Agencja Hostess i Modelek Honey Models

Agencja Hostess i Modelek Honey Models Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Agencja Hostess i Modelek Honey Models jest firmą działającą na terenie całego kraju.
Jako firma zapewniamy:
• Hostessy na targi, bankiety, eventy, konferencje, imprezy firmowe, promocje w sklepach i centrach handlowych itp.,
• Modelki na pokazy
• Fotomodelki, wizażystkę, fotografa do sesji zdjęciowych,

Zatrudniamy ludzi którzy spełnią Państwa oczekiwania . Osoby te są profesjonalnie przygotowane do wykonywanej pracy, znające języki obce.
Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: www.honeymodels.pl
Wszystkie pytania dotyczące współpracy z naszą agencją proszę kierować na e-maila: biuro@honeymodels.pl, honeymodels@wp.pl lub pod numerem telefonu: 502-467-907 lub 663-999-181.
Dołożymy wszelkich starań i mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszych usług i będziecie z nich zadowoleni, a w przyszłości ponownie podejmiecie współpracę z naszą firmą.

  • Tytuł wpisu: Agencja Hostess i Modelek Honey Models
  • Adres witryny: www.honeymodels.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 20.07.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.8/10 (11 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nautiqus - O Firmie

Nautiqus - O Firmie »

Świadczymy usługi spedycyjne i logistyczne związane z międzynarodowym transportem morskim. Specjalizujemy się w spedycji ładunków zarówno transportem kontenerowym jak i konwencjona... zobacz szczegóły wpisu »

Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy »

Franke Coffee Systems jest czołowym na świecie dostawcą inteligentnych rozwiązań niezbędnych do parzenia kawy. Głównymi zaletami produktów firmy Franke są innowacyjność i niestanda... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi budowlano-remontowe

Usługi budowlano-remontowe »

Usługi budowlano-remontowe, instalacje solarne, fotowoltaiczne, elektryczne, hydrauliczne, ogrzewanie podłogowe, wykończenie wnętrz, automatyka domu (inteligentny dom F&Home), ... zobacz szczegóły wpisu »

GRECUS CENTRUM ODSZKODOWAŃ odszkodowania

GRECUS CENTRUM ODSZKODOWAŃ od »

Jeżeli uległeś wypadkowi komunikacyjnemu, uszczerbku na zdrowiu z winy lekarza czy też straciłeś swe mienie, możesz zwrócić się o pomoc do firmy zajmującej się dochodzeniem odszkod... zobacz szczegóły wpisu »

PIEKARNIA pieczywo

PIEKARNIA pieczywo »

Zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką gamą pysznych wyrobów piekarniczych, mieszczącej się w Karniowicach, Piekarni Zbigniew Dębski. Od piętnastu lat, to znaczy od chwili rozpo... zobacz szczegóły wpisu »

HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR SP.J.

HART CENTRUM METALI NIEŻELAZN »

Blachy, rury, pręty, rozmaitego typu kształtowniki specjalistyczne z metali niezależnych, stali nierdzewnej, stali żaroodpornej, stali gatunkowych oraz tworzyw konstrukcyjnych - ws... zobacz szczegóły wpisu »

Ocynkownia Weldon

Ocynkownia Weldon »

Ocynkownia Weldon Sp. z o. o. zajmuje się cynkowaniem ogniowym elementów metalowych oraz konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo znajduje się w sąsiedztwie oddziału produkcyjnego W... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład kamieniarski Łódź

Zakład kamieniarski Łódź »

Zakład kamieniarski, który prowadzimy od ponad dziesięciu lat na terenie województwa łódzkiego, a głównie w naszej lokalizacji miasta Łodzi, to prężnie i dynamicznie rozwijająca si... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja Celna Odprawy Celne

Agencja Celna Odprawy Celne »

Odprawy Celne importowe przesyłek pocztowych, paczek do firm, mienia przesiedlenia, zakupów na aukcjach internetowych. Agencja Wygodny i dostępny portal Online. Portal odpraw celny... zobacz szczegóły wpisu »