Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości

Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Megarent.pl

Megarent.pl to pierwszy polski serwis pożyczek rzeczy. Stworzony po to, aby wypożyczanie było łatwe, szybkie i bezpieczne. Portal pozwala zarabiać na wynajmowaniu innym ludziom własnych rzeczy i ułatwia korzystanie z ogromnego rynku wynajmu. Dla wypożyczalni jest doskonałym miejscem do zaprezentowania swojej oferty i budowania wizerunku firmy.

Wszyscy mogą bezpłatnie wystawiać swoje rzeczy w grupach znajomych i sąsiadów. Każdy może założyć własnš grupę, lub dołšczyć do innej grupy w serwisie. Rzeczy wystawione dla grupy można wypożyczać jej członkom bezpłatnie lub za gotówkę. Dla wypożyczalni grupy są idealnym narzędziem do budowania społeczności stałych klientów. Mechanizm społecznościowych pożyczek, sprawdzony przez amerykański serwis social lending Prosper.com, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Każda rzecz wystawiona w serwisie ma swój indywidualny profil. Zainteresowani wypożyczeniem użytkownicy znajdą w nim wszystkie najważniejsze informacje o rzeczy, cenie wynajmu i lokalizacji, w której przedmiot się znajduje. Każdy, nawet nie zarejestrowany w serwisie internauta może zadać Zapytanie właścicielowi rzeczy. Tylko dla zarejestrowanych - dostępna jest opcja rezerwacji on-line.

  • Tytuł wpisu: Megarent.pl - rynek wynajmu online. Oferty wynajmu ruchomości
  • Adres witryny: www.megarent.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.01.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

oszczedzanie energii

oszczedzanie energii »

Głowną działalnością firmy EcoPowerStar jest ochrona środowiska, oszczedzanie energii, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, ekoenergia, moduły kumulacyjne, ochrona powietrza, techn... zobacz szczegóły wpisu »

Sushi Poznań

Sushi Poznań »

Sushi Tokyo w Poznaniu to co więcej niż tylko dobre jedzenie. Nasze potrawy są przygotowywane według starych, sprawdzonych przepisów, w których przyrządzenie wkładamy serce aby otr... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia, artykuły bhp i sprzęt przeciwpożarowy

Szkolenia, artykuły bhp i spr »

Supon Łódź to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Na rynku działa już 50 lat oferując wyroby o wysokiej jakości i świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Fir... zobacz szczegóły wpisu »

PERSPEKTYWA szkolenia doradztwo

PERSPEKTYWA szkolenia doradzt »

PERSPEKTYWAto firma szkoleniowo-doradcza z Zakopanego. Jej atutami są: praktyczne doświadczenie wynikające z wieloletniej działalności w tym sektorze usług, współpraca z najlepszą ... zobacz szczegóły wpisu »

GLASSPOL.PL pustaki szklane EI 30 i EI 60. Okna z luksferów.

GLASSPOL.PL pustaki szklane E »

Luksfery, Glassblocks, pustaki szklane, Vitrablok, Solaris, Vetroarredo, La Rochere. Systemy montażu, pustaki o odporności ogniowej E, EI 30, EI 60, pustaki i luxfery podłogowo-suf... zobacz szczegóły wpisu »

Dotacje z Master Marketing Piotr Bogucki

Dotacje z Master Marketing Pi »

Świadczymy usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.Naszą dewizą jest skuteczność, rzetelność i zaangażowan... zobacz szczegóły wpisu »

Franchising

Franchising »

Od osiem lat firma konsultingowa PROFIT system będąca członkiem międzynarodowej sieci firm konsultingowych zajmujących się doradztwem franczyzowym organizuje Ogólnopolski Salon Fra... zobacz szczegóły wpisu »

Pomysł na biznes plan

Pomysł na biznes plan »

Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biz... zobacz szczegóły wpisu »

sklejka - sklejki - sklejka szalunkowa największy importer sklejki

sklejka - sklejki - sklejka s »

Jesteśmy jednym z największych importerów sklejki szalunkowej na rynek polski. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy budowlane, jak również klienci indywidualni w kraju i za gra... zobacz szczegóły wpisu »