Wing Tsun Warszawa

Wing Tsun Warszawa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Zapraszamy do odwiedzenia strony szkoły Wing Tsun Warszawa, która naucza autentycznego kung fu od nauczyciela Bruce Lee, czyli Ip Mana. Sam styl pochodzi ze słynnego Klasztoru Shaolin, a osobą która go wynalazła jest kobieta Ng Mui. Wychowała ona swoją następczynię Wing Tsun, która następnie rozwinęła i przekazała tą sztukę walki innym. Jest to bardzo praktyczna samoobrona na ulicę dla ludzi słabszych fizycznie. W prawdziwej walce nie masz szans wygrać z kimś sporo cieższym i silniejszym od siebie walcząc wedle zasad ringowych. Twój przeciwnik również nie będzie myślał o fair play, ale zaatakuje na przykład rozbitą butelką w głowę. Zajęcia w szkole Wing Tsun Warszawa to postawienie na trening z partnerem, a nie wykonywanie ćwiczeń ogólnorozwojowych. Tego typu ćwiczenia są zwykłą stratą czasu, gdyż możesz wykonać je za darmo w domu. Niestety partnera do ćwiczeń masz zazwyczaj tylko na sali, więc wykorzystaj ten czas. Pierwszy trening w naszej szkole Wing Tsun Warszawa jest bezpłatny.

  • Tytuł wpisu: Wing Tsun Warszawa
  • Adres witryny: kungfu.edu.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 25.03.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kickboxing - K1 - Wejherowo

Kickboxing - K1 - Wejherowo »

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zostało założone przede wszystkim z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci i młodzieży. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych instruktorów sportu, W... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep Bokserski w Warszawie RUNDA ZERO

Sklep Bokserski w Warszawie R »

Nowoczesny sklep sztuki walki RUNDA ZERO Warszawa. W swojej ofercie posiada ogromną ilość produktów wielu marek i producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ludziom zaangażo... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep sztuki walki Online, Siedlce

Sklep sztuki walki Online, Si »

Nowoczesny sklep online - www.ultrafight.pl zaprasza wszystkich trenujących sporty walki. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo niezbędny sprzęt potrzebny na treningi oraz zawody. P... zobacz szczegóły wpisu »

Strona Szkoły Wing Tsun kung fu Warszawa

Strona Szkoły Wing Tsun kung »

Strona Szkoły Wing Tsun kung fu Warszawa-Ursynów (Kabaty), Sopot. Tutaj może poznać historie naszego stylu, dowiedzieć się o naszych mistrzach i zasadach panujących w naszej szkole... zobacz szczegóły wpisu »

Kung Fu Warszawa | Wing Tsun Warszawa

Kung Fu Warszawa | Wing Tsun »

Chciałbyś sprawdzić się w jakiś sztukach walki? Mamy coś dla Ciebie! Zatrudniamy profesjonalna, doświadczoną kadrę trenerów posiadających pełne uprawnienia, którzy są do Państwa dy... zobacz szczegóły wpisu »

Trener personalny na ursynowie

Trener personalny na ursynowi »

Łukasz Rojek to trener indywidualny działający na Ursynowie również w stołecznej Warszawie. Trener personalny zajmuje się obeznanym przygotowaniem do ćwiczeń ludzi którzy chcą zacz... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPO

Szkoła Japońskich Sztuk Walki »

Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPOTo Treningi Dla Dzieci i Dorosłych 6 dni w tygodniu Grupy Przedszkolne, Szkolne oraz Dorośli. TRENINGI INDYWIDUALNE, Aikido, Iaido, Kenjutsu, Kyu... zobacz szczegóły wpisu »

GENERALNY DYSTRUBUTOR SPRZĘTU MATSURU judoga

GENERALNY DYSTRUBUTOR SPRZĘTU »

Sklep internetowy MATSURU jest reprezentantem renomowanego, globalnego producenta strojów, sprzętu i przyborów do sztuk oraz sportów walki. Wszelkie produkty przez nas kolportowane... zobacz szczegóły wpisu »

mma-warszawa

mma-warszawa »

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie, więc dlatego jeśli szukasz w Warszawie miejsca, aby rozpocząć lub kontynuować ulubioną dyscyplinę np. muay thai dla początkujących, koniec... zobacz szczegóły wpisu »