Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości

Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Megarent.pl

Megarent.pl to pierwszy polski serwis pożyczek rzeczy. Stworzony po to, aby wypożyczanie było łatwe, szybkie i bezpieczne. Portal pozwala zarabiać na wynajmowaniu innym ludziom własnych rzeczy i ułatwia korzystanie z ogromnego rynku wynajmu. Dla wypożyczalni jest doskonałym miejscem do zaprezentowania swojej oferty i budowania wizerunku firmy.

Wszyscy mogą bezpłatnie wystawiać swoje rzeczy w grupach znajomych i sąsiadów. Każdy może założyć własnš grupę, lub dołšczyć do innej grupy w serwisie. Rzeczy wystawione dla grupy można wypożyczać jej członkom bezpłatnie lub za gotówkę. Dla wypożyczalni grupy są idealnym narzędziem do budowania społeczności stałych klientów. Mechanizm społecznościowych pożyczek, sprawdzony przez amerykański serwis social lending Prosper.com, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Każda rzecz wystawiona w serwisie ma swój indywidualny profil. Zainteresowani wypożyczeniem użytkownicy znajdą w nim wszystkie najważniejsze informacje o rzeczy, cenie wynajmu i lokalizacji, w której przedmiot się znajduje. Każdy, nawet nie zarejestrowany w serwisie internauta może zadać Zapytanie właścicielowi rzeczy. Tylko dla zarejestrowanych - dostępna jest opcja rezerwacji on-line.

  • Tytuł wpisu: Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości
  • Adres witryny: www.megarent.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.01.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Darmowe Zapytania Ofertowe - Oferteo.pl

Darmowe Zapytania Ofertowe - »

Nie trać czasu - złóż darmowe zapytanie ofertowe i porównaj oferty najlepszych dostawców towarów lub usług. ZA DARMO! Zapytania ofertowe dla firm, dla osób prywatnych, dla wszystki... zobacz szczegóły wpisu »

Ochrona przed ptakami, prace wysokościowe - Alpiniści

Ochrona przed ptakami, prace »

Firma "ALPINIŚCI" została powołana do życia w celu realizowania najtrudniejszych zleceń związanych z pracami wysokościowymi. Nasza grupa wysokowykwalifikowanych specjalis... zobacz szczegóły wpisu »

Sięgnij po pieniądze unijne!

Sięgnij po pieniądze unijne! »

DotacjeUnii.pl to serwis internetowy, w którym możesz zaczerpnąć niezbędnych informacji odnośnie dotacji unijnych, które mogą być wsparciem dla prowadzenia twojej firmy. Niewątpliw... zobacz szczegóły wpisu »

Firmy

Firmy »

Firmy-polskie.biz to najlepsza w sieci wyszukiwarka firm. Wszystkie polskie firmy w jednym miejscu: firmy budowlane, firmy transportowe, firmy komputerowe. Firmy-polskie.biz jest c... zobacz szczegóły wpisu »

Przepowiadanie przyszłości

Przepowiadanie przyszłości »

Przepowiadanie przyszłości – najbardziej przydatne wiadomości, najskuteczniejsze sposoby poznania tego, co nas czeka.Przepowiadanie przyszłości – najbardziej pr... zobacz szczegóły wpisu »

Przetargi. E-impala.pl Portal przetargowy

Przetargi. E-impala.pl Portal »

Portal przetargowy e-impala.pl oferuje Wam szereg ofert przetargowych. Nasza wyszukiwarka przetargów jest jedną z największych w Polsce. Codziennie ukazuje się nawet do 3000 ogłosz... zobacz szczegóły wpisu »

Przetargi

Przetargi »

Dzięki zaangażowaniu i sumienności naszych pracowników codziennie na maila otrzymujesz raport z najnowszymi przetargami i ich wynikami. Przetargi, które posiadamy to dane najwyższe... zobacz szczegóły wpisu »

Restrukturyzacja

Restrukturyzacja »

Nasza firma to spółka doradcza, a specjalizuje się w nadzorowaniu oraz dopomaganiu zarządzania jednostkami. Wiele lata doświadczeń skutkuje tym, że firma gwarantuje najlepsze dorad... zobacz szczegóły wpisu »