Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE!

Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE! Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Grupa Doradcza RESH jest publiczną firmą konsultingową, która łaczy usługi doradcze, zarządcze, usługi z zakresu integracji europejskiej oraz budowy i utrzymania systemów informatycznych. Oferujemy także prfoesjonalne usługi detektywistyczne. Działamy na terenie całego kraju i kajach Europy oraz w USA i Kanadzie.

 • Tytuł wpisu: Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE!
 • Adres witryny: www.resh.ugu.pl
 • PageRank:
 • Data dodania: 25.02.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.1/10 (41 głosów)

Komentarze:

 • piotr » Raportuj komentarz

  Piotr Bańczyk - adwokat z Katowic: polecam!

  Data dodania: 14 06 2011
 • klient » Raportuj komentarz

  GD RESH Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych
  Okres, na jaki został orzeczony zakaz 3 lata
  Zakaz wydał sąd
  Są to oszuści wyłudzający pieniądze, wystawiający fikcyjne faktury vat, przetrzymując dowody rzeczowe wyłudzają zaliczki na usługi które nie wykonują

  Data dodania: 03 01 2014

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, Total Productive Management, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED,

New Vision - Szkolenia dla pr »

New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, Total Productive Management, Total Productive Maintenance, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED, Lean, Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, szkoleni... zobacz szczegóły wpisu »

Telemarketing – Usługi kurierskie

Telemarketing – Usługi kurier »

Warszawska firma oferująca usługi telemarketingowe połączone z usługami kurierskimi świadczeniem archiwizacji dokumentów i rozbudowaną infolinią Call Center to tylko kilka usług ja... zobacz szczegóły wpisu »

europrojekt

europrojekt »

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania i obsługi projektów współfinansowanych ze środków Funduszy Unii Europejskiej. Naszym atutem jest nie tylko doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Call center

Call center »

Global Contact Center jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów bezpośredniej komu... zobacz szczegóły wpisu »

Niania

Niania »

Powszechnie wiadomo, że pierwsze miesiące życia dziecka są najważniejsze i opieka nad nim wymaga doskonałej organizacji czasu. W tym okresie wymagana jest stała opieka, którą nie z... zobacz szczegóły wpisu »

Servico.pl - Twój partner w internecie

Servico.pl - Twój partner w i »

Zajmujemy się reklamowaniem i promocją naszych partnerów na rynkach lokalnych. Wykorzystujemy do tego niezwykle silne w ostatnim czasie medium przekazu informacji jakim jest intern... zobacz szczegóły wpisu »

SFR - Doradztwo Personalne

SFR - Doradztwo Personalne »

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji, szkolenia, oraz motywowa... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia Sprzedażowe

Szkolenia Sprzedażowe »

Normy treningowe oferowane przez firmę Experiencia z Wrocławia, to niepowtarzalność, udoskonalanie i produktywność. Szkolenia sprzedażowe wspomogą doskonalić kompetencje pracownikó... zobacz szczegóły wpisu »

Ochrona środowiska i outsourcing środowiskowy

Ochrona środowiska i outsourc »

Firma Aura zajmuje się doradztwem w zakresie ochrony środowiska - outsourcing środowiskowy. Wykonujemy operaty wodnoprawne, raporty oddziaływania na środowisko, raporty KOBIZE, pro... zobacz szczegóły wpisu »