PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe

PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

PLENERI jest miejscem, w którym gromadzimy pomysły na ciekawe scenerie fotograficzne. Chcielibyśmy, żeby w ciągu kilku lat ten adres stał się największą bazą polskich plenerów fotograficznych. Tym, co różni nas od Picassy, czy innych serwisów ze zdjęciami, to dokładne opisy każdej scenerii z propozycjami, jak wykorzystać jej potencjał.

Jesteś fotografem amatorem?
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu inspiracje na sesje wraz z praktycznymi wskazówkami, czego można się po danym miejscu spodziewać, jak tam dotrzeć, czy łatwo przyjdzie zorganizowanie w tym miejscu nieco większej sesji i kogo ewentualnie obłaskawić, żeby się tam dostać.

Masz za tydzień własne wesele?
Być może znajdziesz u nas pomysł na plener ślubny, który będzie inny od wszystkich widzianych dotychczas na Naszej Klasie :]

Wyjeżdżasz gdzieś na weekend?
Wiele ze scenerii, które chcemy tutaj pokazać, po prostu warto zobaczyć. Niezależnie od tego, czy aparat będzie pod ręką, czy nie. Wyszukiwanie takich miejsc sami traktujemy jako weekendową rozrywkę.

Szukamy osób do współpracy
Aktualnie, ze względu na miejsca zamieszkania autorów tego bloga, nasze plenery koncentrują się w tylko kilku miejscach Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy sami odkryli ciekawe scenerie i chcieliby się nimi podzielić, do skontaktowania się z nami (pleneri@gmail.com). Chętnie umieścimy Twoje pomysły na PLENERI wraz z informacją, kto jest ich autorem i kontaktem do Ciebie.

  • Tytuł wpisu: PLENERI | gdy szukasz ciekawych miejsc na sesje zdjęciowe
  • Adres witryny: www.pleneri.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.12.2009 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.8/10 (17 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Szkoła Fotograficzna, Kursy Fotografii Bałtycka Szkoła Fotografii Zaprasza

Szkoła Fotograficzna, Kursy F »

Bałtycka Szkoła Fotograficzna fotografia: krajoznawcza, przyrodnicza, zdjęcia, makro, Polski; humor fotograficzny. Portfolio fotografia.... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Ślubna, Sesje Fotograficzne

Fotografia Ślubna, Sesje Foto »

Obecnie posiadam za sobą kilka wystaw fotograficznych obecnie współpracuję z wydawnictwami i realizuje wszystkie oczekiwania klienta. Każda sesja zdjęciowa to nowe doświadczeniea k... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Nowy Sącz Monika Kwiatkowska

Fotografia ślubna Nowy Sącz M »

Fotografia ślubna to pasja i praca. Każdy ślub to nowa historia do opowiedzenia. Na stronie znajduje się portfolio zawierające zdjęcia z przygotowań, ceremonii, zabawy i pleneru.Re... zobacz szczegóły wpisu »

Galeria Fotografii - Violetta Jukowiec

Galeria Fotografii - Violetta »

Fotografie Violetty Jukowiec. Zbiór fotografii czarno białych wykonanych klasycznymi technikami fotograficznymi. Kolory przyrody pojezierza Warmińsko- Maurskiego w fotografii analo... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Lublin

Fotografia ślubna Lublin »

Zajmujemy się profesjonalną fotografią ślubną. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem, a także doświadczoną załogą. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Lublina i w... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Warszawa

Fotografia ślubna Warszawa »

Jednym z ważniejszych dni w twoim życiu może być twoje wesele. Ten dzień, poprzedzony jest wieloma miesiącami rozmyśleń, wszelkie ustalania a także przygotowania całej ceremonii. K... zobacz szczegóły wpisu »

fotograf ślubny Warszawa

fotograf ślubny Warszawa »

Fotograf ślubny, którego obszarem działania najczęściej jest Kraków i Warszawa. Zdjęcia ślubne są najpiękniejszym wspomnieniem i dobry fotograf ślubny jest bardzo ważny. Fotograf p... zobacz szczegóły wpisu »

Index of /Tomasz Osiak Photography

Index of /Tomasz Osiak Photog »

fotografia, znajomi, spacery, strona robocza, dzieci, przyroda, Aleksandra Osiak, Kraków, fotografia rodzinna, Początek mojej przygody z fotografią to Zenit i fotografia analogowa ... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia reklamowa Kraków

Fotografia reklamowa Kraków »

Knock Knock Studio zajmuje się fotografią reklamową czyli aranżowaną z efektami graficznymi, oraz fotografią produktową tzw. packshoty kraków. Wyróżnia nas nietuzinkowe podejście d... zobacz szczegóły wpisu »