Sennik - dobrysennik.pl

Sennik - dobrysennik.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Czy zastanawiałeś się, co może oznaczać Twój sen? Być może po przebudzeniu nie zwracasz w ogóle uwagi na to, co Ci się ostatnio śniło twierdząc że i tak nie ma to żadnego znaczenia. Jednak już tysiące lat wstecz, wielcy mistycy przypisywali im niezwykłe i nadnaturalne właściwości, dopatrując się w konkretnych symbolach wartościowego przesłania.

Czy sny kryją w sobie coś więcej?
Jeśli spróbujesz go zinterpretować samodzielnie, być może trudno będzie Ci uchwycić jego przesłanie. Natomiast korzystając z naszego serwisu internetowego DobrySennik. pl będziesz w stanie określić, co dany symbol mógł oznaczać i jakie znaczenie może mieć Twój sen. Dodatkowo dysponujemy innowacyjnym narzędziem, które potrafi z samego opisu snu podać wyczerpującą analizę.

Nasz Dobry Sennik posiada kilka tysięcy szczegółowo opracowanych symboli sennych, których treść ociera się o interpretacje współczesne, jak również dawne (np. z senników egipskich, perskich, staropolskich).

  • Tytuł wpisu: Sennik - dobrysennik.pl
  • Adres witryny: www.dobrysennik.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.09.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.0/10 (11 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sennik

Sennik »

Sennik interpretuje nam symbolikę zawartą w snach, ale oczywiście nie wszystkich, najczęściej tych najprostszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych, tylko tutaj możesz opisyw... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik

Sennik »

Sennik internetowy z ogromną bazą obszernie opisanych tłumaczeń sennych. Takiej księgi snów nie ma nikt inny w Polsce! Wspaniały zbiór tłumaczeń snów oraz artykułów dotyczących nas... zobacz szczegóły wpisu »

SENNIK24.Info:Sennik online-największy i najlepszy sennik w internecie

SENNIK24.Info:Sennik online-n »

Sennik online - największy i najlepszy sennik w internecie - 5000 znaczeń. Sennik, zapraszamy do jednego z największych senników w Polsce. Poznaj znaczenie swojego snu! Największy ... zobacz szczegóły wpisu »

Znaczenie snów

Znaczenie snów »

Sny są tajemnicą ludzkiego umysłu, stąd też ludzie chcą poznań znaczenie snów, które im się przytrafiły. Wtedy to przydaje się sennik. W śnie podobno widzimy naszą przyszłość warto... zobacz szczegóły wpisu »

Senny Raj

Senny Raj »

Sen może być niesamowitym przeżyciem w życiu człowieka lub koszmarem. Mało ludzi jest na świecie, którzy kiedykolwiek chociaż raz doświadczyli świadomego snu. Jeśli jesteś osobą, k... zobacz szczegóły wpisu »

Megasennik - największy sennik w internecie

Megasennik - największy senni »

Megasennik - prawdopodobnie największy sennik internetowy! Sprawdź znaczenie snu-zobacz swoją przyszłość! Na portalu najdziesz wyjaśnienia swoich snów. Nowoczesna wyszukiwarka snów... zobacz szczegóły wpisu »

Senniki

Senniki »

Chcesz poznać znaczenie swojego snu? Zastanawiasz się po przebudzeniu co oznaczały symbole, które ci się przyśniły? teraz możesz to sprawdzić szybko i bezpłatnie w senniku internet... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik internetowy

Sennik internetowy »

Najlepszy sennik w internecie, gdzie znajdziesz opis wszystkich nurtujących Cię symboli, marzeń i fantazji sennych i odważniej spojrzysz w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z ... zobacz szczegóły wpisu »