PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe

PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

PLENERI jest miejscem, w którym gromadzimy pomysły na ciekawe scenerie fotograficzne. Chcielibyśmy, żeby w ciągu kilku lat ten adres stał się największą bazą polskich plenerów fotograficznych. Tym, co różni nas od Picassy, czy innych serwisów ze zdjęciami, to dokładne opisy każdej scenerii z propozycjami, jak wykorzystać jej potencjał.

Jesteś fotografem amatorem?
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu inspiracje na sesje wraz z praktycznymi wskazówkami, czego można się po danym miejscu spodziewać, jak tam dotrzeć, czy łatwo przyjdzie zorganizowanie w tym miejscu nieco większej sesji i kogo ewentualnie obłaskawić, żeby się tam dostać.

Masz za tydzień własne wesele?
Być może znajdziesz u nas pomysł na plener ślubny, który będzie inny od wszystkich widzianych dotychczas na Naszej Klasie :]

Wyjeżdżasz gdzieś na weekend?
Wiele ze scenerii, które chcemy tutaj pokazać, po prostu warto zobaczyć. Niezależnie od tego, czy aparat będzie pod ręką, czy nie. Wyszukiwanie takich miejsc sami traktujemy jako weekendową rozrywkę.

Szukamy osób do współpracy
Aktualnie, ze względu na miejsca zamieszkania autorów tego bloga, nasze plenery koncentrują się w tylko kilku miejscach Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy sami odkryli ciekawe scenerie i chcieliby się nimi podzielić, do skontaktowania się z nami (pleneri@gmail.com). Chętnie umieścimy Twoje pomysły na PLENERI wraz z informacją, kto jest ich autorem i kontaktem do Ciebie.

  • Tytuł wpisu: PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe
  • Adres witryny: www.pleneri.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.12.2009 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.9/10 (16 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia ślubna i modeling - Artur Piekarski – Łódź

Fotografia ślubna i modeling »

Szanowni PaństwoNazywam się Artur Piekarski i mieszkam w Łodzi. Od wielu lat zajmuję się fotografią ślubną oraz modelingiem. Działam na terenie całego kraju oraz zagranicą. Wybrałe... zobacz szczegóły wpisu »

fotografia ślubna Warszawa

fotografia ślubna Warszawa »

Fotografia ślubna Warszawa, piękne i niezapomniane zdjęcia z Twojego ślubu pozwolą Ci wracać pamięcią do tych niezapomnianych chwil. Nie czekaj ani chwili dłużej, zamów profesjonal... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna - Piotr Duda

Fotografia ślubna - Piotr Dud »

“Tort zjedzą goście, kwiaty zwiędną, suknia powędruje do kufra na strychu, zostaną tylko zdjęcia…”Fotograf Joe Buissink Fotografia ślubna - kocham to. Szczerze mówiąc nie chciałbym... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Szczecin

Fotografia ślubna Szczecin »

Artystyczna fotografia ślubna. Duży nacisk kładziemy na profesjonalizm i cekawy reportaż z dnia ślubu. Dopełnieniem są sesje plenorowe gwarantujące dobrą zabawę oraz elektryzujące ... zobacz szczegóły wpisu »

FREEZEEYE | photography production

FREEZEEYE | photography produ »

Freezeeye zapewnia nowoczesne rozwiązania z zakresu kompleksowej produkcji fotografii reklamowej. Obszary naszej działalności fotograficznej to: still life/ liquid (kompozycje), pa... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf ślubny Patryk Ciechanowski - Wrocław

Fotograf ślubny Patryk Ciecha »

Ślub to najważniejsza chwila w życiu, więc wybór fotografa nie jest łatwy. Polecam usługi fotografa który nazywa się Patryk Ciechanowski-Mirek to dobry Fotograf ślubny wrocław. To ... zobacz szczegóły wpisu »

Fotopakiety

Fotopakiety »

Fotopakiety - serwis internetowy umożliwiający wysyłkę zdjęć przez internet. Odbitki cyfrowe po przesłaniu do laboratorium są wykonywane zaraz po odnotowaniu wpłaty na konto i wysy... zobacz szczegóły wpisu »