty nie może być podpinany do pastucha i nie może być częścią ogrodzenia elektrycznego.

Oferujemy niskie ceny i sprzedaż
- siatki ogrodzeniowe powlekane i ocynkowane
- Siatki leśnetakzwane siatki autostradowe lub węzłowe idealne do ogrodzenia sadu lub budowy.

  • Tytuł wpisu: Siatka ogrodzeniowa i leśna
  • Adres witryny: www.rabatka.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 18.06.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (22 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

...:::JUMPER SPAW :::...

...:::JUMPER SPAW :::... »

...:::JFirma zajmująca się usługami spawalniczymi.Oferujemy państwu :Ogrodzenia.Balustrady.Kraty.Schody.Poręcze.Bramy przesuwne i tradycyjne.Wiaty .Zadaszenia.Pawilony handlowe.Gar... zobacz szczegóły wpisu »

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewn »

Strona firmy Imoplex, która świadczy usługi związane z produkcją wysokiej jakości wyrobów, wykonanych ze stali nierdzewnej. Specjalnością reklamowanej firmy są balustrady ze stali ... zobacz szczegóły wpisu »

Mati Met: Ogrodzenia przemysłowe panelowe

Mati Met: Ogrodzenia przemysł »

MATI-MET oferuje ogrodzenia przemysłowe, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia kratowe, ogrodzenia zgrzewane, ogrodzenia ocynkowane. Ogrodzenia charakteryzują się łatwym i szybkim montaż... zobacz szczegóły wpisu »

Siatki Katowice

Siatki Katowice »

Od czasu 1998r jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy BETAFENCE. Oferujemy obszerny wybór produktów zarówno firmy BETAFENCE jak również produkcji polskiej. Zapewniamy nadzwy... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrodzenia budowlane

Ogrodzenia budowlane »

Coraz częściej na placach budowy można spotkać zakryte ogrodzenia uniemożliwiające podglądanie pracujących robotników. Właśnie tego typu ogrodzenia budowlane wykonane z doskonałego... zobacz szczegóły wpisu »

Bramy garażowe Warszawa

Bramy garażowe Warszawa »

Dzięki ciężkiej pracy, dziś jesteśmy firmą, która oferuje najwyższej jakości bramy garażowe oraz automaty do bram Wrocław. Nasza firma ma cztery siedziby. W Gdańsku, we Wrocławiu, ... zobacz szczegóły wpisu »

PLAST-MET Centrum | Ogrodzenia na pokolenia

PLAST-MET Centrum | Ogrodzeni »

Jesteśmy centrum dystrybucji czołowego polskiego producenta ogrodzeń, firmę PLAST-MET Systemy Ogrodzeniowe. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych, firmy wykonawcze jak i klientów ... zobacz szczegóły wpisu »

MAT-BUD prefabrykaty budowlane

MAT-BUD prefabrykaty budowlan »

Już od prawie trzydziestu lat trudnimy się produkcją i montażem ogrodzeń betonowych. Nie mają zatem one przed nami żadnych tajemnic. Wszystkie z proponowanych przez nas produktów s... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrodzenia Betonowe

Ogrodzenia Betonowe »

Nasza firma jest producentem płyt i słupków betonowych. Na naszej witrynie internetowej przedstawiona jest oferta składająca się z ponad siedemdziesięciu różnych wzorów. Dostępne w... zobacz szczegóły wpisu »