Universe - Zarządzanie Firmą

Universe - Zarządzanie Firmą Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

UNVIERSE-IBS Stworzono, aby kreować rzeczywistość poprzez Zarządzanie Projektami i usług adresowanych do klientów indywidualnych, biznesowych oraz administracji publicznej. Firma skupia się na tworzeniu wartości dodanej w sposób nieszablonowy i nieskrępowany, dążąc do doskonałości w każdym obszarze naszej aktywności. Podstawowym celem UNIWERSE jest zarządzanie projektami, inicjowanie i rozwijanie takich przedsięwzięć, które tworzą nową jakość dla Klientów firmy oraz dla nas samych.
Głównie działalność firmy skupia się na:
1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internetu

  • Tytuł wpisu: Universe - Zarządzanie Firmą
  • Adres witryny: www.universe-ibs.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.01.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.0/10 (31 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Inwestycje planowane

Inwestycje planowane »

Archiwum-inwestycji.pl jest serwisem zajmującym się tematyką lokowania funduszy w przeróżne branże. Serwis posiada informację o przeprowadzanych lub planowanych inwestycjach na ter... zobacz szczegóły wpisu »

Zaloz wlasny e-sklep z Aroma Group - Twoja Szansa na dochod pasywny w Marketingu Sieciowym

Zaloz wlasny e-sklep z Aroma »

Aroma Group to nowa firma na rynku MLM. Kazdy partner dostaje sklep internetowy.Zapraszam do wspolpracy w marketingu sieciowym. Nasza firma posiada w swojej ofercie, Perfumy damski... zobacz szczegóły wpisu »

Złoto inwestycyjne

Złoto inwestycyjne »

Inwestowanie w złoto i srebro jest ostatnio popularną metodą lokaty kapitału. W dobie niepewnych walut, ludzie przypominają sobie o najstarszej formie inwestycji w kruszec. Wbrew p... zobacz szczegóły wpisu »

Mennica Polska

Mennica Polska »

Strona dla wszystkich, którzy pragną korzystnie zainwestować swoje fundusze. Oferujemy złoto i srebro najwyższej próby, posiadamy sztabki oraz monety inwestycyjne z całego świata. ... zobacz szczegóły wpisu »

Wsparcie specjalistów

Wsparcie specjalistów »

Oferujemy możliwość zakupu na zasadach franczyzy funkcjonującej i dochodowej placówki świadczącej usługi czyszczenia odzieży. Franczyza z Pandą to pewny zysk i własny biznes. Gdy n... zobacz szczegóły wpisu »

W co inwestować - InwestujTu.pl

W co inwestować - InwestujTu. »

Porady ekspertów w przystępnej formie? Tym właśnie wyróżnia się nasza strona, która została przygotowana w szczególny sposób, bardzo starannie i z dużym zaangażowaniem. W ten sposó... zobacz szczegóły wpisu »

„Bońkowski Consulting” dotacje z Urzędu Pracy

„Bońkowski Consulting” dotacj »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy „Bońkowski Consulting”. Oferujemy kompleksową pomoc w pozyskiwaniu dotacji – pomagamy zdobyć dotacje z Urzędu Pracy, dotacje unijne oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Gdzie inwestować

Gdzie inwestować »

Jak inwestować? Odpowiedź jest niezwykle prosta – z rozwagą, tak, by ograniczyć maksymalnie ryzyko podjęcia złej decyzji. Zatrudniamy sprawdzoną i doświadczoną kadrę pracowników, k... zobacz szczegóły wpisu »

Fundusze inwestycyjne - eitfi.pl

Fundusze inwestycyjne - eitfi »

Eques Investment TFI S. A. zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi. Nasza oferta zawiera fundusze kierowane do szerokiego grona inwestorów oraz fundusze ded... zobacz szczegóły wpisu »