Dachy

Dachy Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to jeden z czołowych producentów blach w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. rozpoczęła również produkcję systemów rynnowych pod marką Struga Rynny. Jakość swoich wyrobów zawdzięcza doskonałym materiałom, precyzji wykonania i wieloletniemu doświadczeniu w branży. Bratex jest również producentem systemów orynnowania i okuć dachów. Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. umożliwia również zamówienie specjalistycznych usług takich jak cięcie blachy na rządany wymiar czy specjalistyczny transport. Systemy orynnowania Bratex odznaczają się na tle tego typu produktów innych producentów trwałością i precyzją wykonania.

Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to lider producentów pokryć dachowych. Blachy trapezowe i blachodachówki Bratex są rozpoznawane jako materiał najwyższej jakości. Podstawową cechą blach Bratex jest ich ponadprzeciętna trwałość i odporność na szkodliwe warunki. Zapewnia o tym nawet 35-letnia gwarancja na pokrycia dachowe.

  • Tytuł wpisu: Dachy
  • Adres witryny: www.bratex.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.03.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.6/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wełna mineralna, styropian

Wełna mineralna, styropian »

Termoizolacja już od dawna zdobywa sukcesywnie coraz większą popularność . Właściciele domów i mieszkań decydują się na ocieplanie, ze względu na malejące koszty zużycia energii. I... zobacz szczegóły wpisu »

Materiały budowlane

Materiały budowlane »

Invest-eMarket - internetowa hurtownia materiałów budowlanych. Platforma prezentująca oraz sprzedająca nowoczesne materiały budowlane. Obszerna baza produktów, systemy technologicz... zobacz szczegóły wpisu »

domy pod Warszawą

domy pod Warszawą »

Firma Optimum Inwest Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku i jest właścicielem kompleksu biurowego przy ul. Pawiej 55 / Dzielnej 58-62 w Warszawie. Leśna Magdalenka - Osiedle w podwarsz... zobacz szczegóły wpisu »

Ładowarki Teleskopowe | Podesty Ruchome | Wynajem | RIWAL

Ładowarki Teleskopowe | Podes »

Specjalizacja firmy RIWAL jest wynajem podnośników budowlanych, podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy... zobacz szczegóły wpisu »

Kratki ściekowe - wyszukiwarka KMB STEEL PRODUCT

Kratki ściekowe - wyszukiwark »

Wyszukiwarka internetowa produktów Naszej Firmy to środek, który w zrozumiały sposób pozwala na znalezienie a także znalezienie najlepszego produktu . Służy ona do sprawnego oraz n... zobacz szczegóły wpisu »

Tynki Weber

Tynki Weber »

Tynki elewacyjne są bardzo ważnym elementem wykończeniowym. Chociaż ich położenie jest proste, zaś zakup nie jest skomplikowany to jednak warto zastanowić się przed ostatecznym wyb... zobacz szczegóły wpisu »

Marcus- pakrycia dachowe

Marcus- pakrycia dachowe »

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę Marcus z Chabielic obok Bełchatowa. Jesteśmy sprzedawcą artykułów budowlanych. Zyskaliśmy pozycję wiodącą na terenie województwa łód... zobacz szczegóły wpisu »

DYCKERHOFF POLSKA SP. Z O.O. lipidur

DYCKERHOFF POLSKA SP. Z O.O. »

Jedną z dziecięciu firm w Polsce, zaliczanych do największych producentów cementu w Polsce, jest firma Dyckerhoff Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sitków... zobacz szczegóły wpisu »

Listwy elewacyjne Bella Plast

Listwy elewacyjne Bella Plast »

Do systemów ociepleń, zabudowy gipsowo-kartonowej, tynków wewnętrznych wykonywanych „na mokro”, gresu i klinkieru. Listew do systemów ociepleń to: listwy do boniowania (bonie) wraz... zobacz szczegóły wpisu »