AGDOS- chłodnictwo, klimatyzacja, AGD, serwis, montaż, sprzedaż

AGDOS- chłodnictwo, klimatyzacja, AGD, serwis, montaż, sprzedaż Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Zajmujemy się montażem, serwisem i sprzedażą klimatyzacji, chłodnictwem oraz AGD. Firma istnieje na rynku już od ponad 20 lat.
Przez ten czas zebraliśmy duże doświadczenie w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji oraz serwisu AGD. Długi okres działalności umożliwił nam nawiązanie współpracy firmami, które potrzebują okresowego przeglądu swoich urządzeń oraz szybkiej reakcji na zgłoszenia. Nieustannie dążymy do zwiększania jakości naszych usług, a co za tym idzie do zwiększania zadowolenia naszych klientów. Teren naszego działania obejmuje między innymi takie miasta jak Lubawa, Iława, Ostróda, Olsztyn, Nowe MIasto Lubawskie.
Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na naszej stronie.

  • Tytuł wpisu: AGDOS- chłodnictwo, klimatyzacja, AGD, serwis, montaż, sprzedaż
  • Adres witryny: www.agdos.yoyo.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 07.12.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.8/10 (33 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm »

Przeprowadzki firm, które chcą zmienić miejsce działalności należy do oddzielnej specjalności firm przeprowadzkowych. W tym przypadku wymagania są bardzo ścisłe odnośnie czasu, w k... zobacz szczegóły wpisu »

Termografia budynków

Termografia budynków »

Badania wentylacji - specjalizacja Mk-Went to termografia budynków, wentylacja lakierni, klimatyzacja, wentylatory przemysłowe. W ofercie też termowizja, certyfikaty i audyty energ... zobacz szczegóły wpisu »

AMPLUS folie okienne do samodzielnego montarzu

AMPLUS folie okienne do samod »

Sklep - folie okienne i folie na szyby. Folia na oknie zatrzymuje ciepło i chroni przed nadmiernym nagrzaniem i nasłonecznieniem wnętrza. W pomieszczeniu, gdzie zamontowano folie t... zobacz szczegóły wpisu »

Gedeo - Systemy klimatyzacyjne

Gedeo - Systemy klimatyzacyjn »

Jesteśmy wiodącym dostawcą profesjonalnych urządzeń klimatyzacyjnych, usług i rozwiązań w dziedzinie chłodnictwa i wentylacji. Posiadamy Państwowe Uprawnienia z zakresu montażu, se... zobacz szczegóły wpisu »

Klimatyzacja łódzkie

Klimatyzacja łódzkie »

Firma Termex oferuje doradztwo, sprzedaż, montaż i serwis z zakresu branż klimatyzacja, chłodnictwo, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, nagrzewnice olejowe, nagrzewnice elektryczne, ... zobacz szczegóły wpisu »

POPULARNA części zamienne do pralek

POPULARNA części zamienne do »

PHU Popularna już od przeszło 20-stu lat trudni się sprzedażą części zamiennych do urządzeń AGD (np. silniki, termostaty, amortyzatory oraz programatory do pralek, szczotki węglowe... zobacz szczegóły wpisu »

TERMOWENTYLACJA RADOM kształtki wentylacyjne

TERMOWENTYLACJA RADOM kształt »

Naszym strategicznym celem jest przede wszystkim satysfakcja kontrahenta. Jej gwarancją jest wiele lat doświadczenia w branży grzewczo-wentylacyjnej, a także profesjonalizm i facho... zobacz szczegóły wpisu »

klimatyzacja i wentylacja warszawa

klimatyzacja i wentylacja war »

Firma Caligo zajmuje się systemami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi. Swoje usługi świadczy głównie na terenie Warszawy, ale może obsługiwać klientów również na terenie całego kraj... zobacz szczegóły wpisu »

Clima Polska klimatyzator warszawa

Clima Polska klimatyzator war »

Clima Polska to autoryzowany dealer takich producentów klimatyzatorów jak: Fuji, Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric. Kompleksowość naszych usług polega n... zobacz szczegóły wpisu »