Ślusarz Warszawa - Slusar.pl

Ślusarz Warszawa - Slusar.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Slusar. pl - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi ślusarskie na terenie Żoliborza i całej Warszawy. Zachęcamy do korzystania z naszej pomocy. Proponujemy Państwu profesjonalne usługi doświadczonych ślusarzy. W ofercie naprawa, serwis i montaż zamków firm Gerda, Dierre i Witex. Nasi wykwalifikowania pracownicy pomogą Państwu w każdej awaryjnej sytuacji. Prowadzimy również pogotowie zamkowe, które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Otworzymy zamki drzwi i samochodów bez uszkodzenia zamka jak i widocznych ubytków. W siedzibie naszej firmy prowadzimy również usługę dorabiania kluczy do każdego rodzaju zamka. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, korzystania z naszych usług i odwiedzania naszej siedziby. Zapraszamy!

  • Tytuł wpisu: Ślusarz Warszawa - Slusar.pl
  • Adres witryny: www.slusar.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 29.04.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Diagnostyka Radom

Diagnostyka Radom »

MotoLED oferuje okresowe badania techniczne wszystkich pojazdów samochodowych, badania techniczne pojazdów zarejestrowanych za granicą, dodatkowe badania techniczne wszystkich rodz... zobacz szczegóły wpisu »

veliur.pl - audyt funduszowy, projekty internetowe. Siedziba w Chełmie

veliur.pl - audyt funduszowy, »

Tworzenie stron internetowych i pozyskiwanie środków finansowych z funduszy UE.Nasza firma analizuje potrzeby Klienta pozwalające ustalić jego status i wskazać możliwie wszystkie d... zobacz szczegóły wpisu »

Dazzar Sejfy Kasy Pancene Szafy Awaryjne otwieranie Sklep

Dazzar Sejfy Kasy Pancene Sza »

Zakres działania naszej firmy stanowi handel, produkcja, modernizacja i naprawa oraz doradztwo techniczne w zakresie wszelkiego rodzaju nietypowych i specjalnego zabezpieczeń mecha... zobacz szczegóły wpisu »

ROBIKON ROBERT GAŁKA chemia basenowa

ROBIKON ROBERT GAŁKA chemia b »

Firma Robikon z Radomia proponuje swoje usługi na terenie całego kraju. Nie tylko projektuje, lecz także instaluje systemy solarne wspierające tradycyjne metody ogrzewania wody w i... zobacz szczegóły wpisu »

Kotły C.O. kotły grzewcze

Kotły C.O. kotły grzewcze »

Firma Wolkot Kazimierz Woldański świadczy usługi z zakresu produkcji kotłów grzewczych, a także montażu oraz instalacji centralnego ogrzewania. Zakład ma siedzibę w Czerminie koło ... zobacz szczegóły wpisu »

KĄTNA hotel dla zwierząt

KĄTNA hotel dla zwierząt »

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej w województwie dolnośląskim, to przede wszystkim azyl oraz miejsce leczenia zwierząt nieudomowionych, które z różnych przyczyn, zazwyczaj z ... zobacz szczegóły wpisu »

Gryzer wynajem minikoparki

Gryzer wynajem minikoparki »

Profesjonalne usługi z zakresu wiertnictwa oferuje Państwu firma Gryzer z Grajewa żywiołowo funkcjonujące od dziesięciu lat. Na początku aktywności zajmowało się wierceniem studni ... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne sprzątanie Warszawa

Profesjonalne sprzątanie Wars »

Całościowe profesjonalne sprzątanie Warszawa nawierzchni biurowych oraz handlowych stanowi najważniejszy element propozycji przedsiębiorstwa Breclean. Przewodzimy funkcjonowanie od... zobacz szczegóły wpisu »

KUPNO SPRZEDAŻ WALUT OBCYCH DANUTA ZABŁOCKA

KUPNO SPRZEDAŻ WALUT OBCYCH D »

W Pruszkowie umiejscowiony jest działający z powodzeniem już od 1989 roku kompletnie profesjonalny KANTOR PRUSZKÓW. Z powodu wieloletniego rozeznania w branży i solidnej sytuacji f... zobacz szczegóły wpisu »