Doradztwo podatkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl

Doradztwo podatkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma Compet Expert wyróżnia się dużą jakością pracy, nienaganną moralnością, skutecznością i dotrzymywaniem terminów. Pełna oferta biura widnieje na www. Dobry-Ksiegowy-Krakow. pl. Doglądanie ksiąg i zajmowanie się opracowaniem polityki rachunkowości to nie jedyne czynności tej firmy. Compet zna się również na serwisie kadrowo-płacowym, czyli prowadzi akta osobowe, oblicza podatek dochodowy od wynagrodzeń, oblicza składki ZUS, przygotowuje umowy o pracę, nalicza wynagrodzenia.

Adres siedziby to: ulica K. Wielkiego 58, 30-074 Kraków. Jeśli chcemy zyskać więcej informacji o szczegółach usług wystarczy wybrać numer i zadzwonić. W celu omówienia szczegółów współpracy należy zatelefonować na nr telefonu 514 748 774. Równie wygodnym rozwiązaniem jest droga internetowa. Aby zacząć współpracę z biurem wystarczy podesłać mail na adres: info@dobry-ksiegowy-krakow.pl.

  • Tytuł wpisu: Doradztwo podatkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl
  • Adres witryny: dobry-ksiegowy-krakow.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.11.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.9/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro księgowe Wrocław

Biuro księgowe Wrocław »

Biuro podatkowe DP Synergia świadczy szeroki wachlarz usług dla przedsiębiorców. W ofercie kompleksowa obsługa księgowo kadrowa oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności g... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi Księgowe Gliwice

Usługi Księgowe Gliwice »

Solidne biuro rachunkowe z Gliwic oferuje usługi księgowe dla firm. Płacenie podatków to smutny obowiązek każdego przedsiębiorcy. Urząd skarbowy jest bardzo wymagający, a przepisy ... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Rzeszów

Biuro Rachunkowe Rzeszów »

Rachmistrz - Biuro Rachunkowe Rzeszów zrzesza specjalistów z dziedziny finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków, oferując usługi w zakresie: księgowość dla firm, ewidencja p... zobacz szczegóły wpisu »

BIURO RACHUNKOWE A.M.PAKUŁA - O FIRMIE / KONTAKT

BIURO RACHUNKOWE A.M.PAKUŁA - »

Biuro Rachunkowe AM Pakuła Piekary Śląskie ul.Wyszyńskiego 6 Nasze biuro rachunkowe jest podmiotem obsługującym firmy z terenu całego Górnego Śląska i okolic.Na życzenie klienta od... zobacz szczegóły wpisu »

MGH Wrocław - księgowość i rachunkowość

MGH Wrocław - księgowość i ra »

Biuro rachunkowe MGH Wrocław to usługi księgowe oraz księgowość na wysokim poziomie i w najlepszych stawkach. Wykwalifikowani pracownicy, rzetelna realizacja powierzonych zleceń, d... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

BTA-Księgowość Warszawa to biuro rachunkowo-podatkowe o długoletnim doświadczeniu. Zajmuje się w prowadzeniu rachunkowości na zlecenie podmiotów gospodarczych krajowych oraz zagran... zobacz szczegóły wpisu »

OMNIBUS Biuro rachunkowe szczecin

OMNIBUS Biuro rachunkowe szcz »

Wybierając spośród wielu ofert kancelarii podatkowych, zwróć uwagę na ich staż oraz fakt, czy są one w posiadaniu licencji Ministra Finansów. Spełnienie powyższych aspektów zapewni... zobacz szczegóły wpisu »

BIURO AMICUS rozliczenia roczne częstochowa

BIURO AMICUS rozliczenia rocz »

Biuro rachunkowo - księgowe AMICUS w Częstochowie, kierowane przez panią mgr Edytę Ociepkę to gwarancja fachowo zrealizowanego rozliczenia, terminowo oddanej deklaracji i spokojneg... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe - Perfekto

Biuro rachunkowe - Perfekto »

Specjalizujemy się w usługach z zakresu prowadzania księgowości i rozliczania płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz Biura Rachunkowego Perfekto składa się z młod... zobacz szczegóły wpisu »