INTEGRO Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne - Jesteśmy, by dawac radośc!

INTEGRO Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne - Jesteśmy, by dawac radośc! Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

ADHD, FAS, Zespół Aspergera, problemy szkolne. Centrum INTEGRO oferuje wszechstronne wsparcie: konsultacje i terapię indywidualną, grupy terapeutyczne, grupy wsparcia i szkolenia. Patronat nad działalnością CDT Integro objęło funkcjonujące dziesiąty rok Stowarzyszenie TOWER.

 • Tytuł wpisu: INTEGRO Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne - Jesteśmy, by dawac radośc!
 • Adres witryny: www.poradnia-lublin.pl
 • PageRank:
 • Data dodania: 07.05.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

 • Xenna » Raportuj komentarz

  Firma jest O.K. :) Dzięki za info!

  Data dodania: 04 05 2011
 • mama ADHD-ka » Raportuj komentarz

  Korzystałam z pomocy centrum. nareszcie w lublinie ktoś ma pojęcie o ADHD ! Dziekuję!

  Data dodania: 12 05 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Problem z wszami znika - skuteczne, specjalistyczne grzebienie - oferta firmy Uclin

Problem z wszami znika - skut »

Wszy - mamy na to radę - elektroniczy grzebień ZAPX firmy Visiomed, który w szybki, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób unieszkodliwia wszy oraz gnidy. Grzebień ZAPX, to... zobacz szczegóły wpisu »

Moczenie nocne u dzieci i młodzieży- Alarmy wybudzeniowe - Uclin

Moczenie nocne u dzieci i mło »

Moczenie nocne, Firma Uclin oferuje nowoczesne alarmy wybudzeniowe, dzięki którym Twoje dziecko poradzi sobie z problemem moczenia nocnego w sposób łatwy i przyjemny. W naszej ofer... zobacz szczegóły wpisu »

Self Kraków, psycholog, psychoterapia, warsztaty psychologiczne

Self Kraków, psycholog, psych »

Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii oraz usługi psychologa dziecięcego i psychologa rodzinnego w Krakowie. Zapraszamy także na warsztaty psychologiczne.Zespół SELF powsta... zobacz szczegóły wpisu »

abcmama-wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu mama

abcmama-wszystko co chcialyby »

abcmama-wszystko co chciałybyście wiedzieć o macierzyństwie i byciu mamą. Jakie są pierwsze objawy ciąży, przygotowanie do porodu. Co powinna zawierać szpitalna wyprawka? Wychowani... zobacz szczegóły wpisu »

ADHD u dziecka - moje doświadczenia

ADHD u dziecka - moje doświad »

ADHD u dziecka. To jest strona mówiąca o objawach ADHD u dzieci oraz o metodach radzenia sobie z nimi. Dziecko z ADHD wymaga więcej uwagi oraz specjalnych sposobów postępowania. Zw... zobacz szczegóły wpisu »

Basen Na Fali | Basen w Luboniu aquaaerobik, nauka pływania

Basen Na Fali | Basen w Lubon »

Na Fali to basen o głębokości od 0,9 do 1,4 m, o wymiarach 12 m x 6 m (jest to połowa standardowego basenu pływackiego). Co istotne, może się pochwalić nowoczesnym wyposażeniem i n... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Psychoedukacji Psychoterapia dzieci oraz osób dorosłych Diagnoza i Terapia ADHD i Autyzmu

Instytut Psychoedukacji Psych »

Zapraszamy do gabinetu w Poznaniu oraz Swarzędzu. Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci prywatnie oraz w ramach NFZ. Psychoterapia dzieci lękowych, z zaburzeniami zac... zobacz szczegóły wpisu »

Kącik dla Mam - forum.parenting.pl

Kącik dla Mam - forum.parenti »

Nasza strona powstała z myślą o wszystkich rodzicach, kobietach w ciąży. W ramach naszego portalu posiadamy zestaw porad oraz artykułów pisanych przez naszych ekspertów, którzy zaj... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna PCTS

Poradnia Pedagogiczno-Psychol »

Istnieje wiele podziałów zaburzeń emocjonalnych dzieci i młodzieży. Najczęściej przyjmowany podział to rozróżnienie zaburzeń emocjonalnych i nerwic. Nerwice wegetatywne czyli nerwi... zobacz szczegóły wpisu »