COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź

COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Profil usług oferowanych przez łódzkie biuro rachunkowe COMPO SYSTEM Sp. z o. o. dotyczy zarówno generalnej obsługi kadr oraz płac (rozliczenia, wynagrodzenia, karty zasiłkowe, urlopy macierzyńskie bądź deklaracje ZUS a także rozliczenia roczne), jak i prowadzenia ksiąg rachunkowych, w zawartość jakich wchodzą:katalog środków trwałych oraz niematerialnych, opracowanie strategii rachunkowej małego bądź średniego przedsiębiorstwa oraz tworzenie sprawozdań pieniężnych, rachunków zysków i strat a nawet skarbowych świadectw rocznych bądź sprawozdań do urzędu statystycznego lub NBP. Szczegóły odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  • Tytuł wpisu: COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź
  • Adres witryny: compo-system.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 20.11.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.7/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro rachunkowe Kędzierzyn-Koźle DEKRET

Biuro rachunkowe Kędzierzyn-K »

Biuro rachunkowe DEKRET w Kędzierzynie - Koźlu jest nowoczesną firmą pragnącą zapewnić swoim klientom najwyższy poziom zadowolenia ze świadczonych usług. Prowadzimy pełną obsługę k... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Podatkowa

Kancelaria Podatkowa »

Eurofiss - Kancelaria Podatkowa współtworzona przez właściciela Tomasza Daniela i Bartłomieja Pietrzaka oferuje usługi księgowe, doradztwo podatkowe i finansowe. W ramach usług ksi... zobacz szczegóły wpisu »

PIT program

PIT program »

Ty też możesz wysłać swój PIT przez Internet całkowicie za darmo. Posiadamy darmowy Program do PIT, który obliczy, wypełni i wyśle każdy formularz PIT 2011 do Urzędu Skarbowego za ... zobacz szczegóły wpisu »

Zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy »

RT TAX to renomowana firma o zasięgu światowym, istniejąca od 2000 roku. Zajmuje się odzyskiwaniem nadpłaconego podatku z tytułu wykonywanej pracy w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandi... zobacz szczegóły wpisu »

zwrot z podatku

zwrot z podatku »

O zwrot podatku można ubiegać się samodzielnie lub przy pomocy profesjonalnego specjalisty. Obie metody mają swoje plusy i minusy. Dla osób, które pracowały legalnie, firma oferuje... zobacz szczegóły wpisu »

Pit 2012

Pit 2012 »

Zależy ci na tym, aby wygodnie i szybko rozliczyć się z fiskusem za 2012 rok? W takim przypadku zapraszamy już teraz do sprawdzenia naszej całkowicie darmowej aplikacji! To właśnie... zobacz szczegóły wpisu »

Rozliczenie pit 2014

Rozliczenie pit 2014 »

Na stronie internetowej rozliczeniepit. pl umieszczone jest mnóstwo informacji pomocnych przy wyborze deklaracji pit. Ponadto z serwisu można dowiedzieć się co to jest korekta pit,... zobacz szczegóły wpisu »

Abolicja podatkowa

Abolicja podatkowa »

Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, aby pomagać polskim pracownikom w odzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy. Za pracę za granicą zazwyczaj pobierana jest za wysoka zaliczka ... zobacz szczegóły wpisu »

pit-format.pl rozliczyć podatek pit 2019

pit-format.pl rozliczyć podat »

Może szukasz dobry program pit 2019, dzięki któremu będziesz orientował się co zrobić, aby prawidłowo wypełnić pit 37, pit 28 czy inne pity 2019 i rozliczyć podatek? W takim razie ... zobacz szczegóły wpisu »