Tłocznie płyt

Tłocznie płyt Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

W ofercie firmy Takt znajduje się bardzo szeroka gama formatów płyt CD i DVD, które mogą zostać wykonane dla klienta. Możliwe jest tłoczenie płyt z muzyką, do których będą dodawane także specjalne informacje graficzne lub tekstowe, a nawet interaktywne aplikacje. Tłoczenie płyt DVD jest zalecane wtedy, kiedy na jednym krążku znajdować się musi więcej danych. Firma Takt jest w stanie tworzyć DVD z danymi, muzyką i filmami o pojemności przekraczającej nawet siedemnaście gigabajtów.

  • Tytuł wpisu: Tłocznie płyt
  • Adres witryny: www.takt.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

identyfikatory szkolne

identyfikatory szkolne »

Oferujemy druk kart plastikowych i magnetycznych w każdej ilości. Użyte materiały oraz technologia druku pozwala nam oferować bardzo trwałe karty plastikowe, które sprawdzą się w k... zobacz szczegóły wpisu »

Płaskie plotery tnące

Płaskie plotery tnące »

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów do fleksodruku i maszyn używanych w poligrafii. Oferujemy płaskie plotery tnące, maszyny sztancujące, oprogramowanie do projektowania opak... zobacz szczegóły wpisu »

Ksero Warszawa

Ksero Warszawa »

Drukarnia wielkoformatowa ta przekonuje nas, że jeśli potrzebne są nam wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, które będą odporne na działanie czynników atmosferycznych a jednocz... zobacz szczegóły wpisu »

Ksero w Krakowie

Ksero w Krakowie »

CYFROWY DRUK NA ŻĄDANIE Centrum Kopiowania działające od 1991 roku w obecnej chwili proponuje najnowsze rozwiązania w zakresie druku cyfrowego.Wraz ze zmieniającą się technologią w... zobacz szczegóły wpisu »

Etykiety samoprzylepne, taśmy termotransferowe

Etykiety samoprzylepne, taśmy »

Firma Aniflex Sp.j. specjalizuje się w produkcji białych etykiet na roli, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów możemy umieścić na nich wstępny nadruk kolorowy ... zobacz szczegóły wpisu »

FERNIKO Sp. z o.o. spirale zip wire

FERNIKO Sp. z o.o. spirale zi »

Firma Ferniko prowadzi swoją działalność w Kampinosie koło Warszawy, lecz oferowane przez nią elementy do map, kalendarzy i skoroszytów, mogą Państwo znaleźć na obszarze całego kra... zobacz szczegóły wpisu »

Pieczątki

Pieczątki »

Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie Państwu profesjonalnych i niezawodnych pieczątek. Dostarczymy Państwu przeróżne wzory pieczątek, dzięki czemu każdy wybierze taką, któr... zobacz szczegóły wpisu »

Introma - produkcja maszyn poligraficznych

Introma - produkcja maszyn po »

Fabryka Maszyn Introligatorskich "INTROMA" powstała w 1953 roku i początkowo zajmowała się remontami importowanych maszyn introligatorskich. We wczesnych latach sześćdzie... zobacz szczegóły wpisu »

copy-tech- serwis kopiarek Warszawa

copy-tech- serwis kopiarek Wa »

Zajmujemy się serwisem kopiarek i ploterów w Warszawie oraz sprzedajemy bęben do Canona. Na magazynie posiadamy zarówno części do drukarek Samsunga oraz do drukarek Hp. Wszystkie c... zobacz szczegóły wpisu »