www.beif.pl

www.beif.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bałtyckie Forum Przemysłu Energetyki Morskiej jest bardzo ważnym, corocznym wydarzeniem, które jest doskonałą okazją do analiz, podsumowań, planowania, a co za tym idzie - stawiania sobie nowych celów. Polska jest bowiem ważnym graczem w tej dziedzinie i chce stać się liderem, jeśli chodzi o rozwój oraz obsługę morskiej energetyki wiatrowej na Bałtyku. Forum odbywa się w stolicy kraju, Warszawie, a organizatorem jest Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej, w skrócie - FNEZ.

  • Tytuł wpisu: www.beif.pl
  • Adres witryny: www.beif.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 15.12.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 8.0/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

magnetyczna pamięć metalu

magnetyczna pamięć metalu »

Spółka Energodiagnostyka znajdująca się w stolicy to międzynarodowa firma prowadząca prace badawczo-rozwojowe w diagnostyce głównie technicznej metodami nieinwazyjnymi. Specjalizuj... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki

Falowniki »

Falowniki, sofstarty, dobierzemy dla Ciebie falownik, profesjonalny dobór i sklep on-line, dostawy z magazynu 24h, falownik, softstart, serwonapędy, przekładnie, plc, silniki kroko... zobacz szczegóły wpisu »

Oczyszczalnie ścieków - tanio i solidnie

Oczyszczalnie ścieków - tanio »

Wykopy pod:- przydomowe oczyszczalnie ścieków;- ogrodzenia, bramy oraz wjazdy;- place;- szamba;- sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne;- oczka wodne;- kable energetyczne, telekomunika... zobacz szczegóły wpisu »

Green Energy Polska - energia odnawialna

Green Energy Polska - energia »

[quote]STAŁA CENA ENERGII GWARANTOWANA PRZEZ CAŁY OKRES ZAWARTEJ UMOWY ZMIEŃ SWOJEGO DOSTAWCĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJSPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZĄ OFERTĘ NA INNE PRODUKTY:- panele solarne,- e... zobacz szczegóły wpisu »

Elektryk Radom

Elektryk Radom »

Jeśli mieszkasz w Radomiu czy też w jego okolicach i szukasz rzetelnej i solidnej firmy, obeznanego elektryka jesteś na właściwej stronie.Zajmujemy się min. robieniem instalacji el... zobacz szczegóły wpisu »

przemko-radom.pl

przemko-radom.pl »

Jeżeli zamieszkujesz w Radomiu czy też w jego okolicach i poszukujesz odpowiedzialnej i solidnej firmy, obeznanego elektryka jesteś na dobrej stronie.Zajmujemy się min. wykonywanie... zobacz szczegóły wpisu »

EPK- energetyka

EPK- energetyka »

Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENRGOPROJEKT-KATOWICE SA cały czas wprowadza nowoczesne technologie, dzięki czemu jest nadzwyczaj konkurencyjne wśród firm projektowo-inżynier... zobacz szczegóły wpisu »

Instalacja fotowoltaiczna

Instalacja fotowoltaiczna »

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się głównie usługami związanymi z szeroko pojętą energetyką. Wykonujemy więc między innymi świadectwa energetyczne, ekspertyzy oraz pomagamy w uzyska... zobacz szczegóły wpisu »

Cały rynek energii w Polsce - enerad.pl

Cały rynek energii w Polsce - »

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile możesz zaoszczędzić zmieniając dotychczasowego sprzedawcę prądu? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyj do serwisu enerad. pl, w którym prezentujemy kor... zobacz szczegóły wpisu »