Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu

Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Psychoterapia par i terapia rodzin pod opieką dobrego psychologa w Warszawie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy rodzinom w kryzysie. Zapraszam do gabinetu psychologa w Warszawie. W trakcie wizyty oferuję konsultacje i pomoc psychologiczną, psychoterapię rodzin, psychoterapię par i terapię indywidualną oraz terapię uzależnień, a także diagnozę psychologiczną i diagnozę zawodową.
Pomoc terapeutyczną kieruję szczególnie do osób, które doświadczają w swoim życiu: depresji, lęków, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji z ludźmi, trudności w relacji z partnerem oraz dla osób, które mają niskie poczucie własnej wartości ale pragną zmienić swoje życie.
Zapraszam na spotkania w Warszawie lub na psychoterapię online.
Więcej o mojej pracy na
www. szczepaniak-psychology. eu

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu
  • Adres witryny: szczepaniak-psychology.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.08.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dolnośląskie Centrum Psychote »

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: ps... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Włocławek

Psycholog Włocławek »

Indeks gabinetów psychologicznych we Włocławku, Toruniu i Bygoszczy. Poznasz u nas szczegółowe dane teleadresowe psychoterapeutów w twoim mieście, zlokalizujesz gabinet znajdujący ... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Psychologiczny Możliwości - Psychoterapia

Gabinet Psychologiczny Możliw »

Gabinet Psychologiczny Poznań, Możliwości PsychoterapiaProces, którym jest psychoterapia, może zawierać między innymi: * pomoc w uporaniu się z trudną sytuacją życiową * poznanie s... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia psychologiczna w Warszawie

Poradnia psychologiczna w War »

Psycholog to obecnie bardzo ważny zawód, a obecnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się uczyć psychologię, gdyż jest to bardzo pożądany profesja. Psycholog jest obecny w każdej ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog dziecięcy Warszawa, terapia rodzinna, rozwój dziecka - Udane wychowanie

Psycholog dziecięcy Warszawa, »

Oferuję profesjonalną terapię rodzinną skierowną dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Jako psycholog dziecięcy oferuję konsultacje oraz sesje rodzinne. Serdecz... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa »

Strona internetowa Studia Psychoterapii Katarzyny Skirmuntt, mgr psychologii i psychoterapeuty. Oferta obejmuję psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym, terapię małże... zobacz szczegóły wpisu »

wroclaw-psycholog.com.pl - psycholog we Wrocławiu

wroclaw-psycholog.com.pl - ps »

Jestem certyfikowanym psychologiem z gabinetem psychologicznym we Wrocławiu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu nerwicy, depresji oraz innych zaburzeń. Jeżeli potrzebuje... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapeuta Alicja Świątek-Juncewicz

Psychoterapeuta Alicja Świąte »

Strach, wyobcowanie, wypalenie zawodowe, przygnębienie. Uczucia, z którymi czasem nie wiemy, jak sobie sami poradzić. Większość ludzi korzysta dziś z psychoterapii. Konwersacja z p... zobacz szczegóły wpisu »

Psychotesty Inowrocław

Psychotesty Inowrocław »

Pracownia badań psychologicznych realizująca wykonywanie psychotestów na podstawie ustawy o medycynie pracy oraz ustawy o transporcie. W skład badań realizowanych wchodzą psychotes... zobacz szczegóły wpisu »