DOHLE MANNING AGENCY morski serwis techniczny

DOHLE MANNING AGENCY morski serwis techniczny Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Dohle Manning Agency (Poland) świadczy wielorakie usługi dla stoczni morskich, armatorów i firm zarządzającym statkami. W szczególności zajmuje się pośrednictwem pracy. Tak indywidualnie jak i zbiorowo może zrealizować: rekrutację oficerów i marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim. Zajmuje się także organizacją transportu i przygotowaniem do podróży pracowników. Przygotowuje także dokumentacjępotrzebną do pracy za granicą, a także na statkach obcej bandery. Poleca usługi pośrednictwa i rozliczeń finansowych, Agenta Morskiego oraz agencji pracy tymczasowej w branży stoczniowej. Urządza kursy dla marynarzy i pracowników stoczniowych. Rekrutuje także brygady remontowe na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą. Dohle Manning Agency (Poland) wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001-2008, który pozwala usystematyzować i zagwarantować wysoką jakość usług i szkoleń, a przez to poręczać klientom bezpieczeństwo, efektywność i skuteczność. Więcej szczegółów na stronie:

  • Tytuł wpisu: DOHLE MANNING AGENCY morski serwis techniczny
  • Adres witryny: doehle-poland.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.12.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.4/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

POSZUKUJESZ PRACY ?

POSZUKUJESZ PRACY ? »

POSZUKUJE PRACY JEST STRONĄ Z DARMOWYM KATALOGIEM OFERT O PRACĘ. PONADTO SERWIS ZAWIERA PORADY Z DZIEDZINY, JAK NAPISAĆ CV, JAK NAPISAĆ LIST MOTYWACYJNY, ŻEBY ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM Z P... zobacz szczegóły wpisu »

Otwarty serwis pracy - praca, oferty pracy i biznes ogłoszenia

Otwarty serwis pracy - praca, »

Zależy Ci na znalezieniu ciekawej pracy, potrzebujesz zatrudnić nowego pracownika lub szukasz partnera do współpracy biznesowej? Umożliwi Ci to serwis doroboty.com.pl. Znajdziesz t... zobacz szczegóły wpisu »

agencja pracy

agencja pracy »

Agencja Pracy QUICK JOB działa na rynku od 2005 roku. Ciągle się rozwijamy. QUICK JOB to już nie tylko Agencja Pracy. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o Doradztwo, Szko... zobacz szczegóły wpisu »

Praca Sopot

Praca Sopot »

Nie przeocz przepuść pracy. Rewelacyjne zarobki, atrakcyjna posada. Pogłębiaj swoje predyspozycje zawodowe w najłatwiejszy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi ogłosz... zobacz szczegóły wpisu »

Praca w Niemczech

Praca w Niemczech »

Nasi klienci to mężczyźni i kobiety w każdym wieku, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy opiekunki lub pielęgniarki. Do naszych pracowników podchodzimy z szacunkiem i życzliw... zobacz szczegóły wpisu »

Życiorys zawodowy

Życiorys zawodowy »

Wskazane jest poświęcić ciut więcej wkładu własnego aby dopracowć nasze podanie o pracę, bowiem praca włożona w przygotowanie Curriculum Vitae w relatywnie odpowiedni sposób zwięks... zobacz szczegóły wpisu »

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa »

Poszukujesz pracy? Nie wiesz gdzie poszukać. Koniecznie odwiedź naszą stronę. Praca-tymczasowa to największy zbiór ofert pracy w sieci.Cały czas uaktualniana baza ofert, sprawia że... zobacz szczegóły wpisu »

Oriflame

Oriflame »

Kończy się lato, a więc dni stają się coraz krótsze, a temperatura jest coraz niższa. Biorąc pod uwagę dużo mniejszą ilość promieni słonecznych, które niewątpliwie każdy lubi, czuj... zobacz szczegóły wpisu »

opiekunki niemcy

opiekunki niemcy »

Niemcy znani są jako pracodawcy wymagający i surowi. Nasi rodacy, którzy często wybierają się za zachodnią granicę w celach zarobkowych nie raz podkreślają jednak, że cieszą się on... zobacz szczegóły wpisu »