Marian Piasecki komornik

Marian Piasecki komornik Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Komornik Sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy sądzie rejonowym. Ustawa powierza mu takie zadania jak między innymi: realizowanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; przygotowywanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora i wiele innych. Przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie komornikiem sądowym jest Marian Piasecki, który prowadzi postępowania egzekucyjne na obszarze całej Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności w granicach swojej właściwości, to znaczy w obrębie miasta Tarnowa, a także w gminie wiejskiej Tarnów oraz w gminach Ciężkowice, Gromnik, Lisica Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Tuchów, Wierzchosławice i Wojnicz, czyli w całym powiecie Tarnowskim. Ponadto zajmuje się również licytacjami komorniczymi tak ruchomości, jak i nieruchomości. Więcej informacji na stronie:

  • Tytuł wpisu: Marian Piasecki komornik
  • Adres witryny: tarnow-komornik.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.12.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.6/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Windykacja należności Wrocław

Windykacja należności Wrocław »

Firma PrawnicyWroclaw.eu powstała by być partnerem podmiotów gospodarczych. Kiedy przedsiębiorcy są powodem zatorów płatniczych w firmie skontaktuj się z nami. Oferujemy sprawdzeni... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja Warszawa

Windykacja Warszawa »

Biuro Windykacyjne Wektor prowadzi szybką i skuteczną windykację należności pieniężnych na terenie całej Polski. Naszym atutem jest skuteczność, doświadczenie i profesjonalizm, nat... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Prawna Wrocław - radca prawny, adwokat

Kancelaria Prawna Wrocław - r »

Strona internetowa Kancelarii Radców Prawnych Tomasz Zygmund i Wspólnicy sp.k. Zawiera podstawowe informacje o usługach kancelarii tj. obsłudze prawnej osób fizycznych oraz osób pr... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja

Windykacja »

Na stronie internetowej, która umieszczona jest pod adresem: www.jatex.com.pl wszyscy zainteresowani znajdą ofertę firmy Jatex Finanse SA, która specjalizuje się w windykacji, fakt... zobacz szczegóły wpisu »

Komornik Egzekucja w sprawach cywilnych

Komornik Egzekucja w sprawach »

Komornik Sądowy Rewiru III z Leszna koordynuje licytacje publiczne ruchomości oraz nieruchomości. Jako funkcjonariusz publiczny wykonuje czynności uregulowane przez Ustawę o komorn... zobacz szczegóły wpisu »

Komornik Toruń

Komornik Toruń »

Komornik Sądowy Toruń Dariusz Filipiak ma zaszczyt państwu przedstawić stronę informacyjną prowadzonej przez niego kancelarii komorniczej. Komornik Sądowy wszczyna postępowanie egz... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja

Windykacja »

Serwis edukacyjno-doradczy o tematyce windykacji należności pieniężnych, prowadzony w formie bloga. Blogerem jest doświadczony windykator a jego współpracownikami radcowie prawni, ... zobacz szczegóły wpisu »

KancelariaUltimatum.pl Windykacja

KancelariaUltimatum.pl Windyk »

Skuteczna windykacja w Warszawie to możliwość skorzystania z różnych procedur dedykowanych do odzyskiwania wierzytelności w Kancelarii Ultimatum, która ma za sobą kilkuletnie doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja należności Szczecin

Windykacja należności Szczeci »

Firma windykacyjna z siedzibą w Szczecinie. W ofercie skuteczne dochodzenie wierzytelności, polubowne i przymusowe egzekwowanie długów, prowadzenie negocjacji, monitorowanie spływu... zobacz szczegóły wpisu »