Marian Piasecki komornik

Marian Piasecki komornik Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Komornik Sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy sądzie rejonowym. Ustawa powierza mu takie zadania jak między innymi: realizowanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; przygotowywanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora i wiele innych. Przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie komornikiem sądowym jest Marian Piasecki, który prowadzi postępowania egzekucyjne na obszarze całej Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności w granicach swojej właściwości, to znaczy w obrębie miasta Tarnowa, a także w gminie wiejskiej Tarnów oraz w gminach Ciężkowice, Gromnik, Lisica Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Tuchów, Wierzchosławice i Wojnicz, czyli w całym powiecie Tarnowskim. Ponadto zajmuje się również licytacjami komorniczymi tak ruchomości, jak i nieruchomości. Więcej informacji na stronie:

  • Tytuł wpisu: Marian Piasecki komornik
  • Adres witryny: tarnow-komornik.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.12.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

windykacja Małopolska

windykacja Małopolska »

Krakowska Grupa Windykacyjna V7 to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w przedsądowym dochodzeniu należności małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego k... zobacz szczegóły wpisu »

windykacja na Śląsku

windykacja na Śląsku »

Śląska Grupa Windykacyjna V7 z siedzibą w Dąbrowie Górniczej to firma specjalizująca się w kompleksowym dochodzeniu należności wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Początkowo f... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja Zielona Góra

Windykacja Zielona Góra »

Przedsiębiorstwo Money Back jest firmą, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów z nieterminowym rozliczaniem płatności. Działamy na rynku windykacji szybko i sprawnie. A nasz ze... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja Wrocław - Kancelaria Prawna s.c.

Windykacja Wrocław - Kancelar »

Kancelaria Prawna M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c. powstała w 2001 roku. Początkowo firma prowadzona była tylko przez Michała Moszczyńskiego, jednak od kilku lat powiększył... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja

Windykacja »

Vindi Case SM oferuje Państwu profesjonalną i szybką usługę odzyskiwania należności świadczoną przez specjalnie wynajętą do tego celu kancelarię prawną. Pomimo wielu ofert windykac... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja przez internet

Windykacja przez internet »

Windykacja za pomocą programu Ewindykator nie zmusi użytkownika do uregulowania płatności - To jest w stanie zrobić tylko firma windykacyjna, ale nikt nie lubi korzystać z usług wi... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczna windykacja

Skuteczna windykacja »

Nasza firma jest już na rynku kilka lat i przez ten czas zdobyła cenne doświadczenie w profesjonalnym egzekwowaniu należności oraz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za służebność pr... zobacz szczegóły wpisu »

JANUSZ BAŃBURA licytacje komornicze

JANUSZ BAŃBURA licytacje komo »

Czynności egzekucyjne w sytuacjach cywilnych realizowane są przez komornika, jedynym wyjątkiem mogą być zastrzeżenia przewidziane w innych ustawach. Janusz Bańbura jest Komornikiem... zobacz szczegóły wpisu »

Windykacja, Windykacja Gliwice

Windykacja, Windykacja Gliwic »

Windykacja w Polsce jest tak skonstruowana, że indykator ma wiele praw. Jednak, nie wszystko wolno takiej osobie. Przede wszystkim, windykacja Gliwice powinna odbywać się w normaln... zobacz szczegóły wpisu »