Kominki Wkłady kominkowe

Kominki Wkłady kominkowe Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Oferta firmy kominkowej - Grupa owo.pl
Witamy Cię szczególnie ciepło w świecie kominków firmy Grupa owo.pl
Jak już wiesz lub dowiesz się wkrótce - ogrzewanie kominkiem to nasza pasja, a budować doskonałe obudowy kominkowe - to nasza misja.
Wykonujemy ciepłe obudowy kominkowe nagrzewajace się i promieniujące ciepłem całą powierzchnią grzewczą. Wykonane z odlewanych przez nas elementów szamotowych. Obudowy ciepłe szamotowe akumulują w sobie ciepło, by następnie je oddawać do pomieszczeń, jak ogień w wkładzie kominkowym wygaśnie. Stosowanie odpowiednich technik i materiałów akumulujacych ciepło pozwala nam osiągać duże efekty grzewcze. Trzeba również wspomnieć, o widocznych oszczędnościach drewna do palenia.
Usługi wykonujemy kompleksowo, w Jaworznie, Krzeszowicach i okolicach.
obudowy kominkowewkłady kominkowe powietrzne
wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

  • Tytuł wpisu: Kominki Wkłady kominkowe
  • Adres witryny: www.owo.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.02.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.2/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe »

Ogrzewanie podłogowe - problemy, fakty, mity. Czy ogrzewanie podłogowe i centralne jest tanie? Informacje o centralnym ogrzewaniu elektrycznym. Masz kominek w domu? Przeczytaj o og... zobacz szczegóły wpisu »

Witam w FUWI Sp. z o.o.- kotły, kominki, pellet

Witam w FUWI Sp. z o.o.- kotł »

FU-WI Sp. z o. o. od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych, kominków i biomasy typu pellets. W szerokiej ofercie firmy FU-WI Sp. z o. o., znajdują się ekolog... zobacz szczegóły wpisu »

Kotly Grzewcze

Kotly Grzewcze »

Firma Koch - solidne kotły miałowe . Zakład oferuje kotły miałowe charakteryzujące się długą żywotnością, wytrzymałością i niezawodnością oraz oszczędną charakterystyką pracy. Możl... zobacz szczegóły wpisu »

KOMINKI OBUDOWY Olsztyn i warmińsko-mazurskie

KOMINKI OBUDOWY Olsztyn i war »

Szanowni Klienci, kominek wcale nie musi być drogi a nasza firma jest w stanie to udowodnić!U nas najtańszy ale ładny kominek (wkład kominkowy, obudowa, materiały, robocizna - po p... zobacz szczegóły wpisu »

PHU Aura - Instalacje gazowe, CO - Śląsk

PHU Aura - Instalacje gazowe, »

Od 1998 roku przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "AURA", z siedzibą w Zabrzu, zajmuje się świadczeniem usług przede wszystkim na terenie południowej Polski. Nasza działaln... zobacz szczegóły wpisu »

kotły na drewno

kotły na drewno »

EkoLech -Nowoczesne Ogrzewanie to ekologiczne, ekonomiczne i niezawodne kotłownie na paliwa stałe!EkoLech to kompleksowa obsługa inwestycji od projektu i kredytu BOŚ po instalację ... zobacz szczegóły wpisu »

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne »

Próżniowe kolektory słoneczne zredukują Twoje rachunki za grzanie ciepłej wody. Dzięki izolacji próżniowej rur, energię z solarów można pobierać nie tylko latem! Dowiedz się już te... zobacz szczegóły wpisu »

KOŁTON piec na ekogroszek

KOŁTON piec na ekogroszek »

Pewne i wysoko funkcjonalne kotły centralnego ogrzewania produkowane poprzez przedsiębiorstwo KOŁTON poważane są szczególnie za najwyższą jakość i perfekcyjne sporządzenie a także ... zobacz szczegóły wpisu »

Piece CO

Piece CO »

To efektywność grzewcza pieca CO w przeważającej mierze decyduje o funkcjonowaniu całej instalacji grzewczej, kosztach ogrzewania oraz komforcie cieplnym domowników. Dlatego rekome... zobacz szczegóły wpisu »