Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu

Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Psychoterapia par i terapia rodzin pod opieką dobrego psychologa w Warszawie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy rodzinom w kryzysie. Zapraszam do gabinetu psychologa w Warszawie. W trakcie wizyty oferuję konsultacje i pomoc psychologiczną, psychoterapię rodzin, psychoterapię par i terapię indywidualną oraz terapię uzależnień, a także diagnozę psychologiczną i diagnozę zawodową.
Pomoc terapeutyczną kieruję szczególnie do osób, które doświadczają w swoim życiu: depresji, lęków, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji z ludźmi, trudności w relacji z partnerem oraz dla osób, które mają niskie poczucie własnej wartości ale pragną zmienić swoje życie.
Zapraszam na spotkania w Warszawie lub na psychoterapię online.
Więcej o mojej pracy na
www. szczepaniak-psychology. eu

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu
  • Adres witryny: szczepaniak-psychology.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.08.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psycholog Katowice, psychoterapia Katowice

Psycholog Katowice, psychoter »

Serwis stworzyli psycholodzy z Katowic i Sosnowca z myślą o pacjentach oczekujących pomocy w leczeniu nerwic, depresji, anoreksji, bulimii. Opisują leczenie wyżej wymienionych zabu... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, Psychoterapia Warszawa - InPlus

Psycholog, Psychoterapia Wars »

InPlus: Psycholog Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się terapią psychologiczną i seksuologiczną. Jako firma działamy od czerwca 2001 r. w Warszawie; w nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry psycholog Lublin

Dobry psycholog Lublin »

Czasem w życiu każdego człowieka pojawiają się chwile, kiedy sytuacja, w której się znajduje jest już nie do zniesienia. Nie wystarcza już rozmowa z bliską osobą. Dyskomfort psychi... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry psycholog Warszawa

Dobry psycholog Warszawa »

Ciągły pośpiech sprawia, że miewamy coraz mniej czasu dla nas samych i dla innych. Napięta atmosfera w pracy, problemy rodzinne, uczucie zagubienia i zmęczenia – jak pokazują badan... zobacz szczegóły wpisu »

Badania na broń Lublin

Badania na broń Lublin »

Wykonujemy testy na broń osób ubiegających się o pozwolenie na broń lub posiadających broń. Przeprowadzamy również badania psychologiczne następujących osób / grup zawodowych:osoby... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia Poznań

Terapia Poznań »

ALTEA to fachowy ośrodek pomocy psychologicznej, który na swojej witrynie przedstawia wszystkie ważne wiadomości dotyczące jego funkcjonowania. W grupie działa psychoterapeuta, ale... zobacz szczegóły wpisu »

Małgorzata Ganczarska - pracownia psychologiczno-psychoterapeutyczna

Małgorzata Ganczarska - praco »

Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna w Stargardzie Szczecińskim - Małgorzata Ganczarska. W ofercie konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne i psychoterapie (p... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie depresji łódź

Leczenie depresji łódź »

Zbyt mnóstwo zmian w Twoim życiu doprowadziło, że masz mętlik w głowie i w pojedynkę nie możesz wielu kłopotów zniwelować? Sylwia Motyl-Kośka w try-miga zlikwiduje zbyt dużą ilość ... zobacz szczegóły wpisu »

GABINET PSYCHOLOGICZNY Pacholski M.

GABINET PSYCHOLOGICZNY Pachol »

Warszawski gabinet terapeutyczny SYNTONIA stworzony został w celu oferowania wszechstronnej konsultacji, poradnictwa i diagnostyki i leczenia rozmaitego typu zaburzeń depresyjnych ... zobacz szczegóły wpisu »