Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu

Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Psychoterapia par i terapia rodzin pod opieką dobrego psychologa w Warszawie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy rodzinom w kryzysie. Zapraszam do gabinetu psychologa w Warszawie. W trakcie wizyty oferuję konsultacje i pomoc psychologiczną, psychoterapię rodzin, psychoterapię par i terapię indywidualną oraz terapię uzależnień, a także diagnozę psychologiczną i diagnozę zawodową.
Pomoc terapeutyczną kieruję szczególnie do osób, które doświadczają w swoim życiu: depresji, lęków, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji z ludźmi, trudności w relacji z partnerem oraz dla osób, które mają niskie poczucie własnej wartości ale pragną zmienić swoje życie.
Zapraszam na spotkania w Warszawie lub na psychoterapię online.
Więcej o mojej pracy na
www. szczepaniak-psychology. eu

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu
  • Adres witryny: szczepaniak-psychology.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.08.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

psycholog Białystok

psycholog Białystok »

Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy n... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Gdańsk - psychologia zorientowana na proces

Psychoterapia Gdańsk - psycho »

Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje ja... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia psychologiczna w Warszawie

Poradnia psychologiczna w War »

Psycholog to obecnie bardzo ważny zawód, a obecnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się uczyć psychologię, gdyż jest to bardzo pożądany profesja. Psycholog jest obecny w każdej ... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry psycholog Lublin

Dobry psycholog Lublin »

Czasem w życiu każdego człowieka pojawiają się chwile, kiedy sytuacja, w której się znajduje jest już nie do zniesienia. Nie wystarcza już rozmowa z bliską osobą. Dyskomfort psychi... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska »

Czujesz, że potrzebujesz pomocy, nie możesz poradzić sobie z samym sobą? Oddaj to w ręce specjalistów. Pomożemy Ci. Psychoterapia jest drogą do odkrywania w sobie pokładów sił, spo... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, psychoterapia Warszawa

Psycholog, psychoterapia Wars »

Coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie. Najprostsze problemy przytłaczają nas, nie potrafimy nad sobą panować, nie czujemy się zrozumiani, spełnieni i szczęśliw... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie depresji łódź

Leczenie depresji łódź »

Zbyt mnóstwo zmian w Twoim życiu doprowadziło, że masz mętlik w głowie i w pojedynkę nie możesz wielu kłopotów zniwelować? Sylwia Motyl-Kośka w try-miga zlikwiduje zbyt dużą ilość ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław »

Pani Magdalena Senderowska prowadzi swój gabinet psychoterapii na terenie pięknego miasta jakim jest Wrocław. Od kilku lat prowadzi Biuro Porad Psychologicznych dla studentów na Po... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia Gestalt

Terapia Gestalt »

Terapia Gestalt jest jedną z form pomocy, jakiej w warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego udzielają wykwalifikowani psychoterapeuci. Dzięki tej metodzie, uzyskać mo... zobacz szczegóły wpisu »