Universe - Zarządzanie Firmą

Universe - Zarządzanie Firmą Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

UNVIERSE-IBS Stworzono, aby kreować rzeczywistość poprzez Zarządzanie Projektami i usług adresowanych do klientów indywidualnych, biznesowych oraz administracji publicznej. Firma skupia się na tworzeniu wartości dodanej w sposób nieszablonowy i nieskrępowany, dążąc do doskonałości w każdym obszarze naszej aktywności. Podstawowym celem UNIWERSE jest zarządzanie projektami, inicjowanie i rozwijanie takich przedsięwzięć, które tworzą nową jakość dla Klientów firmy oraz dla nas samych.
Głównie działalność firmy skupia się na:
1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internetu

  • Tytuł wpisu: Universe - Zarządzanie Firmą
  • Adres witryny: www.universe-ibs.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.01.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.2/10 (30 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Złota Sztabka

Złota Sztabka »

Strona przeznaczona jest dla osób, które kupno złota traktują jako korzystną inwestycję na długie lata. Wyjaśnia również często mało jasne terminy jak: moneta bulionowa czy uncja s... zobacz szczegóły wpisu »

Aviva Investors

Aviva Investors »

Oficjalny blog Aviva Investors Poland, spółki oferującej szerokie usługi inwestycyjne. Blog ten służyć ma przybliżeniu i nadaniu ludzkiej twarzy zarządzaniu kapitałem, przedstawien... zobacz szczegóły wpisu »

Złoto inwestycyjne

Złoto inwestycyjne »

Inwestowanie w złoto i srebro jest ostatnio popularną metodą lokaty kapitału. W dobie niepewnych walut, ludzie przypominają sobie o najstarszej formie inwestycji w kruszec. Wbrew p... zobacz szczegóły wpisu »

WODA PALIWEM - Generator HHO

WODA PALIWEM - Generator HHO »

Ceny paliwa zbyt wysokie? Mamy na to sposób! Alternatywne rozwiązanie pozyskania paliwa z wody pozwoli Ci zaoszczędzić 30-50% wydatków na paliwo. Na naszej stronie poznasz sposoby ... zobacz szczegóły wpisu »

Pierwszy fundusz emerytalny

Pierwszy fundusz emerytalny »

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o OFE AXA, zajrzyj na naszą stronę internetową. Prezentujemy na niej nasze wyniki w rankingach KNF – od zawsze wysokie, a także szczegółow... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze lokaty bankowe

Najlepsze lokaty bankowe »

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz portal o tematyce finansów osobistych. Skupiamy się przede wszystkim na rynku usług bankowych. Szczególną uwagę poświęcamy produktom oszcz... zobacz szczegóły wpisu »

Ranking lokat 2013

Ranking lokat 2013 »

Jeżeli zamierzasz wyszukać dla siebie najlepsze lokaty terminowe serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu Ranking Lokat 2013. Wynajdziesz w tym miejscu zestawienia i in... zobacz szczegóły wpisu »

Fundusze inwestycyjne - eitfi.pl

Fundusze inwestycyjne - eitfi »

Eques Investment TFI S. A. zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi. Nasza oferta zawiera fundusze kierowane do szerokiego grona inwestorów oraz fundusze ded... zobacz szczegóły wpisu »