Podkategoria: Dachy

Sortuj po:

GIERNATOWCSCY dachówka ceramiczna

GIERNATOWCSCY dachówka cerami »

Szukasz usług blacharsko-dekarskich na obszarze w pobliżu Warszawy? Oczekujesz odpowiedzialnej ekipy budowlanej i sprawnej realizacji zlecenia? Skorzystaj z interesującej oferty pr... zobacz szczegóły wpisu »

RYNPLAST II S.C. podbitka dachowa

RYNPLAST II S.C. podbitka dac »

Rynny to zasadniczy element odpowiedzialny za to, żeby na naszym dachu nie gromadziła się woda bądź śnieg. Odpowiednie połączenia systemu rynnowego z przeciwoblodzeniowym pozwoli p... zobacz szczegóły wpisu »

Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DORPLAST z branży usług blacharsko dekarskich. Gwarantujemy stałą regularną współpracę. Wykonujemy między innymi: tłoczenie gąsiorów bla... zobacz szczegóły wpisu »

Drewniane wiaty

Drewniane wiaty »

Drewno to nasza praca i pasja. Nasz zespół cechuje entuzjazm, zapał do innowacji i wyrobiona przez lata praktyki w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech determinacja do dostarczenia... zobacz szczegóły wpisu »

Ocieplanie

Ocieplanie »

Ocieplanie dachów, Usługi budowlane - Dekar Marian Dudzik (góral z Podhala) - dobry dekarz i cieśla oferuje usługi dekarskie, ciesielskie, budowlane: ocieplanie, naprawa dachów i k... zobacz szczegóły wpisu »

USŁUGI DEKARSKIE - obróbki blacharskie

USŁUGI DEKARSKIE - obróbki bl »

Podstawą działalności firmy Usługi Dekarskie - Maciej Zientek jest realizacja prac dekarskich na obszarze Zielonej Góry, a także okolic. Funkcjonuje ona na rynku już od dziesięciu ... zobacz szczegóły wpisu »

Płaskowniki stalowe - Ceownik

Płaskowniki stalowe - Ceownik »

Użytek stali. Stal to stop żelaza z węglem w ilości od minimalnego procentu, w ilościach niemal śladowych, do około 2%. Ilość węgla ma istotny znaczenie na cechy wyprodukowanego me... zobacz szczegóły wpisu »

ABUD Dekarskie usługi szczecin

ABUD Dekarskie usługi szczeci »

Firma remontowo-budowlana ABUD ze Szczecina realizuje cały zakres usług dekarskich w tym kładzenie, naprawa i remonty pokryć dachowych, montaż rynien i rur spustowych, docieplenia ... zobacz szczegóły wpisu »

JANDEKARZ remonty dachów

JANDEKARZ remonty dachów »

Przedsiębiorstwo Jan Dekarz to rodzinna firma dekarska oferująca swoje usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. To firma, gdzie poszanowanie tradycji oraz tradycy... zobacz szczegóły wpisu »

TopDACH Jerzy Smoliński S.C. blacha trapezowa

TopDACH Jerzy Smoliński S.C. »

TopDACH to firma oferująca usługi dekarskie wykonywane z pasją. Już od 1994 roku zajmujemy się kompleksowo dachami oraz więźbami, poza tym sprzedajemy dachówki, blachodachówki, okn... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 3

Dachy - nowa strona:

Adres: