Analizy rynku nieruchomości

Analizy rynku nieruchomości Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Biuro doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego prowadzi działalność gospodarczą już od dziesięciu lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów pragnących pozyskać możliwość pozyskania profesjonalnie sporządzanych operatów szacunkowych i wycen nieruchomości. Firma gromadzi w swoich szeregach specjalistów od prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu znacznie skuteczniej może wykonywać swoje obowiązki. W ofercie biura znajdują się precyzyjnie sporządzane wyceny majątków, analizy rynku nieruchomości, raporty i badania popytu i podaży oraz wszystko to, co bezpośrednio powiązane jest z przestrzenią branży. Głównym celem biura doradztwa nieruchomości i rzeczoznawstwa majątkowego jest ustalanie wartości nieruchomości, wartości intelektualnej oraz przedsiębiorstw w sposób maksymalnie obiektywny i w oparciu o faktyczny stan rynku oraz poszukiwanie skutecznych rozwiązań w kontekście problemów z zagadnieniem kredytów hipotecznych oraz użytkowania wieczystego.

  • Tytuł wpisu: Analizy rynku nieruchomości
  • Adres witryny: www.zfd.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

AAA zapytanie.pl

AAA zapytanie.pl »

\"Nowe biznesowe możliwości dla firm. Wy dodacie zapytanie, szybko, prosto i zadarmo. My je wyślemy odpowiednim firmom z danej kategorii, a Wy wybierzecie zotrzymanych ofert. ... zobacz szczegóły wpisu »

Doradztwo Personalne

Doradztwo Personalne »

Firma GB Human Resources funkcjonuje w czterech obszarach działań zwiazanych z zasobami ludzkimi: selekcja i rekrutacja pracowników (testy osobowościowe, werbalne, analityczne, Ass... zobacz szczegóły wpisu »

Doradztwo telekomunikacyjne

Doradztwo telekomunikacyjne »

MediaSell - Doradztwo telekomunikacyjne, teleinformatyczne, audyt telekomunikacyjny. Zmniejszamy koszty. Zwiększamy oszczędności. Naszym priorytetem jest doprowadzenie do zredukowa... zobacz szczegóły wpisu »

Nianie, Opiekunki, Pomoce domowe Łódź

Nianie, Opiekunki, Pomoce dom »

Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych "NANNY TIME" Agencja Niań i Opiekunek "NANNY TIME" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom... zobacz szczegóły wpisu »

Alpha-BHP Kraków - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Alpha-BHP Kraków - Bezpieczeń »

Jednym z głównych a zarazem podstawowych celów naszej firmy jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (bhp), prawnej ochrony pracy oraz och... zobacz szczegóły wpisu »

LAP development: Doradztwo Marketingowe

LAP development: Doradztwo Ma »

LAP development działa na rynku od 2002 roku wspierając firmy w realizacji marketingu strategicznego i operacyjnego. Oferta LAP development obejmuje szeroki wachlarz usług z zakres... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Obsługi Dłużnika - Nakaz Zapłaty

Centrum Obsługi Dłużnika - Na »

Centrum Obsługi Dłużnika powstało w listopadzie 2011 roku w celu świadczenia profesjonalnej pomocy prawnej osobą nękanym przez firmy windykacyjne. Na łamach serwisu znajduje się ob... zobacz szczegóły wpisu »

Duet s.c. FHU. Filipiak G. usługi księgowe łódź

Duet s.c. FHU. Filipiak G. us »

Już od 1996 roku działalność w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej prowadzi biuro rachunkowe DUET z Łodzi. Specjalizuje się ono w pomocy w otwieraniu i prowadzeniu jed... zobacz szczegóły wpisu »

Rzeczoznawca majątkowy łódź

Rzeczoznawca majątkowy łódź »

Value-Expert to kancelaria rzeczoznawców majątkowych mających bardzo szeroki zakres oferowanych przez siebie usług. Przede wszystkim jest to wycena nieruchomości. W tym zakresie li... zobacz szczegóły wpisu »