SWIFT International Polska - kompleksowe usługi logistyczne

SWIFT International Polska - kompleksowe usługi logistyczne Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

SWIFT International jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych.

Firma powstała z myślą o zaspokojeniu nieustannie rosnących potrzeb w zakresie logistyki produkcji i dystrybucji Państwa produktów.

Pracujemy dla klientów branż takich jak:

- motoryzacja
- przemysł
- farmacja i uroda
- zaawansowane technologie.

Naszym największym kapitałem są ludzie. SWIFT International to zespół fachowców pracujących dla klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia podnoszące ich kwalifikacje. Istotnym elementem naszej filozofii jest ciągłe dopasowywanie się do potrzeb naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej działalności kierujemy się wartościami nadrzędnymi takimi jak przede wszystkim uczciwość, rzetelność, a także poszanowanie człowieka i tego samego oczekujemy od wszystkich naszych kontrahentów.

Angażujemy się w problematykę ochrony środowiska, stale podnosząc świadomość naszych pracowników oraz partnerów biznesowych w kwestiach ekologii i troski o środowisko naturalne.

Z pozdrowieniami,
Zespół SWIFT International

Oferujemy:

- transport drogowy,
- transport morski,
- transport lotniczy,
- transport kolejowy,
- czartery samolotów,
- czartery statków,
- usługi expressowe,
- magazynowanie,
- dystrybucja,
- logistyka kontraktowa,
- globalny zasięg działania.

------------------------------


Logistyka? Z przyjemnością!

  • Tytuł wpisu: SWIFT International Polska - kompleksowe usługi logistyczne
  • Adres witryny: www.swift-international.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 30.09.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.4/10 (11 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

SPED-LOGISTIC

SPED-LOGISTIC »

Jesteśmy firmą spedycyjną, specjalizującą się w organizacji transportu morskiego w kontenerach oraz lądowego pełnokontenerowego, oferujemy pełną obsługę celną i spedycyjną, gwarant... zobacz szczegóły wpisu »

TRANSPORT BUS - międzynarodowy, usługi transportowe, laweta

TRANSPORT BUS - międzynarodow »

Busy towarowe 24h, express usługi transportowe, samochodowy transport krajowy i międzynarodowy, bus, laweta, holowanie przyczep, pomorskie, Malbork, Polska,transport bus, laweta, h... zobacz szczegóły wpisu »

Logistyka

Logistyka »

Dobralogistyka to interaktywna platforma internetowa dla firm z sektora Transport Spedycja Logistyka TSL. Szczególny nacisk położony został na produkty i usługi wspomagające sektor... zobacz szczegóły wpisu »

Przeprowadzki Warszawa - firm, międzynarodowe, mieszkań

Przeprowadzki Warszawa - firm »

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. to pierwsza w Polsce firma przeprowadzkowa posiadająca certyfikat ISO 9001:2008. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przeprowad... zobacz szczegóły wpisu »

Rabell Logistics transport - spedycja - logistyka

Rabell Logistics transport - »

Zajmujemy się organizacją transportu krajowego i międzynarodowego. Swoją ofertę dostosowujemy w odpowiedzi na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Tym samym zapewn... zobacz szczegóły wpisu »

Międzynarodowy i krajowy transport paliw płynnych

Międzynarodowy i krajowy tran »

AND TRANS Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku paliwowym od 2009 r. Jest firmą transportowo – spedycyjną. W początkowej fazie rozwoju Spółka zajmowała się przewozem towarów w sektorze l... zobacz szczegóły wpisu »

Transport drogowy towarów

Transport drogowy towarów »

Mary Polska - podstawowym przedmiotem działalności jest towarowy transport drogowy pojazdami uniwersalnymi.Jako przewoźnik ubezpieczeni jesteśmy od odpowiedzialności cywilnej. W za... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz śmieci, wywóz gruzu na obszarze Warszawy

Wywóz śmieci, wywóz gruzu na »

Masz już dosyć firm zajmujących się wywozem śmieci czy gruzu które nie przyjeżdżają na czas aby wymienić kontener, które zalegają przed Twoja posesją, ignorują twoje prośby o czaso... zobacz szczegóły wpisu »

TSL i Prawo - blog o prawie w transporcie

TSL i Prawo - blog o prawie w »

Blog o prawie transportowym, zawiera wartościowe informacje o prawnym aspekcie funkcjonowania branży TSL. Porusza najważniejsze kwestie transportu drogowego takie jak konwencja CMR... zobacz szczegóły wpisu »