Tłocznie płyt

Tłocznie płyt Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

W ofercie firmy Takt znajduje się bardzo szeroka gama formatów płyt CD i DVD, które mogą zostać wykonane dla klienta. Możliwe jest tłoczenie płyt z muzyką, do których będą dodawane także specjalne informacje graficzne lub tekstowe, a nawet interaktywne aplikacje. Tłoczenie płyt DVD jest zalecane wtedy, kiedy na jednym krążku znajdować się musi więcej danych. Firma Takt jest w stanie tworzyć DVD z danymi, muzyką i filmami o pojemności przekraczającej nawet siedemnaście gigabajtów.

  • Tytuł wpisu: Tłocznie płyt
  • Adres witryny: www.takt.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (15 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pieczątki w Toruniu

Pieczątki w Toruniu »

Pieczątki w 30 min. bez dopłaty! Ekspresowo w Toruniu.Wyrób: pieczątki automatyczne, samotuszujące, kasetki metalowe, kieszonkowe, datowniki, numeratory, tusze zwykłe i specjalisty... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf Bydgoszcz Wideofilmowanie Bydgoszcz VIFO.COM.PL

Fotograf Bydgoszcz Wideofilmo »

Fotografia Ślubna Bydgoszcz, Fotograf Bydgoszcz. Wideofilmowanie Bydgoszcz - VIFO. Proponuje prace w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie: fotografii, wideofilmowania, po... zobacz szczegóły wpisu »

Ksero w Krakowie

Ksero w Krakowie »

CYFROWY DRUK NA ŻĄDANIE Centrum Kopiowania działające od 1991 roku w obecnej chwili proponuje najnowsze rozwiązania w zakresie druku cyfrowego.Wraz ze zmieniającą się technologią w... zobacz szczegóły wpisu »

Wizytówka

Wizytówka »

Wizytówka to jeden z ważniejszych elementów identyfikacji wizualnej twojej firmy. Dobrze zaprojektowana i skuteczna wizytówka może być doskonałym narzędziem marketingowym dla każde... zobacz szczegóły wpisu »

FERNIKO Sp. z o.o. spirale zip wire

FERNIKO Sp. z o.o. spirale zi »

Firma Ferniko prowadzi swoją działalność w Kampinosie koło Warszawy, lecz oferowane przez nią elementy do map, kalendarzy i skoroszytów, mogą Państwo znaleźć na obszarze całego kra... zobacz szczegóły wpisu »

Druk offsetowy

Druk offsetowy »

Kompleksowe usługi druku offsetowego skierowane do firm i wydawnictw. Przygotujemy dla ciebie szybko i sprawnie różnego rodzaju druki, między innymi książki, broszury, ulotki, tecz... zobacz szczegóły wpisu »

Winietki

Winietki »

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowej jakości oraz nieszablonowych projektów kart i zaproszeń okolicznościowych. Nasze produkty wykonujemy w oparciu o indywidu... zobacz szczegóły wpisu »

Introma - produkcja maszyn poligraficznych

Introma - produkcja maszyn po »

Fabryka Maszyn Introligatorskich "INTROMA" powstała w 1953 roku i początkowo zajmowała się remontami importowanych maszyn introligatorskich. We wczesnych latach sześćdzie... zobacz szczegóły wpisu »

Drukarnia internetowa viperprint

Drukarnia internetowa viperpr »

ViperPrint to tania drukarnia internetowa. Stale utrzymujemy najniższe możliwe ceny przy najwyższym poziomie realizacji zleceń. Oferujemy nie tylko druk offsetowy, lecz także cyfro... zobacz szczegóły wpisu »