Genetico

Genetico Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Genetico. pl jest portalem bydgoskiego Instytutu Genetyki Sądowej IGS. Strona zawiera wszystkie informacje na temat akredytacji i uprawnień placówki i umożliwia klientom zapoznanie się z szeroką ofertą. Laboratorium prowadzi badania z zakresu ustalenia ojcostwa lub pokrewieństwa. Wykonuje także testy obejmujące kryminalistykę i genealogię. Klienci mogą również skorzystać z badań diagnostyki medycznej. Wyniki otrzymane od instytutu mogą być wykorzystane jako pełnoprawne dowody w procesie sądowym.

  • Tytuł wpisu: Genetico
  • Adres witryny: www.genetico.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 24.01.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 9.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »

Psychosystem to ośrodek psychoterapii dla rodzin, dorosłych i dzici, w którym oferujemy zróżnicowane formy pomocy psychologicznej.Rodzinom:w sytuacjach problemów wychowawczychi kry... zobacz szczegóły wpisu »

ALMED - Wizyty Lekarzy i Odtrucia Alkoholowe

ALMED - Wizyty Lekarzy i Odtr »

Całodobowe dokonywanie wizyty lekarskich w domu pacjenta w zakresie leczenia chorób przewlekłych oraz w przypadku nagłych zachorowań. Istnieje możliwość badania kandydatów na kiero... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Psychoedukacji Psychoterapia dzieci oraz osób dorosłych Diagnoza i Terapia ADHD i Autyzmu

Instytut Psychoedukacji Psych »

Zapraszamy do gabinetu w Poznaniu oraz Swarzędzu. Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci prywatnie oraz w ramach NFZ. Psychoterapia dzieci lękowych, z zaburzeniami zac... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Logopedyczny "Memik". Logopeda Radom

Gabinet Logopedyczny "Me »

Nowoczesne metody diagnozy i terapii. GABINET TERAPII MOWY OFERUJE: kompleksową diagonozę rozwoju mowy, profilaktykę w zakresie wad wymowy, nowoczesne metody diagnozy i terapii, ko... zobacz szczegóły wpisu »

Endokrynolog Wrocław

Endokrynolog Wrocław »

Endokrynolog Wrocław - Gabinet endokrynologii, medycyny profilaktycznej, zajmujący się dietetyką, medycyną przeciwstarzeniową (antiaging), propagujący zdrowy tryb życia. Rozpoznawa... zobacz szczegóły wpisu »

POMOC- Pomoc ubogim

POMOC- Pomoc ubogim »

Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta w Katowicach to niezależna katolicka organizacja dobroczynna pożytku publicznego zajmująca się opieką nad bezdomnymi i ubogimi. Wspoma... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatna przychodnia Łódź

Prywatna przychodnia Łódź »

Wybór odpowiedniej przychodnia specjalistyczna, szczególnie w dużych miastach jak na przykład Łódź staje się coraz z powodu szybko zwiększającej się liczby prywatnych przychodni. ... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia logopedyczna w Krakowie

Poradnia logopedyczna w Krako »

Rozwój języka rozpoczyna się wraz z narodzinami dziecka. Język warunkowany jest zarówno przez środowisko jak i biologicznie. Jeśli Twoje dziecko ma 3 latka i nic nie mówi, to znak,... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Psychologiczna Integra w Białymstoku

Pracownia Psychologiczna Inte »

Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Integra w Białymstoku to przestrzeń, w którym doświadczony zespół psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów pragnie służyć Państwu wsparc... zobacz szczegóły wpisu »