Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik

Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Mieszkam na Górnym Śląsku i kiedy okazało się, że na stan mojego zdrowia pomóc może jedynie psychoterapia Rybnik stał się miejscem, do którego zaczęłam jeździć dwa razy w tygodniu. Bo to właśnie tutaj znalazłam psychoterapię najlepszą z możliwych, prowadzoną przez rewelacyjną, doświadczoną, empatyczną psychoterapeutkę, która psychoterapię prowadziła w taki sposób, aby jak najszybciej oraz jak najefektywniej przywrócić mi dobre samopoczucie psychiczne. I tak, już po roku czasu poczułam się zdecydowanie lepiej, a po dwóch latach byłam w stanie powiedzieć, że psychoterapia mi pomogła i czas z niej zrezygnować. Dlatego wszystkich, dla których jedynym ratunkiem wydaje się być psychoterapia Rybnik koniecznie muszą uwzględnić w swoich poszukiwaniach. A dokładniej muszą odwiedzić Ośrodek Psychoedukacji Homosum, który mieści się na ulicy św. Antoniego 10. Tam na miejscu można dowiedzieć się na czym ma polegać taka psychoterapia, w jakich cyklach będzie się ona odbywać, ile będzie kosztować.

  • Tytuł wpisu: Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik
  • Adres witryny: www.homosum.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapia Białystok: Punkt Psychologiczny

Psychoterapia Białystok: Punk »

Punkt Psychologiczny jest miejscem, w którym możecie Państwo uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Oferowane usługi: psychoterapia indywidualna i par, d... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet psychologiczny psycholog Warszawa

Gabinet psychologiczny psycho »

Porady psychologiczne warszawa. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów pracujących w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym pod superwizją certyfikowanych superwizorów Po... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »

Psychosystem to ośrodek psychoterapii dla rodzin, dorosłych i dzici, w którym oferujemy zróżnicowane formy pomocy psychologicznej.Rodzinom:w sytuacjach problemów wychowawczychi kry... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, psychoterapia Warszawa

Psycholog, psychoterapia Wars »

Coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie. Najprostsze problemy przytłaczają nas, nie potrafimy nad sobą panować, nie czujemy się zrozumiani, spełnieni i szczęśliw... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Poznawczo-Behawioralna- psychoterapia Warszawa

Pracownia Poznawczo-Behawiora »

Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową i małżeńską. Organizujemy i prow... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska

Psychoterapia Częstochowa- Ps »

Usługi z zakresu psychoterapii świadczone przez Gabinet psychologiczny w Częstochowie:- psychoterapia i poradnictwo indywidualne- terapia małżeńska(poradnia małżeńska)- psychoterap... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia uzależnień - Ustroń

Terapia uzależnień - Ustroń »

Prywatna klinika leczenia uzależnień istnieje na rynku od ponad 15 lat. Doświadczenie zdobyte przez te lata pozwala na zagwarantowanie wysokiej jakości efektów terapii. Naszym głów... zobacz szczegóły wpisu »

PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiatryczny

PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiat »

W Gabinecie Psychiatrycznym spec. psychiatry Krystyny Ochwat dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu optymalne warunki do skutecznej walki z rozmaitego typu zaburzeniami p... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »