Zgłoszenie szkody w PZU

Zgłoszenie szkody w PZU Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Jak wygląda zgłoszenie szkody w PZU, najstarszym towarzystwie ubezpieczeniowym w Polsce? Czy rzeczywiście musi być to proces długi i skomplikowany? Pod jakie numery telefonów dzwonić i jakie dane zebrać, aby szybko zapoczątkować proces likwidacji szkody, wynikłej z wypadku lub kolizji, i móc szybko uzyskać odszkodowanie, należne z tytułu OC/ AC? Na te i wiele innych pytań odpowiada strona internetowa zgloszenieszkody.com.pl. Znajdą tam Państwo informacje o tym, jak przebiega zgłaszanie szkód w największych towarzystwach ubezpieczeniowych w Polsce- prócz PZU, na stronie znajdują się także informacje między innymi o Compensie, HDI, Allianzie, Warcie, itp.

  • Tytuł wpisu: Zgłoszenie szkody w PZU
  • Adres witryny: zgloszenieszkody.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.04.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.1/10 (16 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ubezpieczenia online

Ubezpieczenia online »

Ubezpieczenia online to wygodna i szybka forma zawierania polis ubezpieczeniowych. Porównywarki ubezpieczeniowe pomogą wybrać nam odpowiednie ubezpieczenie i najtańszą składkę ubez... zobacz szczegóły wpisu »

Ubezpieczenie kota od kosztów leczenia

Ubezpieczenie kota od kosztów »

Ubezpieczenie kota od kosztów leczenia to nowość na polskim rynku ubezpieczeniowym, podczas gdy u naszych zachodnich sąsiadów należy już do codzienności. Ubezpieczenie kota od kosz... zobacz szczegóły wpisu »

Europejskie Centrum Odszkodowań - EUCO

Europejskie Centrum Odszkodow »

EUCO zajmuje się ODZYSKIWANIEM ODSZKODOWAŃ od towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku, nie tylko samochodowym odzyskamy dla Ciebie najwyższe na rynku od... zobacz szczegóły wpisu »

Kalkulator OC

Kalkulator OC »

Składka ubezpieczenia OC zalezy od kilkunastu czynników jak wiek właściciela pojazdu, wiek samochodu czy marka samochodu.Strona kalkulatoroc.edu.pl pogłębia tematykę ubezpieczeń, o... zobacz szczegóły wpisu »

Otwarte Fundusze Emerytalne

Otwarte Fundusze Emerytalne »

Zapisy do OFE przez internet to obecnie najpopularniejsza forma zapisów do Otwartych Funduszy Emerytalnych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy serwis, gdzie możliwe jest niezależn... zobacz szczegóły wpisu »

Odzyskaj.org - Ubezpieczenia i odszkodowania

Odzyskaj.org - Ubezpieczenia »

Naszym celem jest prowadzenie działalności w kierunku edukacji, uświadamiania społeczeństwa o prawach i obowiązkach jakie im przysługują będąc posiadaczem ubezpieczenia obowiązkowe... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Skuteczne dochodzenie odszkod »

Odszkodowania Iridum – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia, kt... zobacz szczegóły wpisu »

Ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie auta »

Blog ubezpieczeniowy adresowany jest do kierowców, którzy nie chcą przepłacać za ubezpieczenia samochodowe. Autor bloga dzieli się wiedzą z własnego doświadczenia i wyczerpująco od... zobacz szczegóły wpisu »

ubezpieczenie dziecka w szkole

ubezpieczenie dziecka w szkol »

Ubezpieczamy Dziecko - Do czasu… No właśnie, najprostsze zwichnięcie nogi, złamanie ręki, poparzenie u dziecka powoduje, że zaczynamy się dopytywać o szczegóły. Jakie jest nasze zd... zobacz szczegóły wpisu »