Ogrody - Projektowanie i zakładanie ogrodów.

Ogrody - Projektowanie i zakładanie ogrodów. Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma Promulti zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów na terenie trójmiasta i województwa pomorskiego.

Specjalność firmy to budowa elementów wody w ogrodzie. Projektujemy i zakładamy oczka wodne i duże stawy ogrodowe. Wykonujemy także strumienie i kaskady.
Duża galeria ogrodów.

Projektujemy i zakładamy systemy automatycznego nawadniania ogrodów i trawników. Stale współpracujemy z firmą Drago i Rain Bird.

Wykonujemy systemy drenażu i przygotowania terenów po budowlanych i zdegradowanych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem w tym mini koparko ładowarką do prac ogrodowych i parkiem małych maszyn spalinowych.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do współpracy.

  • Tytuł wpisu: Ogrody - Projektowanie i zakładanie ogrodów.
  • Adres witryny: www.promulti.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.5/10 (71 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

minimalstudio - Projektowanie Ogrodów, Projektowanie wnętrz

minimalstudio - Projektowanie »

minimalstudio to nowoczesna, profesjonalna pracownia projektowa. Usługi: projektowanie ogrodów, projektowanie wnętrz.W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze trendy z dziedzin... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrodnictwo | Projektowanie Ogrodów | NATUR: Zielone Pogotowie

Ogrodnictwo | Projektowanie O »

Nasza pasja to ogrodnictwo. Oferujemy Ci pełen zakres usług ogrodniczych: projektowanie ogrodów, a także ich zakładanie, automatyczne nawadnianie oraz pielęgnację. Projekty wykonuj... zobacz szczegóły wpisu »

Projekty ogrodów Lublin

Projekty ogrodów Lublin »

Pracownia projektowa „Ogrody Driad” stawia przede wszystkim na zaaranżowanie miejsc niezwykłych, oryginalnych, ale również przytulnych i funkcjonalnych. Dzięki profesjonalnemu pode... zobacz szczegóły wpisu »

Zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodu

Zakładanie ogrodów, urządzani »

Jesteśmy miłośnikami pięknej przyrody i chętnie dzielimy się z Państwem tym pięknem. Zakładanie ogrodów to nie tylko nasz sposób na życie, ale i wielka pasja. Pomożemy Państwu stwo... zobacz szczegóły wpisu »

WELTBET - figury ogrodowe z białego cementu

WELTBET - figury ogrodowe z b »

WELTBET: figury ogrodowe, fontanny betonowe, wazony. Gartenfiguren aus beton, springbrunnen. Garden figureOferujemy Państwu wyroby z białego betonu:figuryfontannywazony i koszeOfer... zobacz szczegóły wpisu »

Szmaragdowy Ogród

Szmaragdowy Ogród »

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu systemów automatycznego nawadniania terenów zielonych. Wykonane przez nas systemy nawadniające charakteryzują się niezawodną pracą p... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody Kraków

Ogrody Kraków »

Projektowanie ogrodów Kraków jest procesem wieloetapowym, wymagającym wyobraźni oraz poczucia przestrzeni. Bardzo łatwo jest bowiem uzyskać niepotrzebny chaos, a zamiast pięknego o... zobacz szczegóły wpisu »

PRACOWNIA SZTUKI OGRODOWEJ ogrody klasyczne

PRACOWNIA SZTUKI OGRODOWEJ og »

Gwarancją Pracowni Sztuki Ogrodowej jest realizowanie każdego zlecenia na najwyższym poziomie. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu oraz zakłada-niu ogrodów według indywidualn... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie przestrzeni publicznych

Projektowanie przestrzeni pub »

Astrini Design to firma o niebanalnym profilu. Zajmuje się wykonywaniem mebli użytkowych, ale tak, że nie mają one ani krzty banalności. Astrini projektuje ławki użytkowe, specjaln... zobacz szczegóły wpisu »