Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości

Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Megarent.pl

Megarent.pl to pierwszy polski serwis pożyczek rzeczy. Stworzony po to, aby wypożyczanie było łatwe, szybkie i bezpieczne. Portal pozwala zarabiać na wynajmowaniu innym ludziom własnych rzeczy i ułatwia korzystanie z ogromnego rynku wynajmu. Dla wypożyczalni jest doskonałym miejscem do zaprezentowania swojej oferty i budowania wizerunku firmy.

Wszyscy mogą bezpłatnie wystawiać swoje rzeczy w grupach znajomych i sąsiadów. Każdy może założyć własnš grupę, lub dołšczyć do innej grupy w serwisie. Rzeczy wystawione dla grupy można wypożyczać jej członkom bezpłatnie lub za gotówkę. Dla wypożyczalni grupy są idealnym narzędziem do budowania społeczności stałych klientów. Mechanizm społecznościowych pożyczek, sprawdzony przez amerykański serwis social lending Prosper.com, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Każda rzecz wystawiona w serwisie ma swój indywidualny profil. Zainteresowani wypożyczeniem użytkownicy znajdą w nim wszystkie najważniejsze informacje o rzeczy, cenie wynajmu i lokalizacji, w której przedmiot się znajduje. Każdy, nawet nie zarejestrowany w serwisie internauta może zadać Zapytanie właścicielowi rzeczy. Tylko dla zarejestrowanych - dostępna jest opcja rezerwacji on-line.

  • Tytuł wpisu: Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości
  • Adres witryny: www.megarent.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.01.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

membrany dachowe

membrany dachowe »

Witamy w sklepie internetowym firmy Folnet. Znajdziecie tu Państwo produkty do budowy domu, począwszy od fundamentów, aż po sam dach oraz szeroką ofertę materiałów budowlanych poch... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia architektoniczna

Pracownia architektoniczna »

Pracownia architektoniczna Paweł Handschuh Architekt Paweł Handschuh, ul Ściegiennego 115 Poznań. Doswiadczenie oraz liczne projekty gwarantują najwyższą jakosć swiadczonych usług.... zobacz szczegóły wpisu »

Praca z FM Group Polska

Praca z FM Group Polska »

/FM GROUP jest grupą firm z branży perfumeryjnej działających w sektorze MLM (Multi-Level Marketing), której początek dała firma FM GROUP Polska, założona w 2004 roku przez Artura ... zobacz szczegóły wpisu »

reklamy sms

reklamy sms »

Poszukujesz taniej, ale efektywnej i skutecznej reklamy? Chcesz pozyskać wielu stałych klientów? Pragniesz wkroczyć w nowoczesny rynek reklamy, który zrywa ze starymi standardami? ... zobacz szczegóły wpisu »

Sięgnij po pieniądze unijne!

Sięgnij po pieniądze unijne! »

DotacjeUnii.pl to serwis internetowy, w którym możesz zaczerpnąć niezbędnych informacji odnośnie dotacji unijnych, które mogą być wsparciem dla prowadzenia twojej firmy. Niewątpliw... zobacz szczegóły wpisu »

Negocjacje na zlecenie

Negocjacje na zlecenie »

Jestem negocjatorem do wynajęcia, oferuję profesjonalne negocjacje na zlecenie. Korzystając z moich usług, niczym nie ryzykujesz: płacisz tylko za wynik - jeśli ja nic nie osiągnę,... zobacz szczegóły wpisu »

Restauracje Warszawa

Restauracje Warszawa »

Wspaniałe karczmy są na Ochocie. Piękne miejsca na spożycie rodzinnej kolacji wypatrzysz w Warszawie. Knajpy w Warszawie to idealne miejsca dla degustatorów kuchni malezyjskiej. Re... zobacz szczegóły wpisu »

archiwizacja dokumentów

archiwizacja dokumentów »

Archiwizowanie dokumentów, to jeden z niezbędnych procesów, gdy w naszej firmie nagromadzi się ich zbyt dużo. Rhenus-Data pomoże Ci w profesjonalny sposób przechować, zarchiwizować... zobacz szczegóły wpisu »

Swot przykład

Swot przykład »

W ramach naszego serwisu internetowego zapewniamy dostęp do porad i informacji o sposobach przygotowania profesjonalnej analizy SWOT. Oferujemy również gotowe, edytowalne formularz... zobacz szczegóły wpisu »