Agencja nieruchomości w Beskidzie Śląskim

Agencja nieruchomości w Beskidzie Śląskim Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Józef Kufel Nieruchomości to prężnie rozwijająca się, profesjonalna agencja nieruchomości w Beskidzie Śląskim. Obsługuje klientów z Beskidu Śląskiego, w szczególności powiatu żywieckiego, powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała, zainteresowanych sprzedażą, kupnem lub wynajmem nieruchomości (domu, mieszkania, działki, lokalu, hali, obiektu).

Posiada dwa stacjonarne biura: w Żywcu (przy al. Piłsudskiego 34/1) i w Bielsku-Białej (ul. Stojałowskiego 32, I piętro pok. 1).

Oferta niniejszej beskidzkiej agencji nieruchomości obejmuje poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i kompleksowej obsłudze transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości również: wyceny nieruchomości, poszukiwaniem wymarzonych nieruchomości indywidualnych i komercyjnych według wskazówek klientów, ubezpieczenie nieruchomości oraz usługi doradcze w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego.

Agencja nieruchomości JKN to sprawdzony partner na beskidzkim rynku nieruchomości.

  • Tytuł wpisu: Agencja nieruchomości w Beskidzie Śląskim
  • Adres witryny: www.jkn.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 09.12.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 7.7/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

lokale, mieszkania Gdańsk i Gdynia

lokale, mieszkania Gdańsk i G »

Jeżeli zależy Ci na skorzystaniu z możliwości szybkiego kupienia domu, powinieneś koniecznie zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie na pewno znajdziesz wszelkie informacje doty... zobacz szczegóły wpisu »

Nieruchomości w Poznaniu

Nieruchomości w Poznaniu »

Prezentowana firma służy pomocą przy pośrednictwie sprzedaży, kupnie i najmie: mieszkań, domów, gruntów oraz nieruchomości komercyjnych. Zapewniają profesjonalną i kompleksową obsł... zobacz szczegóły wpisu »

Działki Rzeszów

Działki Rzeszów »

InPlus to firma, która usytuowana jest w Rzeszowie i zajmuje się pośrednictwem w obrocie na rynku nieruchomości. Naszych klientów obsługujemy profesjonalnie, szanując ich czas oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Domy

Domy »

Rynek budownictwa komercyjnego prężnie rozwija się w Polsce. Powstaje coraz większa ilość ciekawych architektonicznie budowli. Dzięki temu powstają miejsca na nowe biura czy sklepy... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż domów Warszawa

Sprzedaż domów Warszawa »

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treścią strony www.alejakasztanowa.com, na której znajdują się informację dotyczące osiedla Aleja Kasztanowa. Osiedle zlokalizowane jest w ... zobacz szczegóły wpisu »

AI Sp.Z O.O. Deweloper poznań

AI Sp.Z O.O. Deweloper poznań »

Deweloper AI Poznań, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znakomicie zna potrzeby mieszkaniowe swoich klientów. Na stronie internetowej:, dostępna jest ankieta, która każdemu zainte... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Poznań

Nowe mieszkania Poznań »

Deweloper PBG Erigo Sp. z o. o., podtrzymując bieżącą taktykę przedsiębiorstwa PBG DOM, adresuje swoją ofertę do klientów stawiających na pierwszym miejscu funkcjonalne przestrzeni... zobacz szczegóły wpisu »

Marcopolo Development Poznań domy kórnik

Marcopolo Development Poznań »

Przedstawiamy Państwu kompetentne przedsiębiorstwo MARCOPOLO DEVELOPMENT funkcjonujące w regionie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy jednostką z wieloletnim stażem. Działamy dla... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż domów i mieszkań w Komornikach

Sprzedaż domów i mieszkań w K »

Libra to lider w budownictwie domów i mieszkań na terenie powiatu Poznańskiego. Obecnie Libra sprzedaje domy i mieszkania w Komornikach. Aktualnie Libra Developer oferuje domy na d... zobacz szczegóły wpisu »