Gięcie

Gięcie Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

W przypadku frezowania konwencjonalnego robotnik na bazie rozporządzenia i rysunku samodzielnie nastawia obrabiarkę konwencjonalną, samodzielnie zakłada oraz usuwa obiekt obrabiany i narzędzia. Cynk jako mikroelement jest konieczny do przetrwania organizmom żywym, odgrywa ważną rolę w metabolizmie u człowieka i zwierząt, odpowiada za właściwe działanie na przykład zmysłu wzroku oraz systemu immunologicznego. Wycinanie elektroerozyjne jest formą obróbki elektroerozyjnej, w której elektrodę tworzy cienki przewód o średnicy 0,02 – 0,5 milimetra. Metal jest trudnym materiałem do obróbki, zatem dlatego wykorzystuje się dużo różnych zabiegów, dzięki którym możliwe jest dokonanie modyfikacji w formie materiału. Toczenie przeprowadza się poprzez wprawianie konkretnego przedmiotu w ruch obrotowy, a potem skrawanie jego powierzchni narzędziem obróbczym. Powłoki galwaniczne stwarzają konieczność nader starannego oraz drobiazgowego przygotowania warstwy metalu podłoża do elektrolizy. Wykrawanie przeprowadza się z udziałem wykrojnika, którego główną częścią jest precyzyjnie ukształtowane ostrze. Do frezowania płaszczyzn stosuje się: frezy walcowe, walcowo-czołowe i głowice frezowe. Wiertarki to urządzenia do wiercenia, rozwiercania i pogłębiania kolistych otworów. Powłoki cynkowe chronią warstwę zewnętrzną metalu w rezultacie ich anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym. Toczenie CNC pozwala na błyskawiczne, precyzyjne i w dużym stopniu powtarzalne zrobienie nierzadko wyjątkowo złożonych części.

  • Tytuł wpisu: Gięcie
  • Adres witryny: www.giecie.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.04.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dane osobowe

Dane osobowe »

W propozycji firmy JDS Consulting znajdują się wszelkie zajęcia, które dotyczą ochrony najważniejszych danych, jakimi są dane osobowe. Prowadzimy seminaria, liczne konferencje, a t... zobacz szczegóły wpisu »

wizualizacje

wizualizacje »

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje oraz animacje budynków i wnętrz. Nasz zespół składający się z architektów oraz grafików stworzy projekt wysokiej jakości pokazujący Państwa p... zobacz szczegóły wpisu »

Wiadomości finansowe

Wiadomości finansowe »

Strona poświęcona finansom i inwestycjom. Dostępna 24 godziny na dobę.Mnóstwo informacji o tematyce finansowej.Informacje aktualizowane co 10 minut. Na pewno każdy biznesmen znajdz... zobacz szczegóły wpisu »

Dotacje z Master Marketing Piotr Bogucki

Dotacje z Master Marketing Pi »

Świadczymy usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.Naszą dewizą jest skuteczność, rzetelność i zaangażowan... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe lublin

Biuro rachunkowe lublin »

Na blogi księgowego znajdziesz pomocne informacje z zakresu rachunkowości, księgowości oraz działalności biur rachunkowych, z których korzystają praktycznie wszystkie przedsiębiors... zobacz szczegóły wpisu »

Ogłoszenia biznesowe - BiznesOferty.pl

Ogłoszenia biznesowe - Biznes »

BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Ogłoszenia umieszczane są w działach współpraca, inw... zobacz szczegóły wpisu »

Zarabiaj od jutra! Dobra pensja czeka! Praca wykorzystująca dochód pasywny! Warszawa

Zarabiaj od jutra! Dobra pens »

Szukasz pracy niewymagającej dużego nakładu pracy, wykorzystującej dochód pasywny? Masz mało czesu na pełny etat? Ta strona jest dla Ciebie! Zarabiaj od jutra! Wchodząc na stronę w... zobacz szczegóły wpisu »

Regały przesuwne śląsk

Regały przesuwne śląsk »

Zapraszmy do odwiedzenia witryny firmy Barma - Meble biurowe. Na stronie możecie Państwo zapoznac się z pełną ofertą naszej firmy z pełną specyfikacją. W naszej ofercie możecie Pań... zobacz szczegóły wpisu »

Marketing Sieciowy

Marketing Sieciowy »

Dlaczego Marketing sieciowy jest najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie niezależności finansowej tzn.daje Tobie możliwość założenia własnego biznesu za śmiesznie małe pieniądze... zobacz szczegóły wpisu »