PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe

PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

PLENERI jest miejscem, w którym gromadzimy pomysły na ciekawe scenerie fotograficzne. Chcielibyśmy, żeby w ciągu kilku lat ten adres stał się największą bazą polskich plenerów fotograficznych. Tym, co różni nas od Picassy, czy innych serwisów ze zdjęciami, to dokładne opisy każdej scenerii z propozycjami, jak wykorzystać jej potencjał.

Jesteś fotografem amatorem?
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu inspiracje na sesje wraz z praktycznymi wskazówkami, czego można się po danym miejscu spodziewać, jak tam dotrzeć, czy łatwo przyjdzie zorganizowanie w tym miejscu nieco większej sesji i kogo ewentualnie obłaskawić, żeby się tam dostać.

Masz za tydzień własne wesele?
Być może znajdziesz u nas pomysł na plener ślubny, który będzie inny od wszystkich widzianych dotychczas na Naszej Klasie :]

Wyjeżdżasz gdzieś na weekend?
Wiele ze scenerii, które chcemy tutaj pokazać, po prostu warto zobaczyć. Niezależnie od tego, czy aparat będzie pod ręką, czy nie. Wyszukiwanie takich miejsc sami traktujemy jako weekendową rozrywkę.

Szukamy osób do współpracy
Aktualnie, ze względu na miejsca zamieszkania autorów tego bloga, nasze plenery koncentrują się w tylko kilku miejscach Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy sami odkryli ciekawe scenerie i chcieliby się nimi podzielić, do skontaktowania się z nami (pleneri@gmail.com). Chętnie umieścimy Twoje pomysły na PLENERI wraz z informacją, kto jest ich autorem i kontaktem do Ciebie.

  • Tytuł wpisu: PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe
  • Adres witryny: www.pleneri.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.12.2009 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.8/10 (17 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Morskie Klimaty

Morskie Klimaty »

Morskie Klimaty, nasza Galeria Zdjęć to świat wolności, otwartych przestrzeni, dalekich wypraw i rejsów, piękna i elegancji wielkich żaglowców, to świat utrwalonych na fotografii s... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Rzeszów

Fotografia ślubna Rzeszów »

Zajmujemy się fotograficzną obsługą ślubów - ponad 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie fotografii gwarantuje, iż będziesz zadowolony z efektów naszej pracy. Oferujemy wyjątkowy r... zobacz szczegóły wpisu »

Kamil Kaczorowski Fotograf Olsztyn

Kamil Kaczorowski Fotograf Ol »

Kamil Kaczorowski - Fotograf Olsztyn, Zajmuje się fotografia ślubna, artystyczna tworze portret modę fotografie reklamową. Fotografuje chrzty, bankiety, imprezy służbowe. Tworze po... zobacz szczegóły wpisu »

moje foto

moje foto »

Portal PIXELVIEW to miejsce, w którym stworzysz swoje własne albumy ze zdjęciami. PIXELVIEW to wspólne chwile spędzone z przyjaciółmi zebrane w jednym miejscu. PIXELVIEW to portal,... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjecia slubne warszawa

Zdjecia slubne warszawa »

Planujecie się pobrać, poszukujecie fotografa na ślub. Działamy już od kilku lat i z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Zajrzyj na stronę i zobacz efekty naszej pracy. Jeśli podobaj... zobacz szczegóły wpisu »

Sesja narzeczeńska i ślubna Śląsk

Sesja narzeczeńska i ślubna Ś »

Studio fotograficzne Piotr Głuch zajmuje się reportażem ślubnym oraz dokumentacją wszelkiego rodzaju wydarzeń. Główny profil działalności to sesje zdjęciowe wykonywane w plenerze j... zobacz szczegóły wpisu »

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć »

Internetowa galeria fotografii podrożniczej. Znajdziesz u nas ciekawe zdjęcia z najdalszych zakątków ziemi. Weżmiemy Cię w takie miejsca jak Namibia, Tanzania, Ekwador, Kuba, Kambo... zobacz szczegóły wpisu »

Nasz Album Rodzinny - Łódź

Nasz Album Rodzinny - Łódź »

Fotografia Ślubna, Sesje Ciążowe, Zdjęcia Komunijne, Reportaże ze Chrzcin w wykonaniu profesjonalnego fotografa - na blogu Marty Zając, absolwentki PWSFTviT w Łodzi. Marta często s... zobacz szczegóły wpisu »

Ephot.pl Fotograf ślubny Warszawa

Ephot.pl Fotograf ślubny Wars »

Aleksandra Nadzieja - Wróbel i jej agencja Eye Photography realizuje zdjęcia ślubne w Lublinie, a coraz częściej zgłasza się po realizowane przez nią zdjęcia ślubne także w Warszaw... zobacz szczegóły wpisu »