Logopeda dzieci dwujęzycznych

Logopeda dzieci dwujęzycznych Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Logopeda dzieci dwujęzycznych mgr Katarzyna Czyżycka wraz ze swoim zespołem terapeutów prowadzi zajęcia logopedyczne online. Zdalna terapia z logopedą jest szczególnie dedykowana dla dzieci dwujęzycznych i wielojęzycznych, które wychowując się i mieszkając za granicą Polski, mają trudny dostęp do polskiego logopedy. Logopeda online prowadzi terapię przez internet z użyciem komunikatora Skype. Wystarczy mieć komputer, laptop lub tablet z podłączeniem do szybkiego internetu. Nawet smartfon z dużym ekranem będzie wystarczający do terapii z logopedą online. Terapia logopedyczna przez internet jest identycznie skuteczna jak zajęcia stacjonarne u logopedy tradycyjnego. Logopeda internetowy perfekcyjnie poprowadzi korektę wad wymowy u dzieci dwujęzycznych, zajmie się dysleksją oraz terapią autyzmu. Pracując z logopedą online dzieci mogą nauczyć się również czytać. Do logopedy powinny przyjść przede wszystkim te dzieci, które mając dwa lata nie mówią zupełnie nic (całkowity brak mowy).

  • Tytuł wpisu: Logopeda dzieci dwujęzycznych
  • Adres witryny: centrumgloska.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 18.06.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 10.0/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

dla protetyka

dla protetyka »

Portal o tematyce ortodontycznej i protetycznej dla protetyka, lekarza stomatologa i każdego związanego z protetyką stomatologiczną i ortodoncją. Bogaty profil użytkownika, a w nic... zobacz szczegóły wpisu »

Eres Medical - sprzęt medyczny, sprzęt rehabilitacyjny, meble medyczne

Eres Medical - sprzęt medyczn »

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem placówek służby zdrowia w aparaturę i sprzęt medyczny. Importujemy sprzęt medyczny, którego nie dostarcza rynek krajowy i oferujemy wiele un... zobacz szczegóły wpisu »

New Medicine

New Medicine »

New Medicine to interdyscyplinarny, wysokopunktowany kwartalnik, wydawany przez nas w języku angielskim. Prezentujemy w nim polskie oraz zagraniczne prace: oryginalne, poglądowe i ... zobacz szczegóły wpisu »

Sok-noni

Sok-noni »

To co jest cenne w soku Noni to tlenek azotu, scopoletyna, antyoksydanty i też prokseronina, która jest poprzednikiem substancji zwanej kseronina. Sok Noni bardzo pomaga odzyskać z... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie Imprez Międzynarodowy Transport Medyczny

Kursy pierwszej pomocy Zabezp »

Ratownictwo i EdukacjaJesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w p... zobacz szczegóły wpisu »

ForumOnkologiczne.pl – portal wiedzy o onkologii

ForumOnkologiczne.pl – portal »

Portal medyczny przeznaczony dla lekarzy onkologów, osób cierpiących na choroby nowotworowe oraz ich bliskich. Forum onkologiczne, leczenie nowotworów, życie z nowotworem, rakiem, ... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep medyczny Limanowa, Nowy Sącz - KOWAL-medical

Sklep medyczny Limanowa, Nowy »

KOWAL-medical to jeden z lepszych sklepów medycznych w regionie. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Cię na stronę naszego sklepu. Mamy nadzieję że wybierzesz coś dla siebie spośród... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Medyczne Dojlidy Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Dojlidy Sp. »

Centrum Medyczne Dojlidy znajduje się w Białymstoku. Gwarantuje swoim pacjentom wszechstronne oraz darmowe usługi medyczne, świadczone na podstawie kontraktu zawartego z Narodowym ... zobacz szczegóły wpisu »

Polski Optyk – oprawki

Polski Optyk – oprawki »

Z myślą o osobach posiadających wadę wzroku powstałafirma Polski Optyk. Na bazie tradycyjnego salonu powstał sklep internetowy PolskiOptyk. pl specjalizujący się w branży optycznej... zobacz szczegóły wpisu »