Praca w Holandii

Praca w Holandii Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Level1 Holland Sp. z o. o. jest współpracującym od 15 lat podmiotem związanym z naszą firmą Level1 Sp. z o. o. Opole. Tak wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wkroczyć w etap lidera pośród agencji pracy wysyłających ludzi do Holandii.

Pewna i bezpieczna, monitorowana na każdym etapie praca, rekrutacja przeprowadzana w sposób profesjonalny włącznie z testami językowymi. Oferty stanowisk pracy, jakie możemy zaproponować, dotyczą tych dla osób bez szczególnego doświadczenia, jak również dla osób z zawodem i specjalizacjami.

Praca tymczasowa lub stała w Holandii (całoroczna) w zakładach produkcyjnych, magazynach logistycznych lub ogrodnictwie skierowana jest do każdego, kto chce podjąć nowe wyzwanie, polepszyć swoje zarobki i wyjechać do Holandii. Z kolei oferty dla specjalistów dotyczą takich stanowisk jak

  • ślusarz,
  • murarz,
  • malarz,
  • monter konstrukcji budowlanych,
  • czy też stolarz.
Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę.

  • Tytuł wpisu: Praca w Holandii
  • Adres witryny: level1.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.06.2019 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.2/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogłoszenia praca

Ogłoszenia praca »

NaszaPraca.p to serwis pracy zawiera aktualne oferty pracy za granicą, ogłoszenia, praca w Holandii, praca w Anglii, au pair, praca w Niemczech, praca w Danii, praca w Belgii, ofer... zobacz szczegóły wpisu »

praca Świętokrzyskie

praca Świętokrzyskie »

Innowacyjny portal pracy na którym znajdziesz ogłoszenia z województwa świętokrzyskiego, poza tym dodając własne CV do bazy istnieje szansa, że przyszły pracodawca Cię dostrzeże. P... zobacz szczegóły wpisu »

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa »

Poszukujesz pracy? Nie wiesz gdzie poszukać. Koniecznie odwiedź naszą stronę. Praca-tymczasowa to największy zbiór ofert pracy w sieci.Cały czas uaktualniana baza ofert, sprawia że... zobacz szczegóły wpisu »

Zamów online ogłoszenie w Gazecie Wyborczej w dodatku PRACA

Zamów online ogłoszenie w Gaz »

Szukasz Pracowników Zamów przez internet ogłoszenie drobne lub modułowe w Gazecie Wyborczej w dodatku PRACA Publikacja w wydaniu papierowym + w internecie.Zamówienie na ogłoszenie ... zobacz szczegóły wpisu »

szukam pracownika

szukam pracownika »

Serwis internetowy którego zajęciem jest pomoc w kojarzeniu ofert zlecających ustalone prace z ich potencjalnymi wykonawcami. Serwis działa na zasadzie aukcji i koncentruje się w s... zobacz szczegóły wpisu »

Freelancing

Freelancing »

Szukasz zlecenia dla siebie? Czy może chcesz komuś zlecić prace? Getak.pl perfekcyjnie się do tego nada! Getak.pl - to nowy portal internetowy, który stanowi platformę komunikacyjn... zobacz szczegóły wpisu »

System do rekrutacji Talfit.pl

System do rekrutacji Talfit.p »

Inwestycje w biznesie to także inwestowanie w ludzi, bo przecież bez nich każda organizacja stanie. Pierwszym krokiem do stworzenia w firmie ekipy zgranych, zmotywowanych i zaufany... zobacz szczegóły wpisu »

Praca w opiece na terenie Niemiec - Favoris

Praca w opiece na terenie Nie »

Opiekunka do Niemiec pilne poszukiwana! Sprawdzone oferty legalnej pracy w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Gwarantowane wysokie zarobki i premie. Favoris to zespół osób z dłu... zobacz szczegóły wpisu »

Oferty Pracy : Next-Jobs

Oferty Pracy : Next-Jobs »

Odwiedź stronę Next-Jobs PolskaSerwis Pracy Next-Jobs został stworzony po to aby najlepsi pracodawcy z Polski jak i z całego świata mogli na nim zamieszczać swoje różnorodne oferty... zobacz szczegóły wpisu »