Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu

Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Psychoterapia par i terapia rodzin pod opieką dobrego psychologa w Warszawie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy rodzinom w kryzysie. Zapraszam do gabinetu psychologa w Warszawie. W trakcie wizyty oferuję konsultacje i pomoc psychologiczną, psychoterapię rodzin, psychoterapię par i terapię indywidualną oraz terapię uzależnień, a także diagnozę psychologiczną i diagnozę zawodową.
Pomoc terapeutyczną kieruję szczególnie do osób, które doświadczają w swoim życiu: depresji, lęków, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji z ludźmi, trudności w relacji z partnerem oraz dla osób, które mają niskie poczucie własnej wartości ale pragną zmienić swoje życie.
Zapraszam na spotkania w Warszawie lub na psychoterapię online.
Więcej o mojej pracy na
www. szczepaniak-psychology. eu

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia rodzin szczepaniak-psychology.eu
  • Adres witryny: szczepaniak-psychology.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.08.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 7.0/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapia Gdańsk - psychologia zorientowana na proces

Psychoterapia Gdańsk - psycho »

Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje ja... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa »

Instytut Psychoimmunologii specjalizuje się w: psychoterapia, psychologia, leczenie chorób stresopochodnych. Oferujemy programy szkoleniowe, audyt antystresowy i coaching antystres... zobacz szczegóły wpisu »

EEG Biofeedbeck Warszawa

EEG Biofeedbeck Warszawa »

Szukasz logopedy w Grodzisku Mazowieckim, który pomoże Tobie lub Twojemu dziecku? W ramach zajęć logopedycznych oferujemy kompleksową diagnozę wszystkich zaburzeń mowy i wad wymowy... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Poznawczo-Behawioralna- psychoterapia Warszawa

Pracownia Poznawczo-Behawiora »

Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową i małżeńską. Organizujemy i prow... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc psychologa - Gabinet psychologiczny Kraków

Pomoc psychologa - Gabinet ps »

Gabinet Psychologiczny Magdaleny Pikulskiej w Krakowie to terapia młodzieży i dorosłych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz psychosomatycznymi, psychoterapia pa... zobacz szczegóły wpisu »

dobry psycholog Katowice

dobry psycholog Katowice »

Strona internetowa gabinetu psychologiczno - psychoterapeutycznego zlokalizowanego w centrum Katowic, nieopodal filharmonii. Gabinet oferuje profesjonalne usługi z zakresu pomocy p... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Katowice

Psycholog Katowice »

Poradnia dr Anny Rossy znajduje się w Katowicach i świadczy usługi psychologiczne na najwyższym poziomie. W tej poradni otrzymasz pomoc w momencie gdy nie radzisz sobie z własnymi ... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry Psycholog Wrocław

Dobry Psycholog Wrocław »

Jest to witryna dobrego psychologa i psychoterapeuty, mgr Katarzyny Wójcik, która zapewniając profesjonalną pomoc potrafi zadbać o przyjazną atmosferę. Jeśli borykasz się z problem... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław »

Pani Magdalena Senderowska prowadzi swój gabinet psychoterapii na terenie pięknego miasta jakim jest Wrocław. Od kilku lat prowadzi Biuro Porad Psychologicznych dla studentów na Po... zobacz szczegóły wpisu »