MIX Biura firma deweloperska

MIX Biura firma deweloperska Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

MIX Biura Wynajem Biur i Lokali to duża firma działająca na krakowskim rynku najmu lokali o luksusowym standardzie. Przedsiębiorstwo angażuje się w budowę nowoczesnych biurowców biurowo-usługowych, które zadedykowane są na wynajęcie biur i lokali użytkowych w Krakowie.

Firma Deweloperska Mix Biura jest właścicielem terenu o powierzchni około 5 ha i wykonała do tej chwili zamierzenie budowlane o łącznej powierzchni niemal 60 000m2. Są to nowe biurowce ale i unowocześnione budynki do nowoczesnych standardów. W związku z tym Przedsiębiorstwo pragnie w pełni zaopiekować się o luksus najemców i również potencjał lokalizacji budynków w kluczowych punktach miasta Krakowa.

Dzięki naszej ofercie najemcy biurowców, mogą liczyć na rozwój firmy w płaszczyźnie jednego obiektu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Tytuł wpisu: MIX Biura firma deweloperska
  • Adres witryny: mixbiura.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 07.02.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wirtualne biuro w Krakowie - BiuroInter.pl

Wirtualne biuro w Krakowie - »

Wirtualne biuro to możliwość korzystania z adresu w centrum Krakowa bez ponoszenia dużych kosztów wynajmu biura. Udostępniamy adres doprowadzenia działalności gospodarczej, biurko ... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania Kraków

Mieszkania Kraków »

Wypróbuj naszą giełdę nieruchomości w Krakowie. U nas odkryjesz wyśnione mieszkanie. Odkryj znakomite lokum. Setki ważnych propozycyj z rynku wtórnego i pierwotnego. Piękne oraz ko... zobacz szczegóły wpisu »

Wirtualne biuro Wrocław

Wirtualne biuro Wrocław »

Dolnośląskie Centrum Biznesu to przedsięwzięcie, które wspiera rozwój przedsięborczości w regionie. Oferujemy wynajem powierzchnii biurowych - duży wybór. Nasze główne zalety to at... zobacz szczegóły wpisu »

Inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Inwestycje mieszkaniowe w Gda »

Na terenie Trójmiasta buduje się bardzo dużo nowych mieszkań, ale do tej pory w internecie nie było miejsca, gdzie można by znaleźć informacje o wszystkich deweloperach w naszym re... zobacz szczegóły wpisu »

nowe osiedla warszawa

nowe osiedla warszawa »

Mieszkanie na nowym osiedlu ma wiele zalet. Po pierwsze, większość nowo budowanych osiedli jest ogrodzona i strzeżona co daje poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Nowo budowane bud... zobacz szczegóły wpisu »

Wirtualne biura/biuro wynajmę | Office Advisor

Wirtualne biura/biuro wynajmę »

Wirtualne biura/biuro wynajmę | Office AdvisorPierwszy pośrednik w wynajmie Biur i Siedzib pod Klucz w Europie Środkowej i Wschodniej. Porównaj i wybierz spośród ponad 100 atrakcyj... zobacz szczegóły wpisu »

Dopasowany wynajem magazynów

Dopasowany wynajem magazynów »

Szukasz magazynu na wynajem? Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów logistyki na moją stronę Wynajem-Magazynu.pl, gdzie prezentuję najważniejsze wiadomości oraz nowości z dzied... zobacz szczegóły wpisu »

wycena nieruchomości

wycena nieruchomości »

Wiele osób decyduje się na kupno nieruchomości już za młodu. Warto jest być na swoim, a nie wciąż „na garnuszku u rodziców”, tak więc warto jest wejść do internetu i właśnie tutaj ... zobacz szczegóły wpisu »

http://www.masterminvest.pl/

http://www.masterminvest.pl/ »

Firma należy do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, funkcjonujących w branży budowlanej i zajmujących się przede wszystkim konstruowaniem obiektów mieszkaniowych, komerc... zobacz szczegóły wpisu »