Windykacja Poznań

Windykacja Poznań Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Znane przysłowie mówi, że jeśli chcesz stracić przyjaciela, to pożycz mu pieniądze. Co robić, jeśli już pożyczyliśmy, a przyjaciel nam nie zwraca? Z pewnością przyjaźń ucierpi, ale czy uda się odzyskać pieniądze? Odpowiednia kancelaria prawnicza i radca prawny mogą być nieodzowne, ale najpierw zacznijmy od zażądania zwrotu, jeśli termin spłaty minął, a nie mamy pisemnej umowy. Na początek można zaproponować kompromis, rozłożenie długu na raty lub wyznaczenie nowego terminu oddania pieniędzy. Bądźmy stanowczy i asertywni w stawianiu ultimatum, nie wahajmy się też ostrzec przed kolejnymi posunięciami w razie nie oddania długu. Co jeśli to nie przynosi żadnych efektów? Pora zwrócić się o pomoc do radcy prawnego, który prawdopodobnie poleci wnieść pozew o zapłatę w postępowaniu upominawczym. Dowodem będzie potwierdzenie dokonania przelewu. Przedsądowe wezwanie do zapłaty można napisać samemu. Dopiero po sprawie sądowej zostanie wystosowany sądowy nakaz zapłaty i kosztami zostanie obciążony dłużnik. Windykacja należności to specjalności naszej kancelarii.

Oceń ten wpis!

Ocena: 4.4/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

Kancelaria Adwokacka Karolina Staszczak to eksperci w dziedzinie prawa, kancelaria pomoże Ci rozwiązać wiele problemów prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego. Kance... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja Warszawa

Windykacja Warszawa »

Biuro Windykacyjne Wektor prowadzi szybką i skuteczną windykację należności pieniężnych na terenie całej Polski. Naszym atutem jest skuteczność, doświadczenie i profesjonalizm, nat... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy Generator Kompensat

Internetowy Generator Kompens »

Organizacja kompensat i aukcji wierzytelności. Sposób na sprzedaż każdej wierzytelności, na spłatę długu z dyskontem oraz na potrącenie swoich należności ze swymi zobowiązaniami.Up... zobacz szczegóły wpisu »

Komornik Rzeszów - Jan Forystek

Komornik Rzeszów - Jan Foryst »

Masz wyroki, nakazy sądowe i akty notarialne? Złóż wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Szybko, skutecznie, w profesjonalny sposób pomagam odzyskać należności. Wyceniam ... zobacz szczegóły wpisu »

Firma windykacyjna

Firma windykacyjna »

Windykacja Sp. z o.o. - polska firma windykacyjna z Kalisza, działająca od 2002 roku. Firma prowadzi windykację z tytułu niezapłaconych faktur za produkty i usługi dla klientów ind... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczna windykacja

Skuteczna windykacja »

Nasza firma jest już na rynku kilka lat i przez ten czas zdobyła cenne doświadczenie w profesjonalnym egzekwowaniu należności oraz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za służebność pr... zobacz szczegóły wpisu »

JANUSZ BAŃBURA licytacje komornicze

JANUSZ BAŃBURA licytacje komo »

Czynności egzekucyjne w sytuacjach cywilnych realizowane są przez komornika, jedynym wyjątkiem mogą być zastrzeżenia przewidziane w innych ustawach. Janusz Bańbura jest Komornikiem... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja, Windykacja Gliwice

Windykacja, Windykacja Gliwic »

Windykacja w Polsce jest tak skonstruowana, że indykator ma wiele praw. Jednak, nie wszystko wolno takiej osobie. Przede wszystkim, windykacja Gliwice powinna odbywać się w normaln... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja należności Szczecin

Windykacja należności Szczeci »

Firma windykacyjna z siedzibą w Szczecinie. W ofercie skuteczne dochodzenie wierzytelności, polubowne i przymusowe egzekwowanie długów, prowadzenie negocjacji, monitorowanie spływu... zobacz szczegóły wpisu »