Doradztwo podatkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl

Doradztwo podatkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma Compet Expert wyróżnia się dużą jakością pracy, nienaganną moralnością, skutecznością i dotrzymywaniem terminów. Pełna oferta biura widnieje na www. Dobry-Ksiegowy-Krakow. pl. Doglądanie ksiąg i zajmowanie się opracowaniem polityki rachunkowości to nie jedyne czynności tej firmy. Compet zna się również na serwisie kadrowo-płacowym, czyli prowadzi akta osobowe, oblicza podatek dochodowy od wynagrodzeń, oblicza składki ZUS, przygotowuje umowy o pracę, nalicza wynagrodzenia.

Adres siedziby to: ulica K. Wielkiego 58, 30-074 Kraków. Jeśli chcemy zyskać więcej informacji o szczegółach usług wystarczy wybrać numer i zadzwonić. W celu omówienia szczegółów współpracy należy zatelefonować na nr telefonu 514 748 774. Równie wygodnym rozwiązaniem jest droga internetowa. Aby zacząć współpracę z biurem wystarczy podesłać mail na adres: info@dobry-ksiegowy-krakow.pl.

  • Tytuł wpisu: Doradztwo podatkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl
  • Adres witryny: dobry-ksiegowy-krakow.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.11.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.8/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Księgowość Warszawa

Księgowość Warszawa »

Nasza firma jest to biuro księgowe Warszawa. - Proponujemy szeroki zakres usług doradczych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczejNas zespół tworzy nie jeden biegły rewide... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe »

Serwis Biurarachunkowe to jeden z najobszerniejszych katalogów biur rachunkowych, biegłych rewidentów i doradców podatkowych w Polsce. Dodaj swoje biuro do naszego serwisu i bądź w... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Nowy Sącz

Biuro Rachunkowe Nowy Sącz »

Firma s.c. jest na rynku od 1999 roku. Nasza kadra posiada doświadczenie w rachunkowości od 1971 roku. Możemy się pochwalić licencją MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. ... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe warszawa 7plusplus.pl

Biuro rachunkowe warszawa 7pl »

Biuro rachunkowe Warszawa oferuje pełną obsługę księgową oraz kadrową firm działających zarówno jako osoby fizyczne jak i podmioty prawne. Biuro rachunkowe warszawa każdego klienta... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowa Poznań

Księgowa Poznań »

Firma Taxprofit to biuro księgowe, ale także kancelaria podatkowa, która mieście się w Poznaniu. Podatki są kluczem do sukcesu każdej firmy, dlatego należy zaufać w tej części prof... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe »

Skorzystaj z usług biura rachunkowego, którego przedmiotem działalności są rozliczenia podatkowe, rejestracje spółek oraz szeroko pojęta rachunkowość. Szczegółowych informacji o bi... zobacz szczegóły wpisu »

OMNIBUS Biuro rachunkowe szczecin

OMNIBUS Biuro rachunkowe szcz »

Wybierając spośród wielu ofert kancelarii podatkowych, zwróć uwagę na ich staż oraz fakt, czy są one w posiadaniu licencji Ministra Finansów. Spełnienie powyższych aspektów zapewni... zobacz szczegóły wpisu »

Ksiąga przychodów - księgowa Warszawa

Ksiąga przychodów - księgowa »

W ofercie naszej spółki księgowej znajdą Państwo przekrojowe działania z obszaru obsługi księgowej. W ramach naszej propozycji umożliwiamy obsługę również osób indywidualnych, któr... zobacz szczegóły wpisu »

Placzek Barbara. Biuro rachunkowe

Placzek Barbara. Biuro rachun »

Rozliczenia z tytułu podatku dochodowego czy rozliczenia z tytułu podatku VAT to jedne z usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe Barbara Placzek. Działamy na rynku od czerwca 199... zobacz szczegóły wpisu »