Podkategoria: Tworzywa sztuczne

Sortuj po:

VIPAK vikraft

VIPAK vikraft »

Propozycja firmy "VIPAK" Sp. z o. o. z Jarocina zawiera rozległy wybór urządzeń oraz materiałów do pakowania. Firma istnieje na rynku od 1991 roku oraz bez przerwy rozsze... zobacz szczegóły wpisu »

KRAGUM uszczelki gumowe

KRAGUM uszczelki gumowe »

Najwyższa jakość materiałów, bogata baza mieszanek na stanach magazynowych i staranne pomiary sprawiają, że możemy wytworzyć nawet najbardziej nietypowe uszczelnienia techniczne i ... zobacz szczegóły wpisu »

DG-PROJEKT - Obróbka tworzyw CNC

DG-PROJEKT - Obróbka tworzyw »

Zajmujemy się:•obróbką tworzyw sztucznych: PP, PE, PA, PUR, EPS, płyty modelarskie takie jak PROLAB, HUNTSMAN, pianki PUR, styrodur •produkcją modeli i form do branż przemysłu taki... zobacz szczegóły wpisu »

Siatki

Siatki »

Siatki różnego rodzaju niezbędne są w przemyśle, sporcie, rolnictwie i rybołóstwie. Produkujemy siatki polipropylenowe do szerokiego zastosowania w sporcie i przemyśle. Wykonujemy ... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania z tworzyw sztucznych - Buteleczki.com

Opakowania z tworzyw sztuczny »

Buteleczki. com - Opakowania z tworzyw sztucznych to asortyment jaki znajdą Państwo w tym właśnie sklepie internetowym. Firma ta jest renomowanym i sprawdzonym producentem butelek ... zobacz szczegóły wpisu »

Kontenery izolowane, pojemniki przemysłowe, skrzynie transportowe - Aquano

Kontenery izolowane, pojemnik »

Aquano posiada w swojej ofercie wysokiej jakości kontenery izolowane, które zostały zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Potrafią one utrzymać odpowiednią temperaturę przez 5-6 dni za... zobacz szczegóły wpisu »

PPG POLIFARB lakiery elektroizolacyjne

PPG POLIFARB lakiery elektroi »

Najwyższa jakość, bezpieczeństwo, bogata kolorystyka to podstawowe przymioty naszych wyrobów lakierowych dla przemysłu. Możemy się pochwalić, na przykład tym, że jesteśmy pierwszym... zobacz szczegóły wpisu »

ewbet wkładki do butów

ewbet wkładki do butów »

Firma działa od roku 1995 w miejscowości Stawiszyn Zwalewo. Naszą działalnością jest produkcja wkładek, wkładek do butów, podpodeszwy o różnym zastosowaniu, które odpowiednio dobra... zobacz szczegóły wpisu »

Tworzywa sztuczne - Plastech.pl

Tworzywa sztuczne - Plastech. »

Plastech. pl - tworzywa sztuczne i opakowania - wiemy i nich (prawie) wszystkoWortal Plastech to źródło wiedzy i informacji oraz platforma biznesowa dla branży tworzyw sztucznych i... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2

Tworzywa sztuczne - nowa strona:

Adres: