nowoczesne ogrody | architekt krajobrazu | projektowanie ogrodów

nowoczesne ogrody | architekt krajobrazu | projektowanie ogrodów Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wiemy co jest modne, funkcjonalne i ergonomiczne. Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie przy projektowaniu bardzo nowoczesnych ogrodów. Zawsze staramy się doprowadzić do kompromisu pomiędzy Klientem a Projektantem. Wiemy z doświadczenia, że w dzisiejszych czasach mało kto ma czas spędzać cały weekend na pielęgnacji ogrodu. Staramy się tworzyć łącznik pomiędzy architekturą a architekturą krajobrazu. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w Polsce. Ogrody prywatne zazwyczaj pełnią funkcję wypoczynkową, natomiast ogrody zlokalizowane przy siedzibach firm, osiedlach mieszkaniowych stanowią funkcję reprezentacyjną i rekreacyjną. Warto zlecić projekt ogrodu profesjonalnej pracowni projektowej lub architektowi krajobrazu - jest to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Najlepszym rozwiązaniem jest projektowanie ogrodu na etapie budowy domu lub tuż po budowie. Praca Naszych architektów zawsze zaczyna się od spotkania z Inwestorem oraz omówienie zakresu i szczegółów prac projektowych. Nasz zespół to tylko dyplomowani architekci krajobrazu i ogrodnicy. Oferujemy kompleksowy zakres usług, od projektu do realizacji - Zarówno małe nowoczesne ogrody w mieście jak i duże ogrody. Obszar Naszego działania to cała Polska. Oferujemy projektowanie ogrodów Warszawa i okolice. Zazwyczaj głównym kryterium wyboru architekta krajobrazu, projektu ogrodu czy też firmy wykonawczej jest cena i jakość świadczonych usługNasza firma oferuje atrakcyjne ceny profesjonalnych projektów. Projektowanie ogrodów wymaga profesjonalizmu i wiedzy, dlatego tak dużą uwagę skupiamy na jakość Naszych usług i zadowoleniu Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi pracami oraz szczegółową ofertą. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące architektury krajobrazu. Projektowanie ogrodów Warszawa - Architekt krajobrazu - Nowoczesne ogrody.

  • Tytuł wpisu: nowoczesne ogrody | architekt krajobrazu | projektowanie ogrodów
  • Adres witryny: nowoczesneogrody.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.05.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (18 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

OGRODY Projektowanie i zakładanie ogrodów, Lublin

OGRODY Projektowanie i zakład »

Nasza firma oferuje kompleksową realizację inwestycji związanych z architekturą krajobrazu: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów a także pielęgnację terenów zieleni. Ogrody są... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Architektury Krajobrazu "Hortulus 1986"

Pracownia Architektury Krajob »

Główna działalność firmy koncentruje się wokół projektowania i realizacji przydomowych ogrodów, zieleni miejskiej, parków i placów zabaw. Firma ogrodnicza Hortulus istnieje na rynk... zobacz szczegóły wpisu »

Szmaragdowy Ogród

Szmaragdowy Ogród »

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu systemów automatycznego nawadniania terenów zielonych. Wykonane przez nas systemy nawadniające charakteryzują się niezawodną pracą p... zobacz szczegóły wpisu »

Substral - nawozy do iglaków

Substral - nawozy do iglaków »

Główną grupę oferowanych przez firmę Substral produktów stanowią nawozy do iglaków, nawozy do pielęgnacji trawnika oraz środki ochrony roślin.Substral jest producentem znanych na r... zobacz szczegóły wpisu »

Trawniki

Trawniki »

Centrum ogrodnicze „Dom w ogrodzie” ma siedzibę w Warszawie. Znajdą u nas Państwo sprzedaż detaliczną oraz hurtową roślin ogrodowych i domowych, ozdobnych, choinek, sprzętu do piel... zobacz szczegóły wpisu »

OGRODY OD A DO Z Projekty ogrodów

OGRODY OD A DO Z Projekty ogr »

Szukasz specjalistycznej firmy, która zajęłaby się zaprojektowaniem i wykonaniem instalacji automatycznego nawadniania ogrodu? Taką firmą jest Hydromar, z Koła, w województwie wiel... zobacz szczegóły wpisu »

nasiona kwiatów

nasiona kwiatów »

Jeśli chcesz mieć piękny i zadbany ogród, to musisz zainteresować się naszymi nasionami. Szczególnie polecamy nasiona traw, które można dobierać do konkretnych wymagań. Nasiona kwi... zobacz szczegóły wpisu »

Najlespze grille ogrodowe - POLGRILL

Najlespze grille ogrodowe - P »

Z ponad 25 letnim doświadczeniem marka Broil King ® stała się synonimem jakości w dziedzinie grilli. Wiemy, że w dzisiejszych czasach dobre grillowanie w dużym stopniu zależy od wy... zobacz szczegóły wpisu »

PHU ADVISER. Poznań podlewanie kropelkowe

PHU ADVISER. Poznań podlewani »

Instalacja czy projektowanie specjalistycznych układów nawadniania czy płynnego nawożenia w produkcji ogrodniczej to sfera firmy Adviser zlokalizowanej w Poznaniu. Na przestrzeni d... zobacz szczegóły wpisu »