Szalunki do wykopów Rozpory do wykopów Opaski naprawcze

Szalunki do wykopów Rozpory do wykopów Opaski naprawcze Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma KUBWIT rozpoczęła swoją działalność w 1992 r. w Zielonej Górze i obecnie należy do liczących się w kraju producentów armatury wodociągowej naprawczej i przyłączeniowej. Dewizą naszej firmy jest jak najszersze zabezpieczenie naszych klientów branży wodno - kanalizacyjnej, dlatego obok wyrobów produkowanych seryjnie wytwarzamy elementy sieci wodnych i kanalizacyjnych wg indywidualnych wytycznych klienta nie objętych programem produkcji w Polsce. Ponadto ścisła współpraca naszej firmy z klientami skutkuje sukcesywnym wprowadzaniem na Polski rynek nowych wyrobów mających na celu zaspokojenie potrzeb zarówno osób z personelu technicznego zajmujących się eksploatacją sieci przesyłowych jak i osób projektujących i budujących nowe sieci przesyłowe. Podejmowanie działania w zakresie podnoszenia jakości produkowanych przez naszą firmę wyrobów, terminowości dostaw oraz prowadzona polityka cenowa mają na celu zwiększenie grona zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie wyroby jak: nasuwki dwudzielne, nasuwki trójdzielne, nasuwki kielicha, łączniki rurowe, łączniki rurowo - kołnierzowe, opaski naprawcze, kompensatory, opaski przyłączeniowe, konsole i kompletne zestawy wodomierzowe, kołnierze gwintowane, kołnierze do spawania, kołnierze luźne na rury PE, kołnierze zaciskowe, doszczelniacze kielicha, obudowy stałe i teleskopowe do zasuw, uszczelki gumowe do połączeń kołnierzowych, komplety doszczelniające połączeń kołnierzowych, szalunki do wykopów, korki zaporowe do kanalizacji, przejścia szczelne, półśrubunki wodomierza, podkłady pod skrzynki uliczne, rozpory do szalunków. Do nietypowych elementów rurociągów jakie produkuje nasza firma możemy zaliczyć: obejmy naprawcze na kolana rur stalowych i żeliwnych obejmy naprawcze na trójniki żeliwne, trójniki stalowe z kołnierzami obrotowymi oraz wiele innych wyrobów.

  • Tytuł wpisu: Szalunki do wykopów Rozpory do wykopów Opaski naprawcze
  • Adres witryny: www.kubwit.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.07.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.6/10 (21 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

o'niell buty

o'niell buty »

O'Neill Shop Polska to dystrybutor odzieży sportowej na terenie całego kraju. Ubrania sprzedawane przez nas są najwyższej jakości i wykonania. Gwarantujemy, że poczują się Państwo ... zobacz szczegóły wpisu »

wizualizacje

wizualizacje »

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje oraz animacje budynków i wnętrz. Nasz zespół składający się z architektów oraz grafików stworzy projekt wysokiej jakości pokazujący Państwa p... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia, konferencje, integracja - Wake Up

Szkolenia, konferencje, integ »

Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji:szkoleń (zakres świadczeń uzależniony od rodzaju imprezy)wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, p... zobacz szczegóły wpisu »

Spółka w Anglii

Spółka w Anglii »

Czy wiesz jak dużo możliwości daje rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii? Dlaczego lepiej założyć spółkę w Anglii niż w Polsce? Zagłębiając tą wiedze otworzą się przed Tobą nowe mo... zobacz szczegóły wpisu »

Szukam inwestora

Szukam inwestora »

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na naszym portalu. Znajdziecie tutaj informacje związane z zakładaniem firmy oraz prowadzeniem działalności gospodar... zobacz szczegóły wpisu »

Kopiarki Gorzów

Kopiarki Gorzów »

Przedsiębiorstwo Copyline Gorzów Wlkp. to największa firma regionalna, która zajmuje się wszechstronnym wyposażaniem firm oraz instytucji w sprzęt biurowy, tj.: kopiarki, drukarki ... zobacz szczegóły wpisu »

Product managment

Product managment »

Ciekawy serwis na jakim poznasz wiele bardzo cennych informacji o wprowadzaniu i rozwijaniu swojego produktu na rynku internetowym. To portal fachowej wiedzy publikowanej przez spe... zobacz szczegóły wpisu »

archiwizacja dokumentów

archiwizacja dokumentów »

Archiwizowanie dokumentów, to jeden z niezbędnych procesów, gdy w naszej firmie nagromadzi się ich zbyt dużo. Rhenus-Data pomoże Ci w profesjonalny sposób przechować, zarchiwizować... zobacz szczegóły wpisu »

Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności »

Na rynku w dzisiejszych czasach jest wiele firm oferujących certyfikaty dla firm za rzetelne, solidne podejście do klienta. Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o. o. jest pie... zobacz szczegóły wpisu »