Analizy rynku nieruchomości

Analizy rynku nieruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Biuro doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego prowadzi działalność gospodarczą już od dziesięciu lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów pragnących pozyskać możliwość pozyskania profesjonalnie sporządzanych operatów szacunkowych i wycen nieruchomości. Firma gromadzi w swoich szeregach specjalistów od prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu znacznie skuteczniej może wykonywać swoje obowiązki. W ofercie biura znajdują się precyzyjnie sporządzane wyceny majątków, analizy rynku nieruchomości, raporty i badania popytu i podaży oraz wszystko to, co bezpośrednio powiązane jest z przestrzenią branży. Głównym celem biura doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego jest ustalanie wartości nieruchomości, wartości intelektualnej oraz przedsiębiorstw w sposób maksymalnie obiektywny i w oparciu o faktyczny stan rynku oraz poszukiwanie skutecznych rozwiązań w kontekście problemów z zagadnieniem kredytów hipotecznych oraz użytkowania wieczystego.

  • Tytuł wpisu: Analizy rynku nieruchomości
  • Adres witryny: www.zfd.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Studium wykonalności, biznes plan, analizy finansowe i ekonomiczne - ADVISER DORADCY EUROPEJSCY

Studium wykonalności, biznes »

Adviser Doradcy Europejscy zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych. Opracowujemy studia wykonalności, biznes plany, analizy finansowe i ekonomiczne, przygotowujemy pełną dokume... zobacz szczegóły wpisu »

Testy na zainteresowania i predyspozycje

Testy na zainteresowania i pr »

Test zainteresowań zawodowych, który może pomóc Ci określić Twoje preferencje zawodowe, jak i zdefiniuje najlepszy kierunek rozwoju osobistego.Zidentyfikujesz swoje słabe i mocne s... zobacz szczegóły wpisu »

Inwestycje w innowacje

Inwestycje w innowacje »

Inwestycje w Innowacje jest nowoczesnym portalem finansowym. Naszym głównym celem jest promocja szeroko pojętej innowacyjności oraz kreatywności. Jesteśmy platformą łączącą inwesto... zobacz szczegóły wpisu »

Eservice

Eservice »

Jak zacząć akceptować karty płatnicze? Odpowiadam na pytania związane z usługą transakcji bezgotówkowych oraz na temat charakterystyki terminali i średnich cen rynkowych, na mojej ... zobacz szczegóły wpisu »

Gotowe biznes plany

Gotowe biznes plany »

Oferujemy przykładowe biznes plany, przygotowane na potrzeby osób chcących otrzymać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Aktualnie z UP można uzyskać blisko 20 ... zobacz szczegóły wpisu »

Obsługa prawna firm Kraków

Obsługa prawna firm Kraków »

Jeżeli poszukujesz dobrej jednostki doradczej zajmującą się sprawami prawnymi oraz podatkowymi? Skorzystaj z oferty A. M. Jesiołowskich. oferują oni kompleksowy zakres usług popart... zobacz szczegóły wpisu »

Praca dla pracownika biurowego

Praca dla pracownika biuroweg »

W prasie i Internecie w rubrykach „praca” znaleźć można wiele ogłoszeń dotyczących stanowiska „Pracownik biurowy”. W wymogach na dane stanowisko najczęściej wypisane jest: wykształ... zobacz szczegóły wpisu »

Bonkowski.co Dotacje unijne

Bonkowski.co Dotacje unijne »

Firma Bońkowski Consulting jest obecna na polskim rynku od końca 2007 roku, działając nieprzerwanie na rzecz pozyskiwania funduszy unijnych dla różnych organizacji. Przede wszystki... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja Celna Odprawy Celne

Agencja Celna Odprawy Celne »

Odprawy Celne importowe przesyłek pocztowych, paczek do firm, mienia przesiedlenia, zakupów na aukcjach internetowych. Agencja Wygodny i dostępny portal Online. Portal odpraw celny... zobacz szczegóły wpisu »