Prywatny żłobek Poznań

Prywatny żłobek Poznań Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego dziecka, postaw na nasz klub malucha. Kraina Dźwięków prowadzi klasyczne zajęcia pedagogiczne, podczas których dziecko uczy się wchodzić w świat, jak i różne inne atrakcje takie, jak zajęcia z rytmiki, naukę języka angielskiego, warsztaty logopedyczne, czy też ze zdrowego żywienia. Zadbaj o rozwój swojej pociechy i postaw na naszą placówkę. Gwarantujemy najlepszą opiekę pod słońcem i przyjazną atmosferę.

Oceń ten wpis!

Ocena: 3.1/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Żłobek Chorzów - \"Wesoły Poranek\"

Żłobek Chorzów - \"Wesoł »

Żłobek \"Wesoły Poranek\" jest Placówką Opieki Dziennej dla Dzieci do Lat 3 mieszczącą się w Chorzowie przy ul. Powstańców 68. Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.20... zobacz szczegóły wpisu »

Tuptusie - Niepubliczne Przedszkole

Tuptusie - Niepubliczne Przed »

Niepubliczne przedszkole Tuptusie w Krzeszowicach. Ciekawa oferta dla rodziców. Zapraszamy dzieci od 1 roku życia do 5 lat. Ceny konkurencyjne!!! Kontakt: tel. 662317173 e-mail: tu... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatne przedszkole, prywatny żłobek - www.wesolekrasnoludki.pl

Prywatne przedszkole, prywatn »

Prywatne przedszkole Wesołe Krasnoludki działa od 2008 roku. Przedszkole realizuje całość podstawy programowej określonej przez MEN. Budynek przedszkola posiada zatwierdzenie straż... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Warszawa

Przedszkole Warszawa »

Akademia Przedszkolaka „ SMYK” to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 5 lat. Proponujemy SMYKOM tw... zobacz szczegóły wpisu »

Akademia Malucha o profilu Montessori

Akademia Malucha o profilu Mo »

BAJKOWA KRAINA - Akademia Malucha o profilu Montessori jest placówką edukacyjno-terapeutyczną zapewniającą opiekę dzieciom od 6 miesiąca życia do 4 latek.Jesteśmy też otwarci na dz... zobacz szczegóły wpisu »

Kącik Malucha

Kącik Malucha »

Kącik Malucha - niania na godziny, siedziba w Mielcu. Strona skierowana do rodziców, którzy potrzebują opiekunki dla swojego dziecka.Znajduje się tutaj oferta i wszystkie informacj... zobacz szczegóły wpisu »

Warszawa klub malucha

Warszawa klub malucha »

Klub malucha ulokowany w Warszawie Włochach, w którym bezpiecznie możesz pozostawić swoje dziecko na cały dzień pod okiem doświadczonych opiekunek. W ofercie klubu dostępne są abon... zobacz szczegóły wpisu »

Kangurek 24: Żłobek Opole

Kangurek 24: Żłobek Opole »

Wiemy jak trudno znaleźć jest odpowiednią opiekę dla małego dziecka. Nasz żłobek taką zapewnia. W naszym żłobku pociechy mają wystarczająco miejsca na zabawę i naukę. Każdemu dziec... zobacz szczegóły wpisu »

żłobek sensoryczno-poznawczy

żłobek sensoryczno-poznawczy »

W prywatnym żłobku www. sensoludki. pl oferujemy rozwój sensoryczno-poznawczy dziecka zgodnie z własnym rytmem. Nasza placówka powstała z miłości do dzieci oraz radości obserwowani... zobacz szczegóły wpisu »