Łączniki i kształtki rowkowane

Łączniki i kształtki rowkowane Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

System Łączeń Rowkowanych jest doskonałą alternatywą dla standardowych połączeń rurowych: gwintowanych, spawalniczych czy kołnierzowych. Rowkowane rury łatwo łaczy się w odpowiednie instalacje używając złączek rowkownych, występujących w wymiarach DN 25-300, w zależności od wymaganej wielkości połączenia.Złącza rowkowane używane są w systemach ochrony przeciwpożarowej, rurociągach wodnych, kanalizacyjnych, sprężonego powietrza w przepompowniach, oczyszczalniach ścieków, zbiornikach wodnych, układach rozprowadzania ciepła, klimatyzacji, wentylacji chłodnictwa oraz wielu innych instalacjach.

  • Tytuł wpisu: Łączniki i kształtki rowkowane
  • Adres witryny: ksztaltkirowkowane.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 10.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Magnus - materiały elektryczne - Czerwionka Leszczyny

Magnus - materiały elektryczn »

Firma MAGNUS to przedsiębiorstwo zajmujšce się handlem hurtowym i detalicznym materiałów elektrycznych. W swej ofercie posiada bogaty wybór osprzętu elektroinstalacyjnego, przewodó... zobacz szczegóły wpisu »

magnetyczna pamięć metalu

magnetyczna pamięć metalu »

Spółka Energodiagnostyka znajdująca się w stolicy to międzynarodowa firma prowadząca prace badawczo-rozwojowe w diagnostyce głównie technicznej metodami nieinwazyjnymi. Specjalizuj... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki

Falowniki »

Falowniki, sofstarty, dobierzemy dla Ciebie falownik, profesjonalny dobór i sklep on-line, dostawy z magazynu 24h, falownik, softstart, serwonapędy, przekładnie, plc, silniki kroko... zobacz szczegóły wpisu »

Oczyszczalnie ścieków - tanio i solidnie

Oczyszczalnie ścieków - tanio »

Wykopy pod:- przydomowe oczyszczalnie ścieków;- ogrodzenia, bramy oraz wjazdy;- place;- szamba;- sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne;- oczka wodne;- kable energetyczne, telekomunika... zobacz szczegóły wpisu »

Elektryk Radom

Elektryk Radom »

Jeśli mieszkasz w Radomiu czy też w jego okolicach i szukasz rzetelnej i solidnej firmy, obeznanego elektryka jesteś na właściwej stronie.Zajmujemy się min. robieniem instalacji el... zobacz szczegóły wpisu »

przemko-radom.pl

przemko-radom.pl »

Jeżeli zamieszkujesz w Radomiu czy też w jego okolicach i poszukujesz odpowiedzialnej i solidnej firmy, obeznanego elektryka jesteś na dobrej stronie.Zajmujemy się min. wykonywanie... zobacz szczegóły wpisu »

SklepFALOWNIKI.pl- Falowniki w dobrej cenie

SklepFALOWNIKI.pl- Falowniki »

Falowniki LG/LS, Lenze, Eura Drives, Softstarty ABBWitamy w naszym sklepie internetowym z falownikami i automatyką .W ofercie posiadamy szeroką gamę falowników różnych producentów,... zobacz szczegóły wpisu »

EPK- energetyka

EPK- energetyka »

Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENRGOPROJEKT-KATOWICE SA cały czas wprowadza nowoczesne technologie, dzięki czemu jest nadzwyczaj konkurencyjne wśród firm projektowo-inżynier... zobacz szczegóły wpisu »

Oszczędzanie energii w domu

Oszczędzanie energii w domu »

Czy świadome zużywanie energii elektrycznej jest w ogóle możliwe? Jako firma energetyczna RWE uważamy, że jak najbardziej tak. Sami organizujemy liczne spotkania, szkolenia, konkur... zobacz szczegóły wpisu »