Medycyna naturalna

Medycyna naturalna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Stosowanie masażu tajskiego nie jest zalecane z identycznych względów, jak masażu klasycznego. Jeszcze więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na sposób swojego odżywiania, zwłaszcza, że fabrykanci dodają jeszcze więcej substancji ulepszających, których nazwy zdają się być co najmniej dziwne. Masaż tajski, podobnie jak inne, komplementarne techniki uzdrawiania, stał się znany na Zachodzie w drugiej połowie XX wieku. Zbawienny jest również w astmie, bólach mięśniowych, bólach głowy i zębów, depresji, bezsenności, zaburzeniach trawienia oraz chorobie wrzodów. Więcej informacji na www.medycyna-naturalna.net.pl

Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (6 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dyskopatia leczenie Chorzów

Dyskopatia leczenie Chorzów »

Zapoznanie się ze stroną www.dyskopatia.medserwis.pl pozwoli Ci znacząco polepszyć wiedzę na ten temat.Czas internauty spędzony na stronie www.dyskopatia.medserwis.pl będzie zależa... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie żylaków

Leczenie żylaków »

Strona prywatnej kliniki wykonującej leczenie żylaków dla wszystkim osób zainteresowanych taką usługą. Na witrynie zamieszczono fotografie przez i po zabiegach, dla widoczniejszej ... zobacz szczegóły wpisu »

SARS

SARS »

SARS jest to choroba wysoce zakaźna prawdopodobnie odzwierzęca. Do zakażenia dochodzi droga kropelkowa i prawdopodobnie przez dotyk. Ognisko choroby wykryte zostało w Azji – gdzie ... zobacz szczegóły wpisu »

Tarczyca

Tarczyca »

Charakteryzuje się on przyspieszoną czynnością serca, gorączką powyżej 40 stopni, biegunką, odwodnieniem. Dozowanie środka należy rozpocząć od małych ilości, w związku z faktem, iż... zobacz szczegóły wpisu »

Choroba wieńcowa

Choroba wieńcowa »

Zapoznanie się ze stroną www.chorobawiencowa.medserwis.pl pozwoli Ci znacząco polepszyć wiedzę na ten temat. Nadrzędnym celem autorów serwisu było stworzenie bezpłatnej bazy wiedzy... zobacz szczegóły wpisu »

Magazyn PEN

Magazyn PEN »

Magazyn PEN skierowany jest do osób chorych na cukrzycę i zmagających się z otyłością. Istnieje od roku 2005 i, na swoich łamach, pokazuje że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrow... zobacz szczegóły wpisu »

Grzybica

Grzybica »

Nasz serwis internetowy jest doskonałym miejscem, aby dowiedzieć się więcej o grzybicy. Jest on całkowicie poświęcony temu tematowi, więc jeśli szukasz dla siebie rzetelnych i wart... zobacz szczegóły wpisu »

JZO: Forum optyka | Okulary | Szkła

JZO: Forum optyka | Okulary | »

Asortyment JZO zawiera soczewki progresywne, fotochromowe, polaryzacyjne, soczewki Transitions, Drivewear. Nasza oferta zawiera także soczewki przeznaczone dla najmłodszych, by łat... zobacz szczegóły wpisu »

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów »

Codziennie tracimy kilkadziesiąt włosów i tym nie powinieneś się w najmniejszym stopniu martwić. Jednak w przypadku kiedy wylatuje już 3-cyftowa liczna włosów, kontroluj stan głowy... zobacz szczegóły wpisu »