Tłocznie płyt

Tłocznie płyt Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

W ofercie firmy Takt znajduje się bardzo szeroka gama formatów płyt CD i DVD, które mogą zostać wykonane dla klienta. Możliwe jest tłoczenie płyt z muzyką, do których będą dodawane także specjalne informacje graficzne lub tekstowe, a nawet interaktywne aplikacje. Tłoczenie płyt DVD jest zalecane wtedy, kiedy na jednym krążku znajdować się musi więcej danych. Firma Takt jest w stanie tworzyć DVD z danymi, muzyką i filmami o pojemności przekraczającej nawet siedemnaście gigabajtów.

  • Tytuł wpisu: Tłocznie płyt
  • Adres witryny: www.takt.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (15 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Banery reklamowe, oklejanie samochodów - Janowscy Sp. z o.o.

Banery reklamowe, oklejanie s »

Od stycznia 2009 wydajemy Gazetę Grodziską, której celem jest rzetelne informowanie mieszkańców Powiatu Grodziskiego o rzeczach ważnych, czasami kontrowersyjnych ale na pewno cieka... zobacz szczegóły wpisu »

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne »

SklepŚlubny.NET to platforma sklepowa umożliwiająca zakup dodatków i dekoracji weselnych. Sklep jest nastawiony głównie na ręcznie robione dodatki i akcesoria ślubne. Dzięki temu s... zobacz szczegóły wpisu »

Maszyny introligatorskie

Maszyny introligatorskie »

Infograf24 to serwis, na którym można zarówno sprzedaż jak i kupić używane maszyny drukarskie. W naszej ofercie znajduje się wiele maszyn poligraficznych, offsetowych, drukarskich,... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf Bydgoszcz Wideofilmowanie Bydgoszcz VIFO.COM.PL

Fotograf Bydgoszcz Wideofilmo »

Fotografia Ślubna Bydgoszcz, Fotograf Bydgoszcz. Wideofilmowanie Bydgoszcz - VIFO. Proponuje prace w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie: fotografii, wideofilmowania, po... zobacz szczegóły wpisu »

Labelsoft - Czytniki Kodu, Drukarki Zebra

Labelsoft - Czytniki Kodu, Dr »

Misją firmy LABELSOFT jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań służących szeroko pojętej automatycznej identyfikacji, chcemy stać się niezawodnym ogniwem logistycznym nas... zobacz szczegóły wpisu »

Wizytówki, Pieczątki - LABARVA

Wizytówki, Pieczątki - LABARV »

Drukarnia ma, pieczątki które stanowią kompleksowe rozwiązanie dla firm, urzędów oraz osób prywatnych. W ofercie nowoczesnego portalu znajdują się różnego typu pieczątki od standar... zobacz szczegóły wpisu »

Poligrafia Chmielewska pieczątki

Poligrafia Chmielewska pieczą »

Firma Chmielewska prowadzi swoją działalność w zakresie poligrafii od 1940 roku. Swoją siedzibę posiada w Warszawie przy Hali Mirowskiej. Dzięki nastawieniu na oczekiwania klienta ... zobacz szczegóły wpisu »

Cukierki z logo

Cukierki z logo »

Marzeniem każdej firmy jest to, by klienci łątwo zapamiętywali jej markę. Jednak wiąże się to z czymś co wywołało na nich niemałe wrażenie. Serwis ten oferuje cukierki reklamowe, d... zobacz szczegóły wpisu »

Poligrafia Bydgoszcz

Poligrafia Bydgoszcz »

Agencja reklamowa Quest-Druk powstała z połączenia pasji, pomysłu i wizji. Dzięki determinacji i naszemu zaangażowaniu, zdobyliśmy wielu stałych klientów. Niskie ceny, doskonała ja... zobacz szczegóły wpisu »