AMPLUS folie okienne do samodzielnego montarzu

AMPLUS folie okienne do samodzielnego montarzu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Sklep - folie okienne i folie na szyby.

Folia na oknie zatrzymuje ciepło i chroni przed nadmiernym nagrzaniem i nasłonecznieniem wnętrza.

W pomieszczeniu, gdzie zamontowano folie temperatura może być niższa nawet o 10 stopni!

Jeśli wybierzesz folie o niskiej przepuszczalności światła dodatkowo przesłonisz chronione pomieszczenie, zapewniając dyskrecję w jego wnętrzu.

Folie metalizowane dają efekt tzw. lustra weneckiego, gdzie możesz obserwować, co się dzieje na zewnątrz, nie będąc samemu widzianym. Efekt lustra utrzymuje się do momentu, kiedy w przesłanianym pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz.

Nie bez znaczenia jest też funkcja dekoracyjna wszystkich folii - nadają one powierzchniom na których zostały umieszczone ekskluzywny i nowoczesny wygląd.

Montaż folii jest banalnie prosty i szybki, w ten sposób małym kosztem i niewielkim nakładem pracy możesz uzyskać wspaniałe rezultaty.

Sposoby montażu wszystkich folii znajdziesz na naszych stroneach z zakładace \"Instrukcje montażu\".

  • Tytuł wpisu: AMPLUS folie okienne do samodzielnego montarzu
  • Adres witryny: www.sklepfolie.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 15.07.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.4/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Termografia budynków

Termografia budynków »

Badania wentylacji - specjalizacja Mk-Went to termografia budynków, wentylacja lakierni, klimatyzacja, wentylatory przemysłowe. W ofercie też termowizja, certyfikaty i audyty energ... zobacz szczegóły wpisu »

KLIMAT SERVICE klimatyzacja wentylacja Paslek-Elblag-Olsztyn

KLIMAT SERVICE klimatyzacja w »

Klimatyzacja, wentylacja, nagrzewnice, kurtyny powietrzne oraz pompy ciepla dla Twojego domu i biuraZajmujemy się sprzedażą, serwisem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylac... zobacz szczegóły wpisu »

Klimatyzatory Poznań

Klimatyzatory Poznań »

Firma proponująca swoim klientom klimatyzatory przeróżnego typu. Można tu też zlecić specjalistom zainstalowanie systemów klimatyzacji, również tych zaawansowanych i wszelkich went... zobacz szczegóły wpisu »

klimatyzacja Kraków, chłodnictwo klimahurt

klimatyzacja Kraków, chłodnic »

Klimahurt klimatyzacja Kraków oferuje nie tylko klimatyzację, klimatyzatory czy agregaty i sprężarki chłodnicze ale także wszelką automatykę chłodniczą, materiały eksploatacyjne i ... zobacz szczegóły wpisu »

Chłodnie

Chłodnie »

Firma DAMFROST zaprasza na stronę internetową firmy. Znajdziemy na niej szczegółową ofertę firmy, portfolio realizacji oraz dane kontaktowe. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą tak... zobacz szczegóły wpisu »

Wentylacja

Wentylacja »

Domeną naszego przedsiębiorstwa jest wszystko to, co związane z klimatyzacją i wentylacją – specjalizujemy się w przygotowywaniu instalacji oraz w ich serwisie i montażu. Wykorzyst... zobacz szczegóły wpisu »

BART filtry przemysłowe

BART filtry przemysłowe »

Firma Bart Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku. Zajmujemy się instalowaniem wentylacji przemysłowej i odpylania powietrza. Wdrożyliśmy projekty nie tylko w Polsce, lecz również w Euro... zobacz szczegóły wpisu »

PPU EKOWENT SP. Z O.O. ŁÓDŹ klimatyzacja łódzkie

PPU EKOWENT SP. Z O.O. ŁÓDŹ k »

Firma EKOWENT jest firmą specjalizującą się w wytwórczości i montażu wysokowydajnych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz instalacji sanitarnych, największych światowyc... zobacz szczegóły wpisu »

ADAM PASZKOWSKI chłodnictwo augustów

ADAM PASZKOWSKI chłodnictwo a »

Montaż i pełne serwisowanie sprzętów chłodniczych w Ełku skutecznie realizuje Zakład Usług Chłodniczych Paszkowski. Wysoce doświadczeni eksperci podejmują się z reguły instalacji l... zobacz szczegóły wpisu »