Analizy rynku nieruchomości

Analizy rynku nieruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Biuro doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego prowadzi działalność gospodarczą już od dziesięciu lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów pragnących pozyskać możliwość pozyskania profesjonalnie sporządzanych operatów szacunkowych i wycen nieruchomości. Firma gromadzi w swoich szeregach specjalistów od prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu znacznie skuteczniej może wykonywać swoje obowiązki. W ofercie biura znajdują się precyzyjnie sporządzane wyceny majątków, analizy rynku nieruchomości, raporty i badania popytu i podaży oraz wszystko to, co bezpośrednio powiązane jest z przestrzenią branży. Głównym celem biura doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego jest ustalanie wartości nieruchomości, wartości intelektualnej oraz przedsiębiorstw w sposób maksymalnie obiektywny i w oparciu o faktyczny stan rynku oraz poszukiwanie skutecznych rozwiązań w kontekście problemów z zagadnieniem kredytów hipotecznych oraz użytkowania wieczystego.

  • Tytuł wpisu: Analizy rynku nieruchomości
  • Adres witryny: www.zfd.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Aktualności | ImageExperts - kreaowanie wizerunku

Aktualności | ImageExperts - »

Firma Image Experts specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osobistego swoich klientów poprzez właściwy dobór garderoby i dodatków, umiejętne zastosowanie narzędzi szeroko rozumiane... zobacz szczegóły wpisu »

Polsat OFE

Polsat OFE »

Na powyższej stronie znajdziesz informacje dotyczący otwartych funduszy emerytalnych. Głównie dotyczących OFE Polsat. Znajdziesz tutaj rankingi, notowania oraz prospekt emisyjny OF... zobacz szczegóły wpisu »

Kadry i płace

Kadry i płace »

TETA HR Center oferuje: outsourcing HR (kadry i płace) oraz usługi HR: procesy miękkie HR (tzw. HRM), zarządzanie zasobami ludzkimi (usługi doradcze), audyt personalny. Obsługujemy... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowość Internetowa

Księgowość Internetowa »

Oferujemy kompleksową obsługę księgową dla Twojej firmy poprzez Internet. Biuro rachunkowe Gusto to nowoczesna księgowość, która świadczona jest zarówno w tradycyjnej postaci na te... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl, księgowość

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta »

Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi (m. Łódź) przy u... zobacz szczegóły wpisu »

Odszkodowania

Odszkodowania »

Centrum obsługi powypadkowej, odzyskane odszkodowanie po wypadku. Nasza oferta jest skierowana do osób, które odniosły obrażenia lub straciły bliskich w wypadkach. Rzeszów i cała P... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Adwokacka Rybnik adwokat śląskie

Kancelaria Adwokacka Rybnik a »

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej Andrzeja Babilasa. Firma ta trudni się całościową obsługą Klienta w zakresie prawa administracyjnego... zobacz szczegóły wpisu »

delpiero

delpiero »

Dobór bezpośredni kandydatów to wygodna usługa dla przedsiębiorstw, które potrzebują pracowników o wysokich kwalifikacjach, a także szansa na dobrą pracę dla ludzi elastycznych ze ... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Sarnowski

Kancelaria Radcy Prawnego Mar »

Kancelaria zajmuje się sprawami cywilnymi, administracyjnymi, prawem pracy, rodzinnym, handlowym, windykacją odszkodowaniami. Reprezentujemy przedsiębiorców przez Urzędem Zamówień ... zobacz szczegóły wpisu »