Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE!

Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE! Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Grupa Doradcza RESH jest publiczną firmą konsultingową, która łaczy usługi doradcze, zarządcze, usługi z zakresu integracji europejskiej oraz budowy i utrzymania systemów informatycznych. Oferujemy także prfoesjonalne usługi detektywistyczne. Działamy na terenie całego kraju i kajach Europy oraz w USA i Kanadzie.

 • Tytuł wpisu: Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE!
 • Adres witryny: www.resh.ugu.pl
 • PageRank:
 • Data dodania: 25.02.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.4/10 (37 głosów)

Komentarze:

 • piotr » Raportuj komentarz

  Piotr Bańczyk - adwokat z Katowic: polecam!

  Data dodania: 14 06 2011
 • klient » Raportuj komentarz

  GD RESH Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych
  Okres, na jaki został orzeczony zakaz 3 lata
  Zakaz wydał sąd
  Są to oszuści wyłudzający pieniądze, wystawiający fikcyjne faktury vat, przetrzymując dowody rzeczowe wyłudzają zaliczki na usługi które nie wykonują

  Data dodania: 03 01 2014

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pozyskiwanie funduszy unijnych - Progress Consulting

Pozyskiwanie funduszy unijnyc »

Firma Progress Consulting specjalizuje się w doradztwie europejskim, czyli pomocy przedsiębiorstwom prywatnym oraz jednostkom z sektora publicznego w skutecznym pozyskiwaniu dotacj... zobacz szczegóły wpisu »

IDCON ochrona danych osobowych

IDCON ochrona danych osobowyc »

Nasza oferta to kompleksowa ochrona danych osobowych. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez Ustawę o ochronie danych osobowych (polityka bezpieczeństwa, instrukcja zarządzania... zobacz szczegóły wpisu »

Wdrażanie iso haccp - systemy zarządzania jakością

Wdrażanie iso haccp - systemy »

Firma konsultingowa BKA - systemy zarządzania jakością, wdrażanie ISO, HACCP. Oferujemy wdrażanie systemu zarządzania jakością według najnowszych norm i standardów. Podczas naszej ... zobacz szczegóły wpisu »

Odszkodowanie w Anglii. Odszkodowania powypadkowe w UK. Wypadek w Londynie.

Odszkodowanie w Anglii. Odszk »

Odszkodowanie w Anglii. Odszkodowania powypadkowe w UK. Wypadek w Londynie.Odszkodowania powypadkowe, wypadek w pracy, wypadek w Anglii, Londyn odszkodowanie, wypadkek na ulicy.ods... zobacz szczegóły wpisu »

Muzyka

Muzyka »

Muzyka stanowi część kultury, a także jest pewnego rodzaju sztuką a nawet sposobem na życie. Otacza ona każdego człowieka, jest wszędzie i wszechobecna w najważniejszych momentach ... zobacz szczegóły wpisu »

cercon - doradca - strona główna

cercon - doradca - strona głó »

Usługi konsultingowo – doradcze świadczymy od 1999 roku. W pierwszych latach nasz zespół był bezpośrednim doradcą zagranicznych koncernów programistycznych i brał czynny udział prz... zobacz szczegóły wpisu »

SFR - Doradztwo Personalne

SFR - Doradztwo Personalne »

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji, szkolenia, oraz motywowa... zobacz szczegóły wpisu »

LAP development: Doradztwo Marketingowe

LAP development: Doradztwo Ma »

LAP development działa na rynku od 2002 roku wspierając firmy w realizacji marketingu strategicznego i operacyjnego. Oferta LAP development obejmuje szeroki wachlarz usług z zakres... zobacz szczegóły wpisu »

Obsługa informatyczna Kraków

Obsługa informatyczna Kraków »

Zapraszamy do skorzystania z ciekawej, i jakże atrakcyjnej oferty. Realizujemy przede wszystkim obsługę informatyczną firm kraków. Pewnie nigdy nie zastanawiałeś się, jakie korzyśc... zobacz szczegóły wpisu »