Analizy rynku nieruchomości

Analizy rynku nieruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Biuro doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego prowadzi działalność gospodarczą już od dziesięciu lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów pragnących pozyskać możliwość pozyskania profesjonalnie sporządzanych operatów szacunkowych i wycen nieruchomości. Firma gromadzi w swoich szeregach specjalistów od prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu znacznie skuteczniej może wykonywać swoje obowiązki. W ofercie biura znajdują się precyzyjnie sporządzane wyceny majątków, analizy rynku nieruchomości, raporty i badania popytu i podaży oraz wszystko to, co bezpośrednio powiązane jest z przestrzenią branży. Głównym celem biura doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego jest ustalanie wartości nieruchomości, wartości intelektualnej oraz przedsiębiorstw w sposób maksymalnie obiektywny i w oparciu o faktyczny stan rynku oraz poszukiwanie skutecznych rozwiązań w kontekście problemów z zagadnieniem kredytów hipotecznych oraz użytkowania wieczystego.

  • Tytuł wpisu: Analizy rynku nieruchomości
  • Adres witryny: www.zfd.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

BHP LUBLIN BIURO OCHRONY PRACY MARCIN CHODKIEWICZ

BHP LUBLIN BIURO OCHRONY PRAC »

BHP LUBLIN Biuro Ochrony Pracy Marcin Chodkiewicz e-mail: bhp@bhp.az.pl Profesjonalne usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz systemowego zarządzania bhp.Prowadzimy s... zobacz szczegóły wpisu »

Wypadek anglia

Wypadek anglia »

Witryna przeznaczona dla uczestników wypadku drogowego na terenie Anglii. Znajdziesz tutaj numer bezpłatnej infolinii pod, którym możesz uzyskać niezbędne informacje dotyczące post... zobacz szczegóły wpisu »

Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe Wrocław Psie-Pole

Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe W »

Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 20 lat, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie ... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Warszawa, Tanie Biuro Rachunkowe Warszawa

Biuro Rachunkowe Warszawa, Ta »

Biuro Rachunkowe Warszawa - to naprawdę może kosztować niewiele!Zapewniamy bezpłatną pomoc w zakładaniu firm, dojazd po dokumenty, reprezentacja przed Urzędami, pomoc w każdej sytu... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl, księgowość

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta »

Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi (m. Łódź) przy u... zobacz szczegóły wpisu »

Doradca kredytowy

Doradca kredytowy »

Jeśli zastanawiasz się, czy doradca kredytowy jest Ci konieczny do podjęcia kredytu, to w tym miejscu chcemy Cię przekonać i zachęcić do skorzystania z jego rad i wskazówek. Po pie... zobacz szczegóły wpisu »

Kreowanie wizerunku

Kreowanie wizerunku »

Newsline. pl to serwis dla ludzi pracujących w szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Jest to serwis zawierający wiedzę z zakresu public relations, przede wszystkim najnowsze i... zobacz szczegóły wpisu »

BIURO LICZYDŁO usługi rachunkowe warszawa

BIURO LICZYDŁO usługi rachunk »

W warszawskim biurze rachunkowym LICZYDŁO przeprowadzane są działania dotyczące zarówno księgowości, jak i doradztwa skarbowego lub consultingu. Nasza współpraca odbywa się zarówno... zobacz szczegóły wpisu »

KANCELARIA NOTARIALNA kancelaria notarialna kraków

KANCELARIA NOTARIALNA kancela »

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Kancelaria Notarialna Bogna Dembowska, trudniącej się świadczeniem profesjonalnych usług notarialnych, takich jak sporządzanie ak... zobacz szczegóły wpisu »