Bajki

Bajki Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Określeniem „bajka” zastępujemy często pojęcia jak "legenda", "opowieść" lub "baśń". Te gatunki literackie różnią się od siebie, jednak na co dzień nie jest to dla nas zbyt istotne. „Bajką” zastęOkreśleniem „bajka” zastępujemy często pojęcia jak "legenda", "opowieść" lub "baśń". Te gatunki literackie różnią się od siebie, jednak na co dzień nie jest to dla nas zbyt istotne. „Bajką” zastę

  • Tytuł wpisu: Bajki
  • Adres witryny: www.swiatbajek.info
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.04.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.6/10 (45 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Edukacja dzieci, edukacja na wesoło, wychowanie dzieci.

Edukacja dzieci, edukacja na »

Edukacja dziecka rozpoczyna się w momencie, kiedy nawiązuje ono kontakt z mamą, tatą, otoczeniem, odpowiada na otaczające je sygnały w postaci śmiechu, ruszania ciałem, krzywienia ... zobacz szczegóły wpisu »

Filmy Online

Filmy Online »

Najnowsze premiery kinowe przez internet, za darmo. SDX to największa baza filmów po polsku z lektorem, z dubbingiem w sieci. Pełnometrażowe filmy online po polsku z lektorem, dubb... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci, angielski dla przedszkolaka

Angielski dla dzieci, angiels »

Na tej stronie znajdziecie wkrótce filmy i zabawy edukacyjne dla przygotowane specjalnie dla Was i waszych pociech. Będzie ona zawierała śmieszne filmy i pouczające bajki, które Wa... zobacz szczegóły wpisu »

luksfilm kraków wynajem sprzętu oświetleniowego

luksfilm kraków wynajem sprzę »

LUKS FILM s.j.czyli szeroki asortyment nowoczesnego sprzętu oświetleniowego spełniającego zapotrzebowania najbardziej wymagających operatorów i realizatorów światłaorazJANUSZ BULAN... zobacz szczegóły wpisu »

Sharp AQUOS dla konesera

Sharp AQUOS dla konesera »

Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu, niemniej jednak nie każdy warty jest zauważenia. Przede wszystkim z morza przeciętności wynurza się telewizor Sharp AQUOS LC26D4... zobacz szczegóły wpisu »

teledyski dla dzieci

teledyski dla dzieci »

Jeśli Twoje dziecko lubi bajki Disney'a, to z pewnością zawiesi oko na fragmetnach tych filmów z piosenkami. Utwory tworzone specjalnie z myślą o dzieciach, traktują o rzeczach, kt... zobacz szczegóły wpisu »

Bajki dla dzieci

Bajki dla dzieci »

Od kiedy bajki są emitowane w telewizji, cieszą się wielką popularnością wśród najmłodszych widzów. Niestety nie wszystkie kreskówki nadają się do dzieci. Zwykle zawierają treści, ... zobacz szczegóły wpisu »

Japońska animacja

Japońska animacja »

Japońska animacja ma fanów na całym świecie. Manga i anime to nie tylko bajki dla dzieci. Często są to historie poważne, czasami wręcz brutalne. Ale również dzieci znajdą w japońsk... zobacz szczegóły wpisu »

Bajki - Muminki

Bajki - Muminki »

Sympatyczne stworzenia z Doliny Muminków zna wiele osób. Bardzo ciepłe i poruszające przygody Muminka i jego przyjaciółSympatyczne stworzenia z Doliny Muminków zna wiele osób. Bard... zobacz szczegóły wpisu »