UTH im. Heleny Chodkowskiej

UTH im. Heleny Chodkowskiej Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Szukasz profesjonalnej uczelni oferującej wysokiej jakości usługi edukacyjne? Koniecznie zapoznaj się z ofertą UTH. Znajdziesz tam studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe oferowane na wielu kierunkach i specjalnościach. Wykwalifikowana kadra naukowa zapewnia najlepsze standardy nauczania. Nie czekaj i sprawdź sam!

  • Tytuł wpisu: UTH im. Heleny Chodkowskiej
  • Adres witryny: www.uth.edu.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 24.01.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Uczelnie w Warszawie

Uczelnie w Warszawie »

Jeżeli szukasz miejsca w sieci, w którym bez problemu wyłowisz z gąszczu Internetu, interesujące kierunki studiów, dobre szkoły językowe, czy zapewniające zawód szkoły policealne t... zobacz szczegóły wpisu »

Logistyka studia

Logistyka studia »

Decydując się na naszą placówkę z pewnością znajdziesz posadę w swoim zawodzie. Będzie to znacznie łatwiejsze, jeżeli zdecydujesz się na Wyższą Szkołę Logiki, ponieważ przygotujemy... zobacz szczegóły wpisu »

Rachunkowość studia radom

Rachunkowość studia radom »

WSB w Radomiu pragnie zachęcić młodych Polaków do rozpoczęcia studiów wyższych, również studiów w formie podyplomowej w progach naszej uczelni. Wyższa Szkoła Biznesu to uczelnia, k... zobacz szczegóły wpisu »

Kierunki studiów

Kierunki studiów »

Co musi wiedzieć maturzysta, wybierając studia? Powinien dobrze przygotować się do matury, przećwiczyć arkusze egzaminacyjne, opanować sztukę wystąpień i prezentacji własnej pracy,... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze akademie

Najlepsze akademie »

Nasza strona internetowa to najlepsze miejsce, aby wyszukać dla siebie polecane polskie uczelnie i kierunki studiów. To bezpłatny informator, gdzie można wygodnie sprawdzić dostępn... zobacz szczegóły wpisu »

Studia podyplomowe dofinansowane

Studia podyplomowe dofinansow »

Bezpłatny informator dotyczący studiów podyplomowych dostępnych na wszystkich uczelniach w całej Polsce. Z nami możesz od ręki sprawdzić, gdzie można studiować i poszerzać zasób sw... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły policealne

Szkoły policealne »

Nowoczesny portal poświęcony edukacji wyższej. Nie wiesz, co zrobić ze sobą po maturze i poszukujesz odpowiedniej inspiracji? Jeśli tak, postaw na nasz portal, a znajdziesz na nim ... zobacz szczegóły wpisu »

Wyższa Szkoła Pedagogiczna

Wyższa Szkoła Pedagogiczna »

Osobom zainteresowanych studiami na uczelni pedagogicznej polecamy Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie, dostarczającej doskonale wykształconych ... zobacz szczegóły wpisu »

studia kierunek fizjoterapia

studia kierunek fizjoterapia »

Wyższa Szkoła Rehabilitacji www. wsr. edu. pl to uczenia specjalistyczna która kontynuuje w praktyce i dydaktyce tradycje słynnej na cały świat Konstancińskiej Szkoły Rehabilitacji... zobacz szczegóły wpisu »