Ankora Kraków, Skawina | www.ankora.com.pl

Ankora Kraków, Skawina | www.ankora.com.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Ankora to firma oferująca między innymi usługi ślusarskie. Dzięki dbałości o detale nasza firma jest w stanie zapewnić konkurencyjną jakość na rynku polskim i zagranicznym dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że implikowane przez nas rozwiązania są rozwiązaniami spełniających europejskie standardy. W trosce o stałe zwiększenie naszych kompetencji
rozwijamy się na rynkach światowych dzięki autorskim rozwiązania tam też docenianych przez specjalistów w innych krajach. Nasza firma stale dba o to by spełniać jak najwyższe standardy jeśli chodzi o wykonywanie i realizację usług ślusarskich. Każdy klient jest dla nas ważny dlatego też stale podnosimy dla Państwa naszą jakość obsługi mocno się szkoląc w tym zakresie by jeszcze lepiej świadczyć szereg naszych usług dzięki czemu możemy personalizacja usług i przebiega szybciej i prościej z korzyścią dla Państwa. Budując naszą firmę naszym celem od zawsze było dostarczanie usług najwyższej jakości.

  • Tytuł wpisu: Ankora Kraków, Skawina | www.ankora.com.pl
  • Adres witryny: www.ankora.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 03.08.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Rekrutacja i selekcja

Rekrutacja i selekcja »

Proces rekrutacji i selekcji pracowników to opcje wchodzące w skład oferty Agencji Pośrednictwa Pracy Job finder, która koncentruje się tak na procesie rekrutacji jak również na do... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Archeologiczna ARCHEO-KOSMOWSKI Kosma Kościesza-Kosmowski | www.archeo-kosmowski.pl

Pracownia Archeologiczna ARCH »

Zajmujemy się nadzorami archeologicznymi na inwestycjach budowlanych objętych decyzją Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków lub Miejskiego Konserwatora Zabytków o przeprowadzeniu b... zobacz szczegóły wpisu »

TŁUMACZENIA ROSYJSKI

TŁUMACZENIA ROSYJSKI »

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia techniczne i specjalistyczne z języka rosyjskiego na polski i z języka polskiego na rosyjski. Tłumaczenia z wszystkich dziedzin. Zarządzanie ja... zobacz szczegóły wpisu »

Lustra Wrocław

Lustra Wrocław »

Master-Art to profesjonalna firma zajmująca się różnego typu wyrobami z luster i szkła, pracami remontowymi, a także wykonują meble na zamówienie. Pracownicy firmy posiadają wielol... zobacz szczegóły wpisu »

Organizacja konferencji warszawa

Organizacja konferencji warsz »

Firma Sin limites specjalizuje się w organizacji konferencji Warszawa. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi związane z imprezami firmowymi. Celem naszych działań j... zobacz szczegóły wpisu »

Odśnieżanie firm Poznań

Odśnieżanie firm Poznań »

Witamy na stronie www.odśnieżaniewielkopolska.pl. Firma MP.POLRAJ świadczy usługi odśnieżania na terenie Poznania i najbliższych okolic. Firma dysponuje pięcioma kompleksowo wyposa... zobacz szczegóły wpisu »

GÜHRING Pogłębiacze

GÜHRING Pogłębiacze »

Firma Gühring od wielu lat specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości narzędzi rotacyjnych do obróbki skrawaniem, pozostając jednym z niekwestionowanych światowych liderów w... zobacz szczegóły wpisu »

KĄTNA hotel dla zwierząt

KĄTNA hotel dla zwierząt »

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej w województwie dolnośląskim, to przede wszystkim azyl oraz miejsce leczenia zwierząt nieudomowionych, które z różnych przyczyn, zazwyczaj z ... zobacz szczegóły wpisu »

Sala weselna Wrocław

Sala weselna Wrocław »

Doskonała oferta usług cateringowych na terenie Wrocławia i okolicy tylko na podanocatering. pl. W ramach oferty sprzętu cateringowego oferujemy nie tylko bary, grille, zastawy czy... zobacz szczegóły wpisu »