Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik

Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Mieszkam na Górnym Śląsku i kiedy okazało się, że na stan mojego zdrowia pomóc może jedynie psychoterapia Rybnik stał się miejscem, do którego zaczęłam jeździć dwa razy w tygodniu. Bo to właśnie tutaj znalazłam psychoterapię najlepszą z możliwych, prowadzoną przez rewelacyjną, doświadczoną, empatyczną psychoterapeutkę, która psychoterapię prowadziła w taki sposób, aby jak najszybciej oraz jak najefektywniej przywrócić mi dobre samopoczucie psychiczne. I tak, już po roku czasu poczułam się zdecydowanie lepiej, a po dwóch latach byłam w stanie powiedzieć, że psychoterapia mi pomogła i czas z niej zrezygnować. Dlatego wszystkich, dla których jedynym ratunkiem wydaje się być psychoterapia Rybnik koniecznie muszą uwzględnić w swoich poszukiwaniach. A dokładniej muszą odwiedzić Ośrodek Psychoedukacji Homosum, który mieści się na ulicy św. Antoniego 10. Tam na miejscu można dowiedzieć się na czym ma polegać taka psychoterapia, w jakich cyklach będzie się ona odbywać, ile będzie kosztować.

  • Tytuł wpisu: Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik
  • Adres witryny: www.homosum.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prywatna praktyka psychologiczna Moniki Biegasiewicz, Psychoterapeuta Szczecin

Prywatna praktyka psychologic »

Oferta- konsultacje psychologiczne- indywidualna psychoterapia dorosłych i młodzieży- leczenie: zaburzeń lękowych, depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń jedzenia (anoreks... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Kraków - Marcin Mąka

Psycholog Kraków - Marcin Mąk »

Prezentowana strona zawiera ofertę pomocy psychologicznej, którą świadczy Marcin Mąka, profesjonalny psycholog Kraków. Wspomniana wyżej oferta skierowana jest do osób borykających ... zobacz szczegóły wpisu »

Nerwica

Nerwica »

Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - hipnoterapeuta, psychoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Pomagamy w radzeniu sobie z takimi objawami: depresja, nerwica, zaburzenia o... zobacz szczegóły wpisu »

Psychiatria

Psychiatria »

Strona prezentuje zebraną i skondensowaną wiedzę współczesną na temat psychiatrii, jej teorii oraz psychiatrii w praktyce. Między innymi sposoby leczenia zaburzeń oraz chorób psych... zobacz szczegóły wpisu »

Psychosfera.net

Psychosfera.net »

Psychosfera.net - blog o psychiatrii i psychologii. Obszerne spektrum poruszanych zagadnień: od postrzegania pozazmysłowego po przedstawiania szkół psychologicznych. Nauczysz się w... zobacz szczegóły wpisu »

Integracja sensoryczna

Integracja sensoryczna »

Ośrodek integracji sensorycznej w Warszawie prowadzi zajęcia z terapii logopedycznej dla dzieci. Specjalistyczne zajęcia indywidualne i grupowe. Stanowimy ściśle współpracujący zes... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapeuta Wrocław

Psychoterapeuta Wrocław »

Psychoterapeuta Wrocław Paweł Helfer zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grup terapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi, a także z młodzieżą.... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet psychologiczny

Gabinet psychologiczny »

Witam na stronie mojego gabinetu psychoterapeutycznego.Moją ofertę kieruję do osób, które znalazły się w kryzysowej sytuacji życiowej, nie radzą sobie w codziennym zyciu, w relacja... zobacz szczegóły wpisu »

PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiatryczny

PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiat »

W Gabinecie Psychiatrycznym spec. psychiatry Krystyny Ochwat dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu optymalne warunki do skutecznej walki z rozmaitego typu zaburzeniami p... zobacz szczegóły wpisu »