Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu

Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Psychoterapia par i terapia rodzin pod opieką dobrego psychologa w Warszawie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy rodzinom w kryzysie. Zapraszam do gabinetu psychologa w Warszawie. W trakcie wizyty oferuję konsultacje i pomoc psychologiczną, psychoterapię rodzin, psychoterapię par i terapię indywidualną oraz terapię uzależnień, a także diagnozę psychologiczną i diagnozę zawodową.
Pomoc terapeutyczną kieruję szczególnie do osób, które doświadczają w swoim życiu: depresji, lęków, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji z ludźmi, trudności w relacji z partnerem oraz dla osób, które mają niskie poczucie własnej wartości ale pragną zmienić swoje życie.
Zapraszam na spotkania w Warszawie lub na psychoterapię online.
Więcej o mojej pracy na
www. szczepaniak-psychology. eu

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu
  • Adres witryny: szczepaniak-psychology.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.08.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

psycholog Białystok

psycholog Białystok »

Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy n... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Gdańsk - psychologia zorientowana na proces

Psychoterapia Gdańsk - psycho »

Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje ja... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia psychologiczna w Warszawie

Poradnia psychologiczna w War »

Psycholog to obecnie bardzo ważny zawód, a obecnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się uczyć psychologię, gdyż jest to bardzo pożądany profesja. Psycholog jest obecny w każdej ... zobacz szczegóły wpisu »

Adaptacja - Psycholog Warszawa - Pomoc psychologiczna

Adaptacja - Psycholog Warszaw »

Kiedy w życiu, które jest mozaiką… naszych osobistych emocji, wrażeń i odczuć w interakcji na różne osoby, zdarzenia i sytuacje: * mamy obniżone poczucie nastroju, odczuwamy lęk, p... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia Poznań

Terapia Poznań »

ALTEA to fachowy ośrodek pomocy psychologicznej, który na swojej witrynie przedstawia wszystkie ważne wiadomości dotyczące jego funkcjonowania. W grupie działa psychoterapeuta, ale... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc psychologa - Gabinet psychologiczny Kraków

Pomoc psychologa - Gabinet ps »

Gabinet Psychologiczny Magdaleny Pikulskiej w Krakowie to terapia młodzieży i dorosłych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz psychosomatycznymi, psychoterapia pa... zobacz szczegóły wpisu »

Psychiatra Wrocław

Psychiatra Wrocław »

W ramach oferty naszych poradni zapewniamy profesjonalne, kompleksowe leczenie dla osób, które borykają się z problemami psychicznymi, psychologicznymi. Prowadzimy diagnostykę i le... zobacz szczegóły wpisu »

PoradniaOdNowa.pl Psycholog Warszawa

PoradniaOdNowa.pl Psycholog W »

Strona internetowa PoradniaOdNowa. pl przedstawia ofertę jaką proponuje poradnia psychologiczna gdzie Warszawa jest lokalizacją w jakiej znajduje się ten ośrodek. Poradnia kieruje ... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia Gestalt

Terapia Gestalt »

Terapia Gestalt jest jedną z form pomocy, jakiej w warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego udzielają wykwalifikowani psychoterapeuci. Dzięki tej metodzie, uzyskać mo... zobacz szczegóły wpisu »