Genetico

Genetico Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Genetico. pl jest portalem bydgoskiego Instytutu Genetyki Sądowej IGS. Strona zawiera wszystkie informacje na temat akredytacji i uprawnień placówki i umożliwia klientom zapoznanie się z szeroką ofertą. Laboratorium prowadzi badania z zakresu ustalenia ojcostwa lub pokrewieństwa. Wykonuje także testy obejmujące kryminalistykę i genealogię. Klienci mogą również skorzystać z badań diagnostyki medycznej. Wyniki otrzymane od instytutu mogą być wykorzystane jako pełnoprawne dowody w procesie sądowym.

  • Tytuł wpisu: Genetico
  • Adres witryny: www.genetico.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 24.01.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 9.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »

Psychosystem to ośrodek psychoterapii dla rodzin, dorosłych i dzici, w którym oferujemy zróżnicowane formy pomocy psychologicznej.Rodzinom:w sytuacjach problemów wychowawczychi kry... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska »

Czujesz, że potrzebujesz pomocy, nie możesz poradzić sobie z samym sobą? Oddaj to w ręce specjalistów. Pomożemy Ci. Psychoterapia jest drogą do odkrywania w sobie pokładów sił, spo... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika MML

Klinika MML »

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług Centrum Medycznego MML. Dzięki temu pozbędą się Państwo dolegliwości związanych z chrapaniem, czy też bezdechem sennym. Zachęcamy do zapoz... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet logopedyczny "LOGOS" - Hanna Kubiś - Logopeda Gdańsk

Gabinet logopedyczny "LO »

Logopedia to wspaniała nauka z pogranicza medycyny, językoznawstwa, psychologii i pedagogiki. Wciąż intensywnie rozwija się i doposaża w dodatkowe narzędzia terapeutyczne, które mo... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Psychoedukacji Psychoterapia dzieci oraz osób dorosłych Diagnoza i Terapia ADHD i Autyzmu

Instytut Psychoedukacji Psych »

Zapraszamy do gabinetu w Poznaniu oraz Swarzędzu. Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci prywatnie oraz w ramach NFZ. Psychoterapia dzieci lękowych, z zaburzeniami zac... zobacz szczegóły wpisu »

Endokrynolog Wrocław

Endokrynolog Wrocław »

Endokrynolog Wrocław - Gabinet endokrynologii, medycyny profilaktycznej, zajmujący się dietetyką, medycyną przeciwstarzeniową (antiaging), propagujący zdrowy tryb życia. Rozpoznawa... zobacz szczegóły wpisu »

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słuchu

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słu »

Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę sławnych, najleps... zobacz szczegóły wpisu »

POMOC- Pomoc ubogim

POMOC- Pomoc ubogim »

Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta w Katowicach to niezależna katolicka organizacja dobroczynna pożytku publicznego zajmująca się opieką nad bezdomnymi i ubogimi. Wspoma... zobacz szczegóły wpisu »

http://www.choppr.pl/

http://www.choppr.pl/ »

Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie z Lublina zajmuje się profesjonalną diagnostyką, a także pomocą psychologiczną, a jego celem jest zwłaszcza wsparcie dla rodz... zobacz szczegóły wpisu »