Gięcie

Gięcie Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

W przypadku frezowania konwencjonalnego robotnik na bazie rozporządzenia i rysunku samodzielnie nastawia obrabiarkę konwencjonalną, samodzielnie zakłada oraz usuwa obiekt obrabiany i narzędzia. Cynk jako mikroelement jest konieczny do przetrwania organizmom żywym, odgrywa ważną rolę w metabolizmie u człowieka i zwierząt, odpowiada za właściwe działanie na przykład zmysłu wzroku oraz systemu immunologicznego. Wycinanie elektroerozyjne jest formą obróbki elektroerozyjnej, w której elektrodę tworzy cienki przewód o średnicy 0,02 – 0,5 milimetra. Metal jest trudnym materiałem do obróbki, zatem dlatego wykorzystuje się dużo różnych zabiegów, dzięki którym możliwe jest dokonanie modyfikacji w formie materiału. Toczenie przeprowadza się poprzez wprawianie konkretnego przedmiotu w ruch obrotowy, a potem skrawanie jego powierzchni narzędziem obróbczym. Powłoki galwaniczne stwarzają konieczność nader starannego oraz drobiazgowego przygotowania warstwy metalu podłoża do elektrolizy. Wykrawanie przeprowadza się z udziałem wykrojnika, którego główną częścią jest precyzyjnie ukształtowane ostrze. Do frezowania płaszczyzn stosuje się: frezy walcowe, walcowo-czołowe i głowice frezowe. Wiertarki to urządzenia do wiercenia, rozwiercania i pogłębiania kolistych otworów. Powłoki cynkowe chronią warstwę zewnętrzną metalu w rezultacie ich anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym. Toczenie CNC pozwala na błyskawiczne, precyzyjne i w dużym stopniu powtarzalne zrobienie nierzadko wyjątkowo złożonych części.

  • Tytuł wpisu: Gięcie
  • Adres witryny: www.giecie.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.04.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Słuchawki bluetooth

Słuchawki bluetooth »

W ofercie reklamowanej firmy znaleźć można słuchawki bluetooth, tj. każdego rodzaju bezprzewodowe słuchawki w znacznym stopniu ułatwiające pracę a także czyniące łatwiejszym wykony... zobacz szczegóły wpisu »

SIMP Sieradz

SIMP Sieradz »

Jako Sieradzki oddział SIMP, swoim klientom oferujemy szeroki zakres szkoleń, do których należą: szkolenia bhp dla pracodawców i kierowników, dla służb pełniących obowiązki bhp, pr... zobacz szczegóły wpisu »

zwrot podatku Holandia

zwrot podatku Holandia »

Pracowałeś w Holandii? Odbierz swój podatek!Każdy, kto pracował w Holandii i uzyskał jaaropgaven, czyli kartę podatkową, może rozliczyć się ze swojego podatku. Jeżeli pracowałeś w ... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes plan

Biznes plan »

Serdecznie zapraszam na mój blog o firmie. Znajdziecie tutaj informacje w jaki sposób napisać biznesplan oraz jak otrzymać dotacje z urzędu, znajdziecie tutaj także wiele bardzo ci... zobacz szczegóły wpisu »

cegły szklane pustaki szklane luksfery panele szklane fasady szklane

cegły szklane pustaki szklane »

Najtańsze na rynku przeszklenia ognioodporne-pustaki szklane.Jako jedyna firma w Polsce posiadamy klasyfikację ogniową Instytutu Techniki BudowlanejPilkington Profilit ™ to budowla... zobacz szczegóły wpisu »

Słupy oświetleniowe

Słupy oświetleniowe »

Hurtownia elektryczna BHU proponuje artykuły oraz maszyny energooszczędne. Szczególnie poleca żarówki energooszczędne oraz świetlówki energooszczędne. Swoją propozycję stara się ro... zobacz szczegóły wpisu »

archiwizacja dokumentów

archiwizacja dokumentów »

Archiwizowanie dokumentów, to jeden z niezbędnych procesów, gdy w naszej firmie nagromadzi się ich zbyt dużo. Rhenus-Data pomoże Ci w profesjonalny sposób przechować, zarchiwizować... zobacz szczegóły wpisu »

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny »

Pragniesz kupić dom i chcesz się dowiedzieć czy bank udzieli Ci kredyt hipoteczny na mieszkanie. Sprawdź narzędzi i sprawdź, czy posiadasz zdolność kredytową. Wybierz kredyt hipote... zobacz szczegóły wpisu »

Lokaty

Lokaty »

Lokaty bankowe są bezpiecznym produktem finansowych w czasach bessy na giełdzie. Zapewnij sobie spokojną przyszłość i zainwestuj niewysoką gotówkę w lokaty bankowe. Lokaty dają spo... zobacz szczegóły wpisu »