Sennik - dobrysennik.pl

Sennik - dobrysennik.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Czy zastanawiałeś się, co może oznaczać Twój sen? Być może po przebudzeniu nie zwracasz w ogóle uwagi na to, co Ci się ostatnio śniło twierdząc że i tak nie ma to żadnego znaczenia. Jednak już tysiące lat wstecz, wielcy mistycy przypisywali im niezwykłe i nadnaturalne właściwości, dopatrując się w konkretnych symbolach wartościowego przesłania.

Czy sny kryją w sobie coś więcej?
Jeśli spróbujesz go zinterpretować samodzielnie, być może trudno będzie Ci uchwycić jego przesłanie. Natomiast korzystając z naszego serwisu internetowego DobrySennik. pl będziesz w stanie określić, co dany symbol mógł oznaczać i jakie znaczenie może mieć Twój sen. Dodatkowo dysponujemy innowacyjnym narzędziem, które potrafi z samego opisu snu podać wyczerpującą analizę.

Nasz Dobry Sennik posiada kilka tysięcy szczegółowo opracowanych symboli sennych, których treść ociera się o interpretacje współczesne, jak również dawne (np. z senników egipskich, perskich, staropolskich).

  • Tytuł wpisu: Sennik - dobrysennik.pl
  • Adres witryny: www.dobrysennik.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.09.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.2/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Największy sennik

Największy sennik »

Senniki próbuję tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana z ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy in... zobacz szczegóły wpisu »

SENNIK24.Info:Sennik online-największy i najlepszy sennik w internecie

SENNIK24.Info:Sennik online-n »

Sennik online - największy i najlepszy sennik w internecie - 5000 znaczeń. Sennik, zapraszamy do jednego z największych senników w Polsce. Poznaj znaczenie swojego snu! Największy ... zobacz szczegóły wpisu »

Senny Raj

Senny Raj »

Sen może być niesamowitym przeżyciem w życiu człowieka lub koszmarem. Mało ludzi jest na świecie, którzy kiedykolwiek chociaż raz doświadczyli świadomego snu. Jeśli jesteś osobą, k... zobacz szczegóły wpisu »

Znaczenie snów

Znaczenie snów »

Co kryją twoje sny? Jakie jest ich znaczenie? Z całą pewnością takie pytania zadawałeś sobie niejednokrotnie. Jeśli chcesz odczytać sens swoich marzeń sennych odwiedź nasz sennik i... zobacz szczegóły wpisu »

Senniki

Senniki »

Chcesz poznać znaczenie swojego snu? Zastanawiasz się po przebudzeniu co oznaczały symbole, które ci się przyśniły? teraz możesz to sprawdzić szybko i bezpłatnie w senniku internet... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik internetowy

Sennik internetowy »

Najlepszy sennik w internecie, gdzie znajdziesz opis wszystkich nurtujących Cię symboli, marzeń i fantazji sennych i odważniej spojrzysz w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z ... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik online

Sennik online »

Darmowy sennik online, gdzie znajdziesz interpretację popularnych, a także tych mniej znanych marzeń sennych. Sny mają związek z naszym życiem, często są dla nas wskazówką, podpowi... zobacz szczegóły wpisu »