Sennik - dobrysennik.pl

Sennik - dobrysennik.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Czy zastanawiałeś się, co może oznaczać Twój sen? Być może po przebudzeniu nie zwracasz w ogóle uwagi na to, co Ci się ostatnio śniło twierdząc że i tak nie ma to żadnego znaczenia. Jednak już tysiące lat wstecz, wielcy mistycy przypisywali im niezwykłe i nadnaturalne właściwości, dopatrując się w konkretnych symbolach wartościowego przesłania.

Czy sny kryją w sobie coś więcej?
Jeśli spróbujesz go zinterpretować samodzielnie, być może trudno będzie Ci uchwycić jego przesłanie. Natomiast korzystając z naszego serwisu internetowego DobrySennik. pl będziesz w stanie określić, co dany symbol mógł oznaczać i jakie znaczenie może mieć Twój sen. Dodatkowo dysponujemy innowacyjnym narzędziem, które potrafi z samego opisu snu podać wyczerpującą analizę.

Nasz Dobry Sennik posiada kilka tysięcy szczegółowo opracowanych symboli sennych, których treść ociera się o interpretacje współczesne, jak również dawne (np. z senników egipskich, perskich, staropolskich).

  • Tytuł wpisu: Sennik - dobrysennik.pl
  • Adres witryny: www.dobrysennik.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.09.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.2/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zlecenia indywidualnie, numerologia

Zlecenia indywidualnie, numer »

Ewa Galasa - numerologia. Zmiana karty numerologicznej, dostęp do pełni własnych możliwości, analiza dotychczasowego układu karty. Ustawienie firmy czyli dobór nazwy i daty rejestr... zobacz szczegóły wpisu »

SENNIK24.Info:Sennik online-największy i najlepszy sennik w internecie

SENNIK24.Info:Sennik online-n »

Sennik online - największy i najlepszy sennik w internecie - 5000 znaczeń. Sennik, zapraszamy do jednego z największych senników w Polsce. Poznaj znaczenie swojego snu! Największy ... zobacz szczegóły wpisu »

Znaczenie snów

Znaczenie snów »

Sny są tajemnicą ludzkiego umysłu, stąd też ludzie chcą poznań znaczenie snów, które im się przytrafiły. Wtedy to przydaje się sennik. W śnie podobno widzimy naszą przyszłość warto... zobacz szczegóły wpisu »

Megasennik - największy sennik w internecie

Megasennik - największy senni »

Megasennik - prawdopodobnie największy sennik internetowy! Sprawdź znaczenie snu-zobacz swoją przyszłość! Na portalu najdziesz wyjaśnienia swoich snów. Nowoczesna wyszukiwarka snów... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik online

Sennik online »

Interesuje cię ezoteryka i wróżby? Chcesz poznać co kryją twoje sny i jaki mają wpływ na twoje życie? Odwiedź sennik internetowy, gdzie znajdziesz najważniejsze symbole ze swoich s... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik online

Sennik online »

Darmowy sennik online, gdzie znajdziesz interpretację popularnych, a także tych mniej znanych marzeń sennych. Sny mają związek z naszym życiem, często są dla nas wskazówką, podpowi... zobacz szczegóły wpisu »